۷ پوزیشن جنسی مناسب برای آلت تناسلی کوچک

۵۴,۷۶۹
۴۴
۰
شنبه, ۰۷ مهر ۱۳۹۷ ۱۸:۲۵

عده ای از آقایان نسبت به سایز آلت تناسلی شان حساس هستند و از اندازه آلت تناسلی خود احساس رضایت نمی کنند آن ها گمان می کنند که شاید نتوانند رضایت همسر خود را در رابطه جنسی بدست بیاورند! اما باور کنید یا نه، این ادعا درست است که: سایز آلت در رضایت جنسی مهم نیست. یک رابطه جنسی خوب در بزرگی آلت جنسی نیست و داشتن آلت تناسلی کوچک به معنی عدم رضایت جنسی نیست. در حقیقت تاثیر اندازه آلت در رضایت جنسی چندان زیاد نیست. مهم این است که با رمانتیک بودن، انعطاف پذیری و توجه به نیازهای و خواسته های شریک زندگی و انجام پوزیشن جنسی صحیح که باعث دخول عمیق تر و حداکثر تحریک در نقاط حساس و لذت بخش می شوند یک رابطه جنسی رضایت بخش را فراهم کرد.

تحقیقات نشان می دهد که اندازه آلت تناسلی به طور متوسط ​​بین 5.5_6.5 اینچ است در حالی که نقطه جی خانم ها(نقطه حساس و تحریک کننده) حداکثر 3 اینچ در داخل مهبل (واژن) قرار دارد . حساس ترین نقطه واژن، بین 1-2 اینچ داخل واژن است. این ثابت می کند که ارگاسم زنان بدون توجه به اندازه آلت مردان امکان پذیر است. در این مقاله لیستی از بهترین پوزیشن های جنسی برای آلت کوچک را ذکر می کنیم تا بتوان به اوج لذت جنسی رسید.

بهترین پوزیشن های جنسی برای آلت تناسلی کوچک

1-پوزیشن جنسی میشنری اصلاح شده یا انطباق مقاربتی

این روش دقیقا مانند پوزیشن میشنری متداول است اما اندکی تفاوت دارد . در این تکنیک زن به پشت می خوابد و مرد روی او دراز می کشید، به طوریکه صورت هایشان در مقابل هم قرار میگیرد، پاهای زن باز است و پاهای مرد بین دوپای زن می باشد، در این حالت مرد آلتش را در آلت جنسی زن فرو میکند. سپس در این حالت مرد دخول را انجام داده و تلمبه می زند. یکی از ویژگی های این روش آن است که مرد می تواند آلت خود را داخل واژن به روش های مختلف حرکت دهد؛ حرکت دایره ای، از بالا به پایین یا برعکس. این سبک فوق العاده سکسی و بسیار صمیمی است و برای بوسه های طولانی و صمیمی و همچنین ارگاسم های عالی، ایده آل است. در این پوزیشن عشق و صمیمیت بیشتری احساس می شود.

2-پوزیشن جنسی سگ

پوزیشن جنسی سگ حالت های متعددی را امکان پذیر می کند که می توانید حداکثر لذت جنسی را ببرید. در حالت ایده آل، زن بصورت چهار دست و پا روی زمین یا تخت قرار می گیرد و مرد در پشت او قرار گرفته و به آرامی آلت خویش را درون واژن زن فرو می کند و تحریک را آغاز می کند. در این وضعیت هر دو تحریک زیادی را تجربه می کنند. در این پوزیشن کانال واژینال کوتاه تر می شود و دخول عمیق تر را فراهم می کند. این پوزیشن باعث می شود ک مرد احساس کنترل داشته باشد و زن بتواند عضلات کف لگن خود را فشرده ومنقبض کند تا لذت جنسی را برای هر دو طرف افزایش دهد. در پوزیشن سگ ، دستان مرد آزاد است تا بتواند نقطه کلیتورریس زن را ماساژ دهد.

3-پوزیشن جنسی زن روی مرد

در این پوزیشن جنسی مـرد بـه پشـت می خوابـد . زن پاهایش را در طرفین پـاهای مـرد قرار مــی دهد و روی او می نـشیند و یا زانـو زده و کمـی به جلـو خم می شود و به دسـتهای خـود تکـیه مـی دهد و آلت تناسلی مرد را در واژن خود فرو می کند . در این روش فعالیت و حرکات جنسی با زن است و با تکان های پـی در پـی کــه بـخـود می دهـد موجـب ارضـا شـدن خـود و همـسرش می شود . در ایــن روش ، دخـول بـطور کامل انجام می شود و چون فعالـیت بـا زن اسـت اوج لذت جنسی زن زودتـر فـرا می رسد . در این پوزیشن تحریک کلیتوریس به بهترین شکل اتفاق می افتد. مرد می تواند دستان خود را روی باسن زن قرار داده وبا فشار دادن باسن به سمت پایین نفوذ را عمیق تر کرده ودر کنترل ارگاسم شرکت کند. همچنین مرد می تواند با ماساژ سینه و تماس چشمی تحریک جنسی بیشتر نقش داشته باشد.

4-پوزیشن جنسی گاوچران معکوس

در پوزیشن جنسی گاو چران معکوس زن بر روی مرد قرار دارد، اما به جای روبه روی یکدیگر بودن، زن روی مرد نشسته و پشت به مرد است. این تکنیک به زن اجازه می دهد فعال باشد. . این شیوه محبوب زنان است چون تحریک کافی کلیتوریس را به دنبال دارد و زن نیز تسلط بیشتری روی حرکات دارد. در این روش دخول عمیق انجام می گیرد و هر دو به اوج لذت جنسی می رسند.

5-پوزیشن جنسی حلزون

پوزیشن جنسی حلزون زمانی است که زن به پشت دراز می کشد و زانوهایش به سمت قفسه سینه کشیده می شود. مرد باید در مقابل او زانو بزند. همانطور که مقاربت جنسی شروع می شود، زن پاهایش را روی شانه های مرد می کشد. دستان مرد باید برای حمایت در دو طرف شانه زن باشد. این پوزیشن جنسی حس عمیق و عالی است زیرا هم تماس های چشمی و هم دخول عمیق می تواند وجود داشته باشد.

6-پوزیشن جنسی اسپیلیت بامبو

در پوزیشن جنسی اسپیلیت بامبو زن به پشت روی زمین دراز می کشد و یک پای خود را برروی زمین قرار داده و پای دیگر را به روی شانه مردقرار می دهد، در حالی که مرد در مقابل او نشسته است.این موقعیت اجازه می دهد تا دخول آلت تناسلی مرد کامل انجام شود. این پوزیشن باعث می شود دخول عمیق تر شود و لذت جنسی عمیقی ایجاد می کند.

7-پوزیشن جنسی پروانه

پوزیشن جنسی پروانه به هیچ عنوان شبیه پروانه نیست. در واقع یک تمرین عالی است. ابتدا یک سطح صاف وتخت پیدا کنید زن باید به پشت روی سطح تخت بخوابد به گونه ای که نشیمنگاه او در لبه تخت قرار گیرد. هر دو پا را بالا ببرد و آنها را روی شانه های مرد بگذارد. پس از آن زن باید لگن خود را به منطقه مشخص شده بالا بکشد. برای افزایش لذت جنسی زن می تواند کمی به یک سمت متمایل شود.

دوستان عزیز برای اطلاع از سایر پوزیشن های جنسی به لینک های زیر مراجعه کنید. نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

در این رابطه بخوانید:

21 پوزیشن رابطه جنسی دهانی (مخصوص زوجین) +18

15 مدل پوزیشن 69 رابطه جنسی (ویژه زوجین) +18

آموزش تصویری پوزیشن های رابطه جنسی

ترجمه و گردآوری

سهیلا مقصودی

بخش سلامت مجله دلگرم


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(44 امتیاز , میانگین: 4.0 از 5)  

پاسخ به سوالات پزشکی ، مامایی و جنسی شما (توسط پزشک و ماما مجله دلگرم)


دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter