دلگرم
امروز: شنبه, ۰۲ تیر ۱۴۰۳ برابر با ۱۵ ذو الحجة ۱۴۴۵ قمری و ۲۲ ژوئن ۲۰۲۴ میلادی
کاربر تاریخ : پنج شنبه, ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۳
بازدید: ۹۱
سلام خسته نباشید
من سه ماه بود قرص دوفامد مصرف میکردم برای تنظیم قاعدگیم هر دوماه قبل سر موقع پریود شده بودم و لکه بینی کمی داشتم ولی این ماه ۵ روزه یک در میون لکه بینی کمی دارم و اینکه الان ده روز از دوره مصرف قرص میگذره
بعد از پریودی قبلی یکبار رابطه داشتم ولی اصلا تماسی با واژن من نداشته فقط مایع منی بالای واژنم ریخته شده بود
میتونه دلیل این لکه بینی از حاملگی باشه ؟
ممنونم بابت پاسختون

سلام

احتمالا لکه بینی بخاطر اختلال هورمونی است.

علائمی که شرح میدهید برای تشخیص علت اختلال ایجاد شده در بدن شما کافی نیست.

احتمالات زیادی وجود دارد که میتواند مطرح کننده مشکل شما باشد

به همین علت باید کنترل سونوگرافی از رحم و تخمدان ها و آزمایش هورمونی از نظر تیروئید و پرولاکتین و هورمون های تخمدان برای تشخیص اولیه اختلال ایجاد شده انجام دهید تا در طی این چکاپ های انجام شده علت  مشخص شود سپس جهت درمان اقدام کنید..


دیدگاه ها

چنانچه در رابطه با این سوال و جواب نظری دارید با ما و دیگران در میان بگذارید.


سوالات مرتبط