دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۱۲ تیر ۱۳۹۹ برابر با ۱۲ ذو القعدة ۱۴۴۱ قمری و ۰۲ ژوئیه ۲۰۲۰ میلادی
«غر زدن» مدام زنان باعث مرگ زودرس شوهرانشان میشود !

مضرات جدی غر زدن خانوم ها برای شوهرانشان

«غر زدن» مدام زنان باعث مرگ زودرس شوهرانشان میشود !
0
2,298
زمان مطالعه: 3 دقیقه
تحقیقات نشان داده اگر چه غر زدن برای سلامتی زنان مفید است اما به همان نسبت باعث مرگ زودرس شوهرانشان می شود.

غر زدن عمر همسران را کوتاه می کند!

اگر آدمی هستید که زیاد گله و شکایت می کنید سعی کنید این عادت را کنار بگذارید چون به مرور باعث زوال عقل و از بین رفتن هوش و حافظه تان می شوید. با دلگرم همراه شوید .

مضرات جدی غر زدن خانوم ها برای شوهرانشان

غر زدن برای سلامت انسان مفید است ؟؟

محققان دانمارکی دریافتند که درخواست‌های بیش از اندازه شریک زندگی خطر مرگ انسان را در میانسالی دو برابر افزایش می‌دهد. به گفته محققان، تنش ناشی از بحث و جدل‌ها منجر به ابتلا به بیماری قلبی، کاهش عملکرد سیستم ایمنی بدن و سایر مشکلات سلامتی می شود.

همچنین به نظر می‌رسد که این خطر در مورد مردان بیشتر از زنان است. در این مطالعه ۹ هزار و ۸۷۵ مرد و زن ۳۶ تا ۵۲ ساله برای مدت ۱۱سال مورد بررسی قرار گرفتند که در این مدت، ۱۹۶ نفر از آنها به دلیل ابتلا به بیماری قلبی، سرطان، بیماری کبد و خودکشی جان خود را از دست دادند.

محققان با استفاده از فرمول ریاضی احتمال مرگ مردان و زنان را بر اساس تعداد دفعاتی که بحث و جدل خود را با همســران، خانواده و یا دوستان گزارش داده بــودند و یا نق شنیده بودند، محاســبه کردند. این مطالعه نشان داد: مردانی که اعلام کرده بودند با تقاضاهای بسیاری از جانب همسر، خانواده و یا دوستان خود مواجه می‌شوند خطر مرگ آنها در مقایسه با زنانی که در همان رده قرار داشتند ۳۴ درصد بیشتر بود. ‏

غر زدن برای سلامتی اطرافیان هم مضر است

در حالی که شاید گفتن این موضوع که غر زدن به مغز آسیب می رسد، گزافه گویی نیست باید اضافه کرد وقتی فرد غر می زند، بدن وی هورمون استرس کریستول ترشح می کند و کریستول زیاد به سیستم ایمنی بدن آسیب می رسد و شخص را در مقابل کلسترل بالا، دیابت، بیماری قلبی و چاقی مفرط آسیب پذیر می کند.

چون انسان ذاتا موجودی اجتماعی است، مغز وی به طور طبیعی و ناخودآگاه از خلق و خو های اطرافیان به ویژه افرادی تبعیت می کند که شخص مدت زیادی را با آن ها می گذراند.

این فرآیند بازتاب نورونی نامیده می شود و اساس قابلیت انسان برای داشتن حس همدردی است. با این حال، غر زدن هم مانند سیگار کشیدن می تواند بر دیگران تاثیر بگذارد، بنابراین باید درباره گذراندن اوقات با اشخاصی که به طور مداوم غر می زنند، جانب احتیاط را نگه داشت.

اشخاصی که همیشه غر می زنند، از اطرافیانشان می خواهند که با آن ها همدردی کنند تا درباره آن ها درباره خودشان احساس بهتری داشته باشند. در نتیجه، باید همان طور که بهتر است از افراد سیگاری دوری شود، از اشخاصی هم که همیشه در حال غر زدن هستند دوری کرد.

بیشتر بخوانید :

تقویت سیستم ایمنی بدن با عاشق شدن!

۱۴ خاصیت اسپرم (آب منی) برای سلامتی خانم ها و آقایان!

آقایان جلوی گریه خود را نگیرند !


  • منبع
  • ettelaat.com
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
تبلیغات مشاغل
Ad · www.delgarm.com

قیمت روز کولر گازی

Ad · www.soorban.com

سالن عقد

Ad · www.delgarm.com

تست عشق

Ad · www.samamoshaver.ir

ثبت شرکت در اصفهان

Ad · www.delgarm.com

تعبیر خواب

Ad · www.newslaw.net

اخبار حقوقی

Ad · www.sokhansarayan.com

آموزشگاه زبان اصفهان

hits
statcounter