دلگرم
امروز: شنبه, ۰۸ مهر ۱۴۰۲ برابر با ۱۴ ربيع الأول ۱۴۴۵ قمری و ۳۰ سپتامبر ۲۰۲۳ میلادی
شخصیت شناسی از روی شکل ناخن
11
زمان مطالعه: 4 دقیقه
خیلی جالب است که می‌توان بر اساس شکل ناخن افراد به شخصیت شناسی آنها پی برد و با ویژگی‌‌های درونی آنها آشنا شد. با ما در مجله دلگرم همراه شوید.

روانشناسی افراد از روی شکل ناخن

جالب است که می‌توان بر اساس شکل ناخن افراد به شخصیت شناسی آنها پی برد و با ویژگی‌‌های درونی آنها آشنا شد. با توجه به شکل که در ادامه مطلب خواهید دید می توانید ویژگی‌های شکل‌های مختلف ناخن را یاد بگیرید. و با خصوصیات اخلاقی و رفتاری آنها آشنا شوید.

شخصیت شناسی از روی شکل ناخن

شخصیت شناسی از روی شکل ناخن

شخصیت شناسی شکل ناخن 1 بلند و مستطیلی

این افراد با این شکل ناخن بسیار خوش شانس هستند. آدمهای کاملا اجتماعی هستند. آدمهای بسیار باهوشی هستند و به خوبی می‌توانند با اطرافیان ارتباط برقرار کنند. شما از اینکه با این مدل افراد همراه باشید احساس خوشایندی دارید. این افراد اگر مشکلی در کارشان پیش بیاید به راحتی و با فکر می‌توانند بهترین راه حل را پیدا کنند.

شخصیت شناسی شکل ناخن 2 پهن و عریض

این افراد با این شکل ناخن عادت دارند که همه چیز را می‌سنجند. بسیار منطقی هستند. همیشه اول حرفشان را مزه می‌کنند بعد به زبان می‌آورند. این افراد کاملا توانایی این را دارند که شخصیت افراد را تحلیل و درک کنند.

این افراد دوست دارند همیشه چیزهای جدید کشف کنند و بسازند. این افراد همیشه به دنبال آرامش هستند و جز آدم های مفید به شمار می‌آیند.

شخصیت شناسی شکل ناخن 3 کوتاه و گرد

این افراد با این شکل ناخن سراسر وجودشان پر از استعداد است که شاید خودشان هم خبر نداشته باشند. خلاقیت و نوآوری در وجود این افراد موج می‌زند. اکثر کسانی که با این افراد رفت و آمد می‌کنند خوشحال هستند.

چون خوده این افراد به شخصه از زندگی شخصیشان رضایت کامل دارند. این افراد حاضرند همه جوره به عزیزانشان خدمت کنند. این افراد تمام تلاششان را می‌کنند تا به خواسته خود برسند.

شخصیت شناسی شکل ناخن 4 کوتاه و جویده شده

این افراد یک عادت خیلی بد دارند و آن این است که مرتب ناخن خود را می‌جوند و همین کار باعث شده تا شکل ناخن آنها زشت و بدفرم شود. البته در این عادت بدی که دارند افراد بسیار حساس و باهوشی هستند.

این افراد به روابط دوستی خیلی اهمیت می‌دهند و سعی دارند که رابطه های دوستی قدیمی را محکم و پابرجا نگه دارند و تا جایی که می‌توانند دوستی های جدید ایجاد کنند.

این افراد بر خلاف ظاهر آرامی که دارند اما در درونشان همیشه جنگی از احساسات برقرار است. این افراد آدمهای کاملا صادق و روراستی هستند و هیچوقت از بیان حقیقت نمی‌ترسند حتی اگر تلخ باشد.

شخصیت شناسی شکل ناخن 5 بزرگ و مستطیلی

این افراد با این شکل ناخن می‌توانند مدیر لایقی باشند و دیگران را به خوبی مدیریت کنند. چون احساس مسئولیت پذیری بالایی دارند. این افراد بسیار معتمد هستند و اطرافیانشان به خوبی به آنها اعتماد می‌کنند. این افراد همیشه از پس کارهای بزرگ به خوبی بر می‌آیند چون پشتکار بسیار خوبی دارند.

شخصیت شناسی شکل ناخن 6 و 7 مثلثی

این افراد هیچگاه ترس و اضطراب به خودشان راه نمی‌دهند. سعی می‌کنند همیشه برای انجام کارهایی که به آنها محول شده است از تمام وقت و انرژی خود مایه بزارند. این افراد در زمینه کار و مشاغل خودشان بسیار آینده نگر هستند و تاثیر خوب آن را در زندگیشان دیده اند.شخصیت شناسی با شکل رژلب

شخصیت شناسی شکل ناخن 8 و 9 بیضی و بلند

افراد با شکل ناخن بیضی نشان دهنده این هستند که آدمهای خلاقی هستند. بهترین ویژگی این افراد این است که آدم های خوش شانسی هستند. این افراد آرام و مهربان هستند.

این افراد به یک جمله کلی اعتقاد دارند و آن این است که کار و زندگی و تفریح را هیچگاه نباید باهم ترکیب کرد. این افراد به خوبی میدانند که چطور خوشحال باشند بنابراین احساس خستگی نمی‌کنند.

separator line

بیشتر بخوانید:

نحوه شخصیت شناسی از روی فرم و شکل بینی

شخصیت‌ شناسی از روی سلفی گرفتناین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.5 از 5 (11 رای)  
توجه: مطالب پزشکی و سلامت مجله دلگرم ، از منابع معتبر داخلی و خارجی تهیه شده اند و صرفا جنبه اطلاع رسانی دارند ، لذا توصیه پزشکی یا درمانی تلقی نمی شوند ، چنانچه مشکل پزشکی دارید حتما برای تشخیص و درمان به پزشک یا متخصص مراجعه کنید.


۱ دیدگاه
شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید

زنجاب | ۲ سال پیش
مطلب فوق العاده خوب و سایت بسیار خوب
0
1
hits