دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۰۹ خرداد ۱۴۰۳ برابر با ۲۱ ذو القعدة ۱۴۴۵ قمری و ۲۹ مه ۲۰۲۴ میلادی
کاربر تاریخ : سه شنبه, ۱۴ شهریور ۱۴۰۲
بازدید: ۳۴۴
سلام خسته نباشید
من دختری 15 ساله هستم. یک رفیق ناباب داشتم وقتی 10 سالم بود تمام مسایل جنسی را به من آموزش میداد و ازم میخواست امتحان کنم من هم سنی نداشتم و اطلاعی از پرده بکارت نداشتم و شی بزرگ کثیفی در درون خود فرو کردم به مدت 7 روز خون ریزی داشتم و مادرم فکر کرد پریود شدم ( تا این سن ۱۵ سالگی تابحال پریود نشدم) ممکنه به دلیل قرار دادن شی خارجی کثیف باشد؟ و من هیچوقت پریود نشم؟ نازا شم؟من هم سنی ندارم و نمیتونم به دکتر مراجعه کنم همینطور خانواده ای سختگیر و حساس دارم که اگر از این ماجرا پی ببرند سر به تنم نمی گذارند همینطور مادرم گفته اگر تا سال دیگر پریود نشی تورو به دکتر زنان میبرم ببینم علتش چیه منم میترسم مادرم از این موضوع که من به خود آسیب زدم و قربانی شدم مطلع شود

سلام

بافت پرده بکارت بافت آسیب پذیر و حساسی است و احتمال آسیب در هر شرایطی که به دهانه واژن فشار وارد شود یا دخول صورت بگیرد وجود دارد که فقط از طریق معاینه توسط ماما یا متخصص زنان مشخص میشود. 

صدرصد پرده شما پاره شده است و برای عدم پریودی باید کنترل سونوگرافی و آزمایش هورمونی برای تشخیص اولیه انجام دهید تا علت مشخص شود سپس جهت درمان اقدام کنید. 


دیدگاه ها

چنانچه در رابطه با این سوال و جواب نظری دارید با ما و دیگران در میان بگذارید.


سوالات مرتبط