رضا تاریخ : پنج شنبه, ۲۳ خرداد ۱۳۹۸
بازدید: ۱۰۶
سلام کسی که مجرده مشکل زود انزالی داره و هر چندماه به فرض میخاد چندبار دریک روز رابطه داشته باشه .پیشنهلدتون در مورد نحوه مصرف دارو چیه؟مثلا خوردن متادون در یک روز هر چندساعت مجازه و یا زمان ماندگاری این دارو چیه؟آیا مثلا میتونه در یک روز پس پایان ماندگاری این دارو برای ارتباط بعدی در همان روز از کلوپیرامین استفاده کنه؟راهکاری یا داروهای که در لین زمینه در طی یکروز و چند رابطه میشه مصرف کرد چیاس .تشکر؟

سلام، من مصرف دارو رو پیشنهاد نمیکنم، چون چندین رابطه در یک روز باعث مصرف قرص های بیشتری میشه و این باعث بروز عوارض بیشتری میشه.

زودانزالی (یا همان انـزال زودرس) بـه انـزالی غیر قابل کنترل گفته می‌شود که قـبـل از دخول و یا بلافاصله مدت کوتاهی پـس از آن انـجـام گیـرد. معمولا انزال زود رس بین ۳۰ ثانیه تا ۲ دقیقه بعد از شروع دخول صورت می‌گیرد،اکثر موارد زود انزالی فاقد عامل یا دلیل خاص است. عوامل روانی مثل اضطراب، احساس گناه یا افسردگی نیز ممکن است به زود انزالی منجر شوند. در برخی موارد، زود انزالی ممکن است به خاطر عوامل پزشکی مثل مشکلات هورمونی، آسیب‌های جسمی و یا عوارض جانبی بعضی داروها باشد.ابتلا به عارضه زود انزالی منجر به بروز اختلالات روان مانند اضطراب، افسردگی و سردی روابط زوجین می‌شود و بر روان آنان تاثیر می‌گذارد و به همین علت، بسیار مهم است که درباره عارضه زود انزالی بیشتر بدانیم و به موقع به مشاور مراجعه کنیم.

بیشتر مطالعه کنید:

علت زودانزالی ( انزال زودرس ) و درمان این عارضه در آقایان

 

دیدگاه ها

چنانچه در رابطه با این سوال و جواب نظری دارید با ما و دیگران در میان بگذارید.کد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter