شرح سوال:
بازدید: ۸۳ | تاریخ : چهارشنبه, ۰۵ دی ۱۳۹۷
سلام. من این ماه در روز 5 پریودی برای اولین بار از قرصهای لویتون ال دی ضد بارداری استفاده کردم. و دقیقا در روز 13 مصرف با نامزدم رابطه سطحی داشتم. میشه روز 17 دوره. دوره هام هم 28 روزس. روز جمعه قرص های ال دی من تموم شد و اشتباهی قرص اخر رو شب جمعه خوردم واسه همین قرصهای سفید رو از جمعه شروع کردم. الان 4 روز از اخرین مصرف قرص ها میگذره ولی پریود نشدم و حتی علائمش رو هم ندارم. سینه هامم به شدت از جمعه درد گرفته و حس میکنم ورم دارن!!!!!!! میترسم نکنه باردار شده باشم. البته نامزدم مایع منی رو رویی من نریخته و ترسم از پیشابه. باکره هم هستم
پاسخ کارشناس :
0%

سلام، بعضی اوقات ممکن است علی‌رغم استفاده‌ی درست از قرص‌های ضد بارداری، عادت ماهیانه به ‌تأخیر بیفتد. عوامل متعددی می‌توانند بر این مسئله تأثیر بگذارند، ازجمله استرس، بیماری، مسافرت و اختلالات هورمونی یا تیروئید. اگر در حین مصرف قرص‌های ضد بارداری، یک دوره‌ی قاعدگی‌تان به‌تأخیر افتاد یا بسیار سبک بود، توصیه می‌کنیم قبل از شروع بسته‌ی بعدیِ قرص، حتما تست بارداری انجام دهید و اگر این روند، بیش از یک دوره ادامه داشت، به پزشک مراجعه کنید.

تورم و درد پستان در موارد مصرف ال دی طبیعی هست.

بیشتر مطالعه کنید:
آشنایی با عوارض قرص ال دی 

همه چیز درباره قرص ال دی

دیدگاه ها

چنانچه در رابطه با این سوال و جواب نظری دارید با ما و دیگران در میان بگذارید.



کد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter