سارا تاریخ : دوشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۸
بازدید: ۴۳
سلام
من چند ماهه شنا کار میکنم و دوست دارم شناگر حرفه ای باشم،هیچوقت هم تمرین رو عقب نمیندازم اما شما فرض بکنید من دوهفته تمام روی یه حرکت کار میکنم و مثلا دوهفته دیگه هم کار بکنم کامل یادش میگیرم ولی یهو این بحران پریود و اینا میاد و جلوی پیشرفت منو میگیره.
من از مادرم هم کمک خواستم بهش گفتم ممکن هست از تامپون و این چیزا استفاده بکنم که زندگی رو راحتتر میکنه اما ایشون اصرار روی سندرم شوک سمی و بکارت داره و اصرار میکنه که این محصولات برای دخترها نیست
و کلا وقتی این اتفاق میفته من یه هفته از زندگی خودم عقب میمونم و هر تلاشی هم که برای پیشرفت توی ورزش کردم،هرچی عرق ریختم و اذیت شدم،همه اونا مثل اینکه اصلا از اول وجود نداشتن و من دوباره باید ازاول شروع بکنم.
راجع به این موضوع هم خیلی تحقیق کردم و هر راهی که برای جلوگیری از بیرون اومدن خون و این چیزا وجود داره قطعا با پرده ی بکارت هم ارتباط داره و اونموقع "آبروی مامان من میره و...."
راهی هست که این بکارت و اینا خراب نشه و همزمان جلوی اون خون قاعدگی رو بگیره؟ و اگه نیست من چطور با مادرم صحبت بکنم که راضی بشه؟اصلا توی ایران این روش ها وجود دارن؟

سلام

شما می توانید از آمپول سه ماهه استفاده کنید احتمال دارد عوارض لکه بینی هم نیز با هم داشته باشد با این روش شما سه ماه پریود نخواهید شد و بعد از سه ماه می توانید پریود شوید از عوارض این پول می توان عدم تخمک گذاری و احتمال نازایی را در آینده نام برد.

به همین دلیل توصیه می کنم که داروی هورمونی استفاده نکنید تا پریود خود را متوقف کنید هر دارویی که باعث شود که پریود شما دچار اختلال شود می تواند در روند تخمک گذاری و بارداری شما در آینده مشکل ایجاد کند.

در مورد استفاده از تامپون شما فقط در شرایطی می توانید از تامپون استفاده کنید که بکارت نداشته باشید.

 استفاده از این تامپون ها حتما پرده بکارت اسیب میزند و شما با توجه به شرایط تان نمی توانید از این تامپون ها استفاده کنید متاسفانه راهی وجود ندارد و کاملاً طبیعی است که مادر شما راضی نشود معمولا شناگرهای قوی بدن خود را به حالت یائسگی می‌برند تا پریود نشود.

توجه کنید زمانی که شما از تامپون استفاده می کنید نمی توانید مدت زیادی داخل آب بمانید.

متاسفانه روشی جهت راهنمایی برای شما وجود ندارد.

دیدگاه ها

چنانچه در رابطه با این سوال و جواب نظری دارید با ما و دیگران در میان بگذارید.کد امنیتی کد جدید