۱۰ نشانه که بفهمید آیا دوست پسر تان با کس دیگری قرار میگذارد؟

۵,۱۴۷
۴
۰
سه شنبه, ۱۳ شهریور ۱۳۹۷ ۰۳:۰۶

چگونه میتوانید بفهمید که دوست پسر تان به شما خیانت کرده؟

مجله دلگرم | خیلی اوقات در یک رابطه افراد نمیدانند که نسبت به یکدیگر در چه وضعیت و شرایطی قرار دارند و برای هفته ها و یا حتی ماه ها از صحبت کردن در این مورد سر باز میزنند. اغلب دیده میشود که افرادی که در یک رابطه هستند طی یک قانون نانوشته انتظار دارند که طرف مقابل شان با دیگر افراد قرار نگذارند و در ارتباط نباشد.

بنابراین توصیه اول این است که خیلی راحت با طرف مقابل صحبت کنید و بدانید که در چه رابطه ای قرار درید تا تکلیف تان مشخص شود. دوما 10 موردی که در ادامه به شما میگوییم را بررسی کنید، البته بیاد داشته باشید که اگر کسی تنها یک یا دو تا از این 10 مورد را داشته باشد به این معنی نیست که با فرد دیگری نیز در ارتباط است اما اگر اکثر این شرایط و یا همه آن ها را داد میتواند به این معنی باشد که او به غیر از شما با افراد دیگری هم در ارتباط است.

خیانت دوست پسر

1. اغلب اوقات برنامه های دیگری دارد.

خیلی خوب است که فردی که با او رابطه دارید، برای شما وقت میگذارد اما اگر متوجه شدید که اغلب بهانه میگیرد و به نظر میرسد که برنامه دیگری دارد و مداوم سعی میکند به هر دلیلی جای دیگری باشد، میتواند یک هشدار تلقی شود.

2. جواب های مبهم میدهد.

زمانی که میگوید که برنامه های دیگری دارد یا کار دارد و باید برود و از او میپرسید که این برنامه های چیست، خیلی مبهم و کلی جواب میدهد و از گفتن جزئیات طفره میرود و یا مثلا میگوید که مشکل خانوادگی است!

3. اغلب قرار هایش با شما را کنسل میکند.

اگر بصورت مرتب قرار هایتان را کنسل میکند و بهانه های آبکی میاورد (مثل همان بهانه هایی که همه موقع مرخصی گرفتن از سر کار و یا نرفتن به مدرسه میاوریم) یکی دیگر از هشدار ها میتواند باشد.

خیانت دوست پسر

4. بدون برنامه قبلی میخواهد بیرون برید.

اگر اغلب یکدفعه سر و کله اش پیدا میشود و میخواهد بیرون بروید و یا هر کار دیگری را انجام دهید ممکن است به این دلیل باشد که ابتدا با کس دیگری قرار داشته و کنسل شده و حالا به سراغ شما آمده. البته ممکن هم هست که واقعا حقیقت را بگوید و پای فرد دیگری در میان نباشد.

5. نمیخواهد رابطه تان را رسمی کند

این مورد یکی از مهم ترین علائمی هست که میتواند اثبات کند که شما تنها فرد مورد علاقه او نیستید. خیلی اوقات زمانی که با شریک رابطه تان بصورت جدی صحبت میکنید و میخواهید که بدانید که چه برنامه دارید و دقیقا چه آینده ای را میبینید، او طفره میرود و حرف های کلیشه ای میزند و از دادن یک جواب سر راست طفره میرود. مثلا میگوید "من دنبال رابطه جدی نیستم" یا "مطمئن نیستم" و یا "نمیخوام شرایط رو پیچیده کنم" و...

نشانه های خیانت دوست پسر ، چگونه بفهمم دوست پسرم با بقیه قرار میگذارد

6. شبکه های اجتماعی ندارد

معمولا افرادی که در این دوره زمانه شبکه اجتماعی ندارند (مخصوصا جوان ها) میتواند 2 معنی داشته باشد: یکی آنکه شبکه اجتماعی ندارد چون نمیخواهد تصاویر همه افرادی که با آن ها در رابطه است را به اشتراک بگذارد و یا اینکه یک اکانت ناشناس دارد و نمیخواهد شما درباره آن بدانید.

7. نمیخواهد سر کار و یا خانه او را ببینید.

(البته این مورد ممکن است در کشور ما قابل چشم پوشی باشد) اگر دوست ندارد شما به محل کار او بروید میتواند به این دلیل باشد که با کس دیگری در آنجا در ارتباط است و نمیخواهد که همه چیز لو برود.

8. غیبت های غیر منتظره

اگر در طول هفته برای شما مدام پیام میفرستد اما ناگهان آخر هفته هیچ خبری از او نیست و بعد دوباره سر و کله اش پیدا میشود یعنی اینکه یه خبرایی هست!

خیانت کردن دوست پسر

9. همش موبایلش شارژ نداره!

یکی دیگر از نشانه ها میتواند این باشد که زمانی که با شما است خیلی کم از موبایل خود استفاده میکنه و یا میگه که شارژ نداره و خاموش شده. این مسئله شاید بخاطر این است که نمیخواهد بطور ناگهانی شما شماره و یا پیامی که از طرف فردی دیگر که در حال قرار گذاشتن با او است را ببینید.

10. حس ششم تان به شما میگه که یه خبراییه!

همیشه به صدای درونی خود اعتماد کنید. شاید بگوید که اون آدم خیلی خوبیه اما باز هم اگر احساس میکنید که چیزی وجود دارد، با او مطرح کنید. نیازی نیست که برای مدت ها در خفا او را دنبال کنید تا دستش رو شود، خیلی راحت از او بپرسید و در اینباره با وی صحبت کنید.


چنانچه این مطلب را مفید میدانید با لایک کردن و به اشتراک گذاشتن آن، از ما حمایت کنید. نظرات، پیشنهادات و مقاله های درخواستی خود را از طریق قسمت دیدگاه ها برای ما ارسال کنید.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(4 امتیاز , میانگین: 4.0 از 5)  
  • برچسب ها:
  • خیانت
  • دوست پسر

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter