دلگرم
امروز: یکشنبه, ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ برابر با ۱۵ محرّم ۱۴۴۴ قمری و ۱۴ اوت ۲۰۲۲ میلادی
گرم شدن همسر سرد مزاج با پیشنوازی اصولی

فواید پیش نوازی برای گرم شدن همسر سرد مزاج

گرم شدن همسر سرد مزاج با پیشنوازی اصولی
1
زمان مطالعه: 8 دقیقه
تحریک کردن زنان سردمزاج : یک رابطه ‌جنسی خوب چیزی بیشتر از خود نزدیکی است. بخش عمده هیجان و شور رابطه‌جنسی قبل از نزدیکی اتفاق می‌افتد (مخصوصاً برای خانم ها). هر کاری که بعنوان مقدمه برای رابطه‌جنسی انجام شود، پیش‌نوازی نامیده می‌شود.

درمان بی‌میلی جنسی با پیش نوازی همسر

 • پیش نوازی با ماساژ

برای گرم شدن و ایجاد آمادگی برای دخول، کارتان را با ماساژ در طول پاها، از بالای ران ها تا ساق پا شروع کنید.

سپس روی کف پا تمرکز کنید، پاشته پا و کف پا را ماساژ دهید. سپس روی انگشتان متمرکز شده و به طور جداگانه هر کدام را ماساژ داده بکشید. اگر تمایل به مکیدن انگشتان پا دارید باید بگوییم یکی از موثرترین روش ها برای تحریک جنسی محسوب می شوند پس بعد از اتمام ماساژ این کار را انجام دهید.


برای پیشنوازی از او بپرسید چطور آماده اش کنید

زمانی که شک دارید همسرتان از چه کاری خوشش می آید بهتر است مستقیما از او بپرسید که دوست دارد موقع رابطه جنسی چه کارهایی انجام دهید.

به فته باربارا بارتلیک ، استاد روانپزشکی دانشگاه کورنل گفت : اگر همسرتان متوجه شود که شما در تلاش هستید که به او لذت بدهید مسلما تمایل بیشتری برای جبران لطف شما خواهد داشت.

 • تمرکز بر کیفیت پیشنوازی نه کمیت

اگر روی بهبود کیفیت پیش نوازی تمرکز کنید همسرتان به هیچ عنوان در مورد کمیت آن شاکی نخواهد بود. به گفته مایکل پری ، متخصص روان پزشکی در آمریکا ، اگر طوری رفتار کنید که نشان دهد فط به دنبال دخول هستید ، همسرتان متوجه شده و زمان بیشتری طول می کشد تا تحریک شود.

به عبارت دیگر، هر کاری که می خواهید انجام دهید و از آن لذت ببرید. اگر دوست دارید بدانید لمس ساق پایش چه حسی دارد ، با قدردانی و لذت آن ها را بفشارید. اگر جای دیگری از بدنش را دوست دارید، آن جا را ببوسید. وقتی یک مرد کاری را که انجام می دهد، دوست داشته باشد باعث می شود همسرش خیلی بیشتر و سریعتر تحریک شود.

 • پیشنوازی را با آرامش شروع کنید

بله، کلیتوریس یک محل شناخته شده و آشکار برای تمرکز روی آن است. با این حال بسیاری از مردان در مورد کلیتوریس اشتباه می کنند. به گفته دکتر کتی وینکز ، تحریک مستقیم کلیتوریس می تواند دردناک باشد. خیلی بهتر است که کلاهک کلیتوریش جایی که بالای دو لابیا به هم میرسند را ماساژ دهید یا دو طرف کلیتوریس.

در هنگام بازی با کلیتوریس در رابطه اورال در ابتدا روی کلیتوریس تمرکز کنید و سپس روی سایر بخش ها.

کلیتوریس به حرکات ملایم بهتر واکنش نشان می دهد ، می توانید روی کلیتوریس متمرکز شده و کمی کشش رویش ایجاد کنید ولی بهتر است بعد از آن کمی فاصله انداخته به سایر اندام ها مشغول شوید و پس از وقفه ای مناسب دوباره به سراغ تحریک کلیتورال بروید.

یکی از بهترین حرکات در رابطه اورال ایجاد حرکت مثل عدد 8 انگلیسی است که می توانید همسرتان را سریعتر گرم کند.

 • در پیشنوازی لابیا را نادریده نگیرید

پایانه های عصبی بسیار زیادی روی لابیا ها قرار گرفته است که نباید آن ها را ناده بگیرید. ماساژ لابیا با انگشتان و گرفتن آن ها می تواند به شما کمک کند.

 • هنگام پیشنوازی تمام بدن همسرتان را کاوش کنید

پیش نوازی نباید فقط بر اندام تناسلی متمرکز باشد. سایر قسمتهای بدن مانند گردن، ران و سینه هم ماطق بسیار حساسی هستند بهتر است به جای تمرکز و سریع رفتن سراغ آلت تناسلی روی سایر قسمت های بدن همسرتان متمرکز شوید. و از رابطه اورال و نوازش در گردن، پشت، گوش ، شکم یا حتی مچ دست به خصوص روی نبض استفاده کنید.

 • هنگام پیشنوازی بیش از حد صحبت نکنید

مراقب آنچه قبل از شروع رابطه می گویید باشید. برخی صحبت ها می تواند جلو تحریک شدن همسرتان را بگیرد. صجبت در زمان پیش نوازی فقط باید روی کلمات تحریک آمیز و عاشقانه یا کثیف متمرکز شود. یک بخش بدن را انتخال کرده و چیزهایی که در موردش دوست دارید یا فانتزی های خود را در آن مورد بیان کنید. زنان تحریک ذهنی می خواهند پس از این ویژگی نهایت استفاده را ببرید.

 • هنگام پیشنوازی به احساس او توجه کنید

همه افراد با هم متفاوتند بنابراین باید به عکس العامل او هنگام انجام کارهایتان دقت کنید. اگر حواستان را جمع کنید برایتان سخت نخواهد بود که متوجه شوید کدام کارتان موثر است و کدام حرکت را باید تغییر دید.

مثلا اگر از حرفهای عاشقانه بیشتر تحریک میشود همان را ادامه دهید یا اگر کاناپه را ترجیح می دهد او را به اتاق خواب نبرید.
 • در پیشنوازی به احساس خودتان توجه کنید

اگر از انزال زودرس خود هنگام دخول نگران هستید سعی کنید علایم قبل از ارگاسمتان را دقیق تر بشناسید. اغلب مردان فقط آخرین علامت را می شناسند که دیگر راهی برای بازگرداندنش نیست و قبل از این که بخواهند دچار انزال می شود.

به گفته دکتر دیوید کوپلند نوسیدن کتاب چطور در مقابل زنان موفق باشید، سعی کنید دو تا سه علامت حسی قبل از ارگاسمتان را بشناسید تا بتوانید انزال خود را به تاخیر بیندازید.

 • در پیشنوازی بوسیدن را فراموش نکنید

به گفته پروفسور پتی بریتون، متخصص بیماری های بالینی زنان، اگر احساس کردید که علاقه همسرتان رو به کاهش است بوسیدن همیشه می تواند دوباره او را به شما برگردند.

به یاد داشته باشید که بوسیدن با احساس همیشه به معنای بوسه لب ها نینست می توانید ، بینی، چشمان و پیشانی او را هم ببوسید.

 • به شجاعت او پاداش دهید

وقتی او حرکاتی در جهت لذت بردن یا لذت دادن به شما انجام دهید از او قددانی کنید و اجازه دهید بداند چقدر برایتان ارزشمند است. به او بگویید زمانی که این کارها را انجام می دهد چقدر برایتان دوست داشتنی می شود برخی زنان می ترسند که حرکاتشان یا شروع کننده بودنشان برای شما ناراحت کننده باشد و شما را دچار سوتفاهم کند.

بدانید چه زمانی می توانید پیش نوازی نداشته باشید

اگر حس جنسی در حال حاضر بین شما قوی است گاهی اوقات می توانید پیش نوازی را انجام ندهید.اگر مدت زمان طولانی با هم بوده اید به اندازه کافی هم را می شناسید و می دانید که چه موقع می توانید یک رابطه جنسی سریع بدون پیشنوازی داشته باشید.


بایدها و نبایدها در انجام رابطه جنسی

 1. پیش‌نوازی یک هنر است و باید بدانید چه کارهایی را باید و نباید انجام دهید. اجازه بدهید با کارهایی که باید از آن حین پیش‌نوازی اجتناب کنید شروع کنیم.
 2. خیلی خشن رفتار نکنید. همسرتان نیاز دارد که او را با نرمی و محبت لمس یا درواقع نوازش کنید. پس دفعه بعدی که می‌خواهید همسرتان را لمس کنید، سعی کنید اینکار را نرم‌تر و بااحساس‌تر انجام دهید.
 3. حرکات تکراری. اینکه بخواهید هر بار یک کار مشابه انجام دهید، خسته‌کننده یا حتی آزاردهنده می‌شود. اگر همسرتان گفته است که در یک کار و عمل خاص خوب هستید، فقط به آن کار بسنده نکنید و مدام آن را تکرار نکنید. سعی کنید حرکات دیگری را هم امتحان کنید تا بتوانید شعله احساساتش را مشتعل کنید.
 4. نداشتن اعتمادبه‌نفس. اگر شجاعت لازم برای امتحان کردن کارهای جدید را نداشته باشید، موفق نخواهید شد. پیش‌نوازی فقط آزمایش و خطاست. سعی کنید راهکارهای مختلف را امتحان کنید و از همسرتان نظر بخواهید.
 5. در طول رابطه جنسی دهانی خشن نباشید. گاهی‌اوقات همسرتان ممکن است از رابطه جنسی دهانی خوشش نیاید. دلایل زیادی وجود دارد که زنان از رابطه جنسی دهانی خوششان نیاید. بخشی از آن می‌تواند با نحوه انجام این کار توسط شما مرتبط باشد اما این احتمال هم وجود دارد که با این کار راحت نیست. یادتان باشد که نباید هیچوقت او را مجبور به کاری کنید.
 6. نوک سینه‌هایش را نچرخانید. به هیچوجه نباید اینکار را انجام دهید. این کار به هیچ عنوان برای خانم‌ها تحریک‌کننده نیست. حتی احساس خوبی هم به آنها نمی‌دهد زیرا واقعاً دردآور است.
 7. کلیتوریس را فراموش نکنید. ساده‌ترین راه برای اکثر خانم‌ها برای رسیدن به ارگاسم، تحریک کلیتوریس است. پس همه تلاشتان را بکنید که روی این ناحیه خوب کار کنید.
 8. من آنطور می‌خواهم! زنان موجوداتی احساساتی هستند که باید آنها را از نظر احساسی و روانی نیز تحریک کنید. به همین دلیل است که پیش‌نوازی یک باید است. برای اینکه مطمئن شوید همسرتان از پیش‌نوازی لذت ببرد، چند نکته برایتان آورده‌ایم.
 9. حرف بزنید. سعی کنید در گوشش حرف‌های عاشقانه و محرک زمزمه کنید. اول بگویید که چقدر دوست دارید بدنش را لمس کنید. بعد برایش توصیف کنید که کجاهای بدنش را دوست دارید لمس کنید و چطور اینکار را خواهید کرد. این باعث می‌شود خیلی زود تحریک شود.
 10. به خاطر داشته باشید که پیش‌نوازی باید حداقل 20 دقیقه طول بکشد. پس عجله نکنید. سعی کنید از وقتتان و تحریک ذهن و جسم همسرتان لذت ببرید و یادتان باشد یک رابطه جنسی خوب همیشه با یک پیش‌نوازی عالی شروع می‌شود.

همچنین بخوانید:

نقاط تحریک جنسی در مردان (خانم ها بخوانید و بدانید)

چگونه همسر خود را تحریک کنیم؟

جذاب ترین مدل لباس خواب های زنانه تحریک کننده - ساتن و توری

نقاط حساس بدن زنان برای تحریک جنسی (آقایان بخوانید و بدانید)

چطور همسرم رو تحریک کنم؟این مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (1 رای)  
 • منبع
 • shafaonline.ir
 • beytoote.com
 • tasvirezendegi.com
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است