دلگرم
امروز: جمعه, ۰۱ تیر ۱۴۰۳ برابر با ۱۴ ذو الحجة ۱۴۴۵ قمری و ۲۱ ژوئن ۲۰۲۴ میلادی
مجرب ترین دعا و طلسم برای عزیز شدن نزد شوهر

دعا و طلسم برای عزیز شدن نزد شوهر و خانواده او

مجرب ترین دعا و طلسم برای عزیز شدن نزد شوهر
84
زمان مطالعه: 9 دقیقه
دعا برای عزیز شدن نزد شوهر در بین خانم ها بسیار کاربردی بوده و به آن ها کمک می کند نزد همسرشان محبوبیت ویژه ای بدست بیاورند. از مجموعه دعا برای عزیز شدن نزد شوهر می توان به دعاهای زیر اشاره کرد .

دعا برای عزیز شدن نزد شوهر

با مجله اینترنتی دلگرم همراه باشید تا با دعا برای عزیز شدن نزد شوهر آشنا شوید .برقراری ارتباط با خانواده همسر آسان نیست . زیرا ممکن است آنها تفاوت فرهنگی ومذهبی و عقیدتی با ما داشته باشند به همین خاطر در ازدواج ، نقش خانواده بسیار پر رنگ است .اگر با همسر یا خانواه ی همسرتان مشکلی دارید، علاوه بر رفتارهای مناسبی که باید داشته باشید می توانید دعاهایی برای عزیز شدن پیش شوهر و خانواده شوهر بخوانید.

ختم سوره طه و عزیز شدن نزد خانواده شوهر

برای عزیز شدن نزد خانواده شوهر و افزایش محبت بین زوجین ختم سوره طه بسیار توصیه شده است.خانم ها می توانند برای عزیز شدن نزد شوهر و خانواده شوهرشان هر روز با وضو و نیت ، هنگام غروب آفتاب سوره طه را بخوانند.

ختم سوره الضحی برای عزیز شدن نزد خانواده شوهر سریع الاثر

برای اینکه خانمی نزد شوهرش عزیز و با ارزش شود باید دعا برای عزیز شدن نزد شوهر که در زیر آمده است را 11 مرتبه بخواند و به یک لیوان آب فوت کند و آب را به شوهرش بدهد تا دعا برای عزیز شدن نزد شوهر اثر کند و محبوب وی گردد. این دعا به جلوگیری از خیانت مرد به زن نیز کمک خواهد کرد.

« بسم الله الر حمن الرحیم وَالضُّحَى وَ اللَّیْلِ إِذَا سَجَى مَا وَدَّعَکَ رَبُّکَ وَمَا قَلَى وَ لَلْآخِرَةُ خَیْرٌ لَّکَ مِنَ الْأُولَى وَ لَسَوْفَ یُعْطِیکَ رَبُّکَ فَتَرْضَى أَلَمْ یَجِدْکَ یَتِیمًا فَآوَى وَ وَجَدَکَ ضَالًّا َهَدَى وَ وَجَدَکَ عَائِلًا فَأَغْنَى فَأَمَّا الْیَتِیمَ فَلَا تَقْهَرْ »

یکی از مجرب ترین اذکار ذکر یا ودود است و در دعا برای عزیز شدن نزد شوهر نیز بسیار کاربردی است. در دعا برای عزیز شدن نزد شوهر با ذکر بایستی هر روز به مدت 10 روز 1021 مرتبه بگویید: « یا ودود ». امید است که این ذکر اثر کرده و با تسخیر قلب شوهر نزد وی عزیز شوید.(همچنین نگاه کنید به دعا برای حرف شنوی شوهر)

طلسم مطیع کردن شوهر

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

سَرْمَدِیٌّ سَمِیعٌ بَصِیرٌ ، مُرِیدٌ کَارِهٌ مُدْرِکٌ صَمَدِیٌّ یَسْتَحِقُّ هَذِهِ الصِّفَاتِ وَ هُوَ عَلَى مَا هُوَ عَلَیْهِ
فِی عِزِّ صِفَاتِهِ کَانَ قَوِیّا قَبْلَ وُجُودِ الْقُدْرَةِ وَ الْقُوَّةِ وَ کَانَ عَلِیما قَبْلَ إِیجَادِ الْعِلْمِ وَ الْعِلَّةِ لَمْ یَزَلْ
سُلْطَانا إِذْ لا مَمْلَکَةَ وَ لا مَالَ وَ لَمْ یَزَلْ سُبْحَانا عَلَى جَمِیعِ الْأَحْوَالِ وُجُودُهُ قَبْلَ الْقَبْلِ فِی أَزَلِ

دعا برای عزیز شدن نزد خانواده شوهر

آمده است اگر خانمی می خواهد نزد خانواده شوهر خود عزیز و محبوب شود باید دعا برای عزیز شدن نزد خانواده شوهر را که در زیر آمده است روی کاغذی بنویسد و هنگام ملاقات خانواده همسرش همراه خود داشته باشد تا با بستن زبان خانواده شوهر خود بتواند نزد آن ها عزیز و محبوب به شمار بیاید.

« اللَّهُمَّ ارْزُقْنِی إِلْفَهَا وَ وُدَّهَا وَ رِضَاهَا بِی وَ أَرْضِنِی بِهَا وَ اجْمَعْ بَیْنَنَا بِأَحْسَنِ اجْتِمَاعٍ وَ أَنْفَسِ ائْتِلَافٍ فَإِنَّکَ تُحِبُّ الْحَلَالَ وَ تَکْرَهُ الْحَرَامَ وَ اعْلَمْ أَنَّ الْإِلْفَ مِنَ اللَّهِ وَ الْفِرْکَ مِنَ الشَّیْطَانِ لِیُکَرِّهَ مَا أَحَلَّ اللَّهُ عَزَّ وَ جَلَّ »

دعا برای عزیز شدن نزد شوه

دعا برای خوب شدن اخلاق شوهر

دعا برای عزیز شدن نزد همسر

برای اینکه نزد معشوق همسر خود عزیز شوید باید دعا برای عزیز شدن نزد معشوق را که در زیر آمده است بخوانید تا با تسخیر قلب معشوق نزد وی عزیز و محبوب شوید.

« یَا مَعْشَرَ الْجِنِّ وَالْإِنسِ إِنِ اسْتَطَعْتُمْ أَن تَنفُذُوا مِنْ أَقْطَارِ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ فَانفُذُوا لَا تَنفُذُونَ إِلَّا بِسُلْطَانٍ فلان بن فلان علی حب فلانه بنت فلانه بحق یا بدوح یا بدوح یا بدوح »

دعا برای عزیز شدن در چشم همه

اگر کسی بخواهد در نزد همه عزیز و محبوب شود بایستی دعا برای عزیز شدن در چشم همه را که در زیر آمده است هر روز بخواند. نقل شده است هرقدر فردی در چشم همه بی ارزش باشد با خواندن این دعا می تواند با جلب محبت به هدفش که عزیز شدن در چشم همه هست برسد.

« یا حمیدِی الفِعالِ ذَالمَنِّ عَلی جَمیعِ خَلْقِهِ بِلُطْفِهِ »

دعای عزیز شدن پیش شوهر

دعای محبت شدید شوهر به زن

دعا جهت محبوب شدن در دل دیگران

در روز جمعه پس از غسل کرد دو رکعت نماز حاجت بخوانید و به نیت مطلوب صلوات فرستید و سورهء توحید را تا هفت روز روزی 245 مرتبه خوانده و پس از آن سوره را این گونه بخوانید :

بسم الله الرحمن الرحیم

قل هوالله احد یا جبرائیل الله الصمد

یا میکائیل لم یلد و لم یولد یا اسرافیل

ولم یکن له کفواَ احد یا دردائیل اَجیبونی

وَ لَیِّن لی قلب فلان بن فلان

وَ سَخِّرهُ بِحَقِّ کُن فَیَکون

و در روز اخر 248 بار بخوانید و اخری را هم به طریقهء مذکور که بشود 249 که جمعاَ تمام ختم در کل روزها بشود 1725 مرتبه به شکل متحیر کننده ای این سوره برایتان عمل می کند . به جای فلان بن فلان اسم طرف و نام پدرش را بنویسید اگر طرف خانم بود به جای بن بنویسید بنت.

حتماً بخوانید:
مجربترین ذکر و دعاها جهت محبوب شدن در دل دیگران

مجربترین ذکر و دعاها جهت محبوب شدن در دل دیگران

اگر دنبال عزیز و محترم شدن در نزد دیگران هستید و می خواهید در دل معشوق خود محبت ایجاد کنید این ذکرها را بخوانید که مجرب است

دعا برای عزیز شدن نزد شخصی خاص

نقل شده است اگر کسی بخواهد در نزد شخصی خاص عزیز شود باید دعا برای عزیز شدن نزد شخصی خاص را که در زیر آمده است قبل از ملاقات با فرد مورد نظر هفت مرتبه بخواند و نیت محبوبیت در نزد آن شخص خاص را داشته باشد. توجه شود دعا برای عزیز شدن نزد شخصی خاص برای امر حلال کاربرد دارد.

« یا عزیز یا حمید یا مجید یا فعال لما یرید »

دعای جلب محبت شوهر

توصیه شده است خانمی که خواهان جلب محبت شوهر خود می باشد باید دعای جلب محبت شوهر که در زیر آمده است را به قند یا نبات بخواند و آن را به خورد همسرش دهد.امید است که دعای جلب محبت شوهر اثر کرده و وی بتواند محبت همسرش را جلب )کند.

« إِنَّ أَصْحابَ الْجَنَّةِ الْیَوْمَ فی‏ شُغُلٍ فاکِهُون هُمْ وَ أَزْواجُهُمْ فی‏ ظِلالٍ عَلَى الْأَرائِکِ مُتَّکِؤُنَ لَهُمْ فیها فاکِهَةٌ وَ لَهُمْ ما یَدَّعُونَ »

دعایی که شما را نزد همه عزیز می کند

دعا برای حرف شنوی شوهر

دعای وابسته کردن شوهر

برای اینکه خانمی بتواند همسرش را وابسته و مطیع خود کند توصیه شده است دعای وابسته کردن شوهر که در زیر آمده است را بخواند و به سمت همسرش فوت کند تا با بیقراری شدید شوهر او را وابسته و مطیع خود کند.

« اللهم حَبِّبنی إلَیکَ وَ إلى مَلائکَتِکَ وَ إلى رُسُلِکَ وَ إلى عِبادِکَ الصاّلِحینَ »

همانطور که خداوند خود به بنده خویش فرموده است که از تو حرکت از من برکت.پس بایستی در کنار تمام این دعاها، روش ها و مهارت های لازم برای زندگی کردن و رفتار کردن با همسر خود را بدانید تا بتوانید همواره برای وی و خانواده اش عزیز و محبوب باشید و نیاز است سیاست های زنانه لازم در این باره را آموخته و در زندگی به کار ببرید تا بتوانید زندگی شیرینی برای خود رقم بزنید.

دعای عزیز شدن نزد خانواده شوهر با میوه های بهشتی

برای عزیز شدن نزد خانواده همسر می توانید ظرفی از میوه های بهشتی تهیه کنید و دعای زیر را بخوانید و میوه ها را به خانواده شوهر خود بخورانید تا نزد آنها عزیز و گرامی شوید.

« عَسَی اللهَ اَن یَجعَلَ بَینَکُم وَ بَینَ الَذینَ عادَیتُم مِنهُم مَوَدَّةً واللهُ غَفورٌ رَحیم »

طلسم عزیز شدن پیش همه

برای عزیز شدن شخص خاص هنگام طبخ غذا 7 مرتبه دعای زیر را بخوانید و به غذا فوت کنید و به افرادی که دوست دارید نزد آنها محبوب باشید ، بخورانید تا به صورت معجزه آسایی دریابید که محبوبیتتان دو چندان می شود.

« یا عزیز یا حمید یا مجید یا فعال لما یرید »

دعای محبت همسر در حد عشق

اگر می خواهید نزد خانواده همسرتان و نزد همسر عزیز شوید ، هر روز قبل از این با کسی حرف بزنید 600 بار بسم الله الرحمن الرحیم بگویید.

نکته : توسل به خدا و خواندن دعا در زندگی همه ما اثرات زیادی دارد اما خواندن دعا به تنهایی کافی نیست و باید برای عزیز و محبوب شدن نزد خانواده همسر سیاست های زنانه و مهارت هایی را بیاموزید تا بدانید در موقعیت های مختلف چکونه در برابر خانواده همسرتان رفتار کنید تا همیشه نزد آنها محبوب باشید.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.3 از 5 (84 رای)  

۲ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید

رها | ۶ ماه پیش
من میخام مادر دوس پسرم رو دعا کنم نمیزاره پسر بیاد خواستگاری یکی رفته پیش مادر پسر از بدیم گفته اونم پشیمون شده لطفا کمک کنید من پسرو دوس دارم نمیتونم از دستش بدم
1
3
فریده | ۲ سال پیش
بسیار عالی است
4
3

hits