مجله دلگرم
امروز: شنبه, ۰۵ فروردين ۱۴۰۲ برابر با ۰۲ رمضان ۱۴۴۴ قمری و ۲۵ مارس ۲۰۲۳ میلادی
چگونه همسرم را مجذوب خود کنیم؟ آقایان بخوانند!
1004
زمان مطالعه: 7 دقیقه
هرگز متوجه نخواهيد شد چه وقت مي تواند اتفاق بيفتد. ممکن است درحال گذر از يک خيابان ، مشغول غذا خوردن در يک رستوران، قدم زدن در يک باشگاه شبانه و يا درحال خوش و بش با دوستتان بـاشـيد که ناگهان او پيدايش مي شود. دختري زيبا که حسابي نظر شما را جلب کرده...

باید قدم پیش گذاشته و با او حرف بزنید. اگر یاد نگرفته اید که چگونه به دختر مورد علاقه خود نزدیک شوید، ما در این قسمت چندین روش عملی به شما ارائه می دهیم تا به راحتی بـتوانید زن دلخواه خود را جذب کنید. به این روشها در اصطلاح "یـخـشـکن" اطلاق خواهیم کرد. سلاح اصـلی هـمـواره هـنـر سـازگـاری و انـطـبـاق پذیری خواهد بود.

جذب زنان و چگونه زن را مجذوب خود کنیم

پیش از شروع باید تشخیص دهید که در چه شرایطی قرار دارید: "گرم" یا "سرد". موقعیت گرم هنگامی است که او شما را مورد توجه قرار داده و با یک سری از علائم (مانند حرکات چشم و زبان جسمانی ) چراغ سبز را نشان داده است. موقیعت سرد زمانی است که آشنایی قبلی با هم نداشته و این اولین برخـورد شـمـا محسوب می گردد. این موقیعت کمی مشکل تر به نـظر میرسد چرا که به علاقمندی او نسبت به خود مطمئن نیستید. اکنون به یخشکن ها می پردازیم:


برای جذب زنان:خودتان را معرفی کنید .
بسیار واضح است. تا زمانی کـه خـود را به او معرفی نکنید، متوجه وجود شما نخواهد شد. همیشه دوستی ها با یک معرفی ساده و صمیمی شـروع می گردند. تصادفا" بسمت وی قدم برداشته و خود را معرفی نمایید.
بگویید
" من آرش هستم. از دیدنتون خوشحالم" "من آرش هستم. فکر نمی کنم همدیگرو بشناسیم."

جذب زنان و چگونه زن را مجذوب خود کنیم

جذب زنان و چگونه زن را مجذوب خود کنیم


برای جذب زنان:برایش آبمیوه بخرید
چه در رستوران باشید و چه در باشگاه شبانه، یکی از یخشکنهای معروف ، خریدن یک نوشیدنی خنک برای او می باشد.از گارسون بخواهید یک نوشیدنی دیگر مشابه با آنچه که قبلا روی میزش در حال نوشیدن آن بوده ( و یا اگر می خواهید خیلی پر جنب و جوش باشید مشابه با نـوشیدنی که خود شما در حال خوردن آن هستید ) برایش بیاورد.

سینی این نوشیدنی را با تکه ای کاغذ حاوی مطلبی با مزه به همـراه شماره تلفن خود مزین کنید. از گارسون بـخـواهید کـه حتـما به او اطلاع دهد که آن نوشیدنی از طرف کیست. هنگام خارج شدن از محل کنار میز او توقفی کوتاه نموده و خود را به می معرفی کنید. این برخوردی شجاعانه است، بدون ابراز خشونت. بگویید "امید وارم از نوشیدنی لذت برده باشید." "این نوشیدنی مورد علاقه منه. فکر کردم شما هم خوشتون میاد.

جذب زنان و چگونه زن را مجذوب خود کنیم


برای جذب زنان:بپرسید مجرد است یا خیر
شما زمانی خواهید خواست که به این موضوع پی ببرید، پس چرا از همان ابتـدا سـؤال نمی کنید؟ بیاد داشته باشید که این در هر شرایطی، یک حرکت شجـاعـانـه اسـت. اگـر فرد خوش تیپی بـاشـیـد، احـتـمال ایـنکه او مثبت تر و واضح تر عمل نماید بیشتر خواهد شد و اگر نه، دیلیلی خواهد بود برای دوستانه تر بودن. در هر صورت در این برخورد لازم است همیشه رک و با صراحت باشید.

او نیز رک و با صـراحـت خواهـد بود. اگـر گـفـت کـه مجرد نیست، و یا اگر بشما علاقمند نباشد، بسرعت متوجه خواهید شد. پـرسـیـدن از یک غریبه که آیا دردسترس هست یا خیر، بلافاصله منظور و هدف شما را آشکار نموده و هرگونه سوء تعبیر را از بین خواهد برد.
بگویید "قبل از اینکه اسمتونو که میدونم به قشنگیه خودتونه بپرسم ، می خواستم بدوم مجرد هستید؟" "اینقدر خوش شانس هستم که مجرد باشید؟

جذب زنان و چگونه زن را مجذوب خود کنیم


برای جذب زنان:بی پرده باشید
این طرز برخوردی است بـرای افـرادی کـه مـایـلند بـیشتر از اینها رک و با صراحت باشنـد. قدم برداشتن به طرف یک زن و نشان دادن صراحت و بی پردگی می تواند به عـنوان یـک جذاب کننده قوی عمل کند. او ممکن است اعتماد بنفس شما را نشانه ای بر ارزشتـان برای صحبت کردن قلمداد کند. بگویید "داشتم دنبال بهانه ای بـرای بـاز کردن صحبت می گشتم، ولی چیزی پیدا نکردم. اسمم آرشه، اسم شما چیه؟" اشکالی نداره اگه به شما ملحق بشم؟

جذب زنان و چگونه زن را مجذوب خود کنیم


برای جذب زنان:محیط اطراف را توصیف کنید

هرکجا به او برخورد کنید، پیرامـون شـما چـیـزهایـی وجود خواهد داشت. از آنها برای باز کردن سر صحبت استفاده کنیـد. به محیط اطراف خود نگاه کرده و موضوع جالبی را برای گفتگو انـتـخـاب نـمـایـیـد. این راه کار محدود به اشیاء نمیگردد. اگر متـوجـه شـدید فردی روز سهتی را در محل کارش گذرانده ، می تـوانـید جـمـله ای بـه وی بگویید که تنشها و خستگی ها را از تـنـش بـیرون کند. این باعث می گردد کـه او خـودش را سـبک و سر صحبت را باز کند. با این حـال قـبـل از مـراجـعـه بـه او، مـطمـئن شوید که سرش شلوغ نباشد. بگویید "من این آهنگو جای دیگه ای هم شنیدم، خیلی قشنگ " بنظر میرسه که روز خیلی خوبی داشتی" ( اگر خسته بنظر میرسید، با گوشه و کنایه به او بگویید)

جذب زنان و چگونه زن را مجذوب خود کنیم


برای جذب زنان:سؤالی سرگشاده بپرسید
مشکل ترین قسمت یک یخشکن بکار گمـاردن آن بـرای آغـاز نمودن محاوره ای است که 30 ثانیه بعد از شروع شدن، خاتمه نپذیرد. برای جلوگیری از چنین وضـعیـتـی، اقـدام بـه پرسیدن سؤالی نماییـد کـه پـاسـخش بـه "بله" یا "خیر" ختـم نـشده و احـتیاج به بسط بیشتری داشته باشد.
بگویید"خوب، سرگرمیات چیا هستن "خوب، آخر هفته ها چطوری خودت مشغول می کنی؟

جذب زنان و چگونه زن را مجذوب خود کنیم


برای جذب زنان:از او بخواهید شما را به یک نوشیدنی میهمان کند

با اینکار به صورتی موزیانه باعث متعجب ساختن وی شده و و جذابیت زیادی در نزدش پیدا خواهید نمود.
بگویید
"بهت میگم چرا، ولی چطوره ازت بخوام یه نوشیدنی مهمونم کنی؟"
"همیشه تو فکر این بودم که منصفانه نیست که هـمیشه من بـرای کـسی نوشـیـدنـی بخرم، پس ازت میخوام که اینبار شما منو مهمونم کنی و قول میدم لطفتو جبران کنم

جذب زنان و چگونه زن را مجذوب خود کنیم


برای جذب زنان: تعریفی صادقانه از او بنمایید
بر همگان معلوم است که زنان دوست دارند مورد تعریف و تمجید قرار بگیرند. با این حال آنها براحتی میتوانند تخشی دهند که صادقانه از آنها تعریف میشود و یا از روی ریاکاری. گذشته از اینکه درچه شرایطی قرار دارید، همیشه باید موضوعی قابل قبول برای تعریف و تملق پیدا کنید.این میتواند بسته به زبان جسمانی او، تعریف و تمجیدی مخاطره آمیز و یا خودمانی باشد. بگو "جالبه که متوجه اون شدی...خیلی باهوشی" "خنده شیرین و جذابی داری"

جذب زنان و چگونه زن را مجذوب خود کنیم


برای جذب زنان:سلام کنید
همانطور که از آن بر می آید، از ایـن طـرز برخورد کلاسیک معمولا چشم پوشی می گردد. اغلب افراد بلافاصله جواب سلام را می دهند که تـصور می کنند ادب و نزاکت اینطور ایجاب می کند. با اینحال جواب سلام می تواند در را برای آغاز سـخن باز گرداند. سلام، شروع کننده ای ساده است که باعث ایجاد جرات برای گفتگو با افراد نا آشنا می شود. بگویید "سلام!"

جذب زنان و چگونه زن را مجذوب خود کنیم


برای جذب زنان:او را به لبخند زدن وادار نمایید
وادار کردن او بـه لبخند زدن بـصورت معجزه آسایی باعث شکستن یخ خواهد شد. زنان عاشـق مردانی هستند که بتوانند آنها بخندانند. خوش مشربی باعث جذابیت بیشتر مردان می شود. بگویید "شرط می بندم می تونم در عرض 5 ثانیه بخندونمت" "دوست داری یه جوک بامزه برات تعریف کنم" کمی یخ بشکنید خواه سر کارتان باشید، چه مشغول بازی و یا در حال گردش، ممکن است با دختر مورد علاقه خود روبرو شوید. نکته ایـن است که فقط باید بدانید چه کاری را و در چه زمانی انجام دهید. همیشه آرام و صادق باشید. اگر فردی جواب رد به شما داد، ناامید نشده و با اعتماد بنفس بیشتر به دنبال همسر مورد علاقه خود بگردید.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.7 از 5 (1004 رای)  
توجه: مطالب پزشکی و سلامت مجله دلگرم ، از منابع معتبر داخلی و خارجی تهیه شده اند و صرفا جنبه اطلاع رسانی دارند ، لذا توصیه پزشکی یا درمانی تلقی نمی شوند ، چنانچه مشکل پزشکی دارید حتما برای تشخیص و درمان به پزشک یا متخصص مراجعه کنید.
۵۲ دیدگاه

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است

سعیدم | ۳ سال پیش
واقعا تنها مطلبی که تونست منو به مفهوم واقعی چیزی که دنبالش بودم برسونه، همنیجا بود، تقدیر وتشکر
0
0
حمید ایمانی | ۳ سال پیش
سلام بسیار خوب مفید بود
با تشکر
0
0
حمید | ۴ سال پیش
خوشش بیاد خودش میاد زیاد تو فکر نباشید
0
1
روح اله | ۴ سال پیش
فقر در گسترش فساد تاثیر داره و لی نه به اندازه رفاه . بارها و بارها ثابت شده در ایران هرچه قد مردم رفاهشون بیشتر باشه امکانات بیشتری رو صرف گسترش فساد میکنند . یعنی هر چه وضعشون خوب بشه بهتر و با امکانات بیشتر از فقرا سوء استفاده میکنن .
اتفاقا فقر و مشکلات مالی باعث میشه انسان بیشتر به فکر خدا باشه وهمش از خودش سئوال میکنه خدایا من چه غلطی کردم که همیشه باید اینقد بدبختی بکشم و سعی میکنه به سمت درست زندگی کردن و دست به دامن خدا شدن قدم برداره
من اصلا به اینکه حضرت علی (ع) گفته اگه فقر از این در بیاد ایمان ازون در بیرون میره شک دارم . شک دارم همچین حدیثی درست باشه . چون درعمل ایمان و انسانیت و شرافت در فقرا بیشتر از ثروتمندان است .
2
0
روح اله | ۴ سال پیش
متاسفانه فرهنگ غرب به گونه ای در میان ما نفوذ کرده که اکثر ما بصورت عادی در مورد مسائلی که در هیچ شرایطی (قدیم و جدید و روزگار عوض شده و ..) حکم شرعی آنها عوض نمیشه رو با هم وطنان و هم فرهنگانمان درمیان میگذرایم .
یکی از مسائلی که دراخرت از آنها سوال میشه حرف زدن و مطلب نوشتن ما و به اشتراک گذاشتن نظرات در گروههای اجتماعی ست که افراد زیادی رو تحت تاثیر قرار میده .
یعنی چی ؟ چرا یه مسلمان مطلب در مورد مخ زدن دخترها و خانمها بنویسه یا سعی و تلاش در این زمینه بکنه . یعنی چی ؟ چرا باید راهکار برای گسترش فساد بده اقا خودت رو مجرب کردی بسه لاقل به دیگران یاد نده .
سعی کنید فرهنگ ایجاد روابط به صورت صحیح و سالم را گسترش بدید فرهنگ اسلام رو در همه زمینه ها گسترش بدید اینقد تیشه به ریشه انسانیت خودتون نزنید غربیها دارن از راه اشتباهی که در مسیر گسترش فساد رفتن برمیگردن .
ما مسئولیت زیادی داریم چون تلوزیون ما در جهت گسترش فرهنگ اسلامی شبانه روز تلاش میکنه و ما همیشه داریم میبینیم پس اگر ما ازین حرها بزنیم باید تاوان سختی بدیم حواستون رو جمع کنید
1
0
علی | ۴ سال پیش
به نظر من به چه حرف های بگیم تا راضی شه
0
0
Mehran | ۴ سال پیش
به نظرم این برا خارج از کشور خودمان هست بشاید 30 درصد کاربرد داشته باشه نه بیشتر...چون بیشتر در خارج از محدوده ایران هست که برای فرد ونظروعلائق اواحترام قائلن حتی برای بار اول..ایران نه متاسفانه امروزه 70 درصد عاشق خود طرف نیست و فقط ِِ......پول باشه قیافت مسه صمندون باشه .اینها راحت خیانت میکنن 30 درصد هستن که عاشق واقعی هستن...خیانت تو کارشون نیست. ..همه اینها برمیگرده به فقر. ...فقر که باشه گناه وطباحی میاره. .. .
0
2
اصغر | ۴ سال پیش
سلام دوستان مطلب بالا نقصی نداشت اما خانوما نقصی دارن هرموقع میخوای سرصحبتی رو باز کنی سری حرفهای بدی میزنند اول میگن برو بعد هم میگن مگه خودت خواهر مادر نداری
0
1
شاهین | ۴ سال پیش
سلام دوستان و رفقای گرامی،باید خدمتتون عرض کنم ک ،هرکسی این راهکارهای بالارو بدون نقص و ب صورت کاملا دقیق و خلاقانه اجرا کنه؛امکان نداره جواب رد بگیری.
ولی اگه مثله حیف نونا به تته پته بیفتی،و حتی یکیشو درس انجام ندی،هیچ انتظاری نداشته باش.
در هر شرایطیم اگه اغازه حرکت سختتون بود ب این فک کنین ک من ی مرده بالغ و کاملم و مردا قدرت و جرات دارن،واین اون زن هست ک باید شانسشو از دست نده و ب من اوکی بده،این طرز فکر قدرت استارت فوق العاده ای بهتون میده،شک نکنین و در نهایت از فرمولهای بالا استفاده کنین و مطمئن از نتیجه مثبت باشید.
مثال⬅(سلام من شاهینم اجازه دارم ی سوال بپرسم؟
شما مجردین؟بله
خدایا شکرت،خانوم من خیلی خوش سانش و خوشحالم.
میتونم اسمتونو ک مثله اون چشمای قشنگتون،مطمئنم خیلی قشنگرو بدونم؟سمانه
این شماره من منه اگه امکانش هست ی تماس همین الان با خط من بگیرین تا من شمارتونو ب اسمه سلطانه قلبم سیو کنم.
سمانه من خیلی خوشحالم ک فرصت اشنای بیشترو باهات دارم تو خیلی زیبای.
دیگه بیشتر از این مزاحمت نمیشم.خدا نگهدار،منتظره تماستم.)
1
0
محسن | ۴ سال پیش
اصلا این چیزا نیازی نیست اول چشم تو چشم بشید اگه اوکی بود این کارو به مدت 3 روز انجام بدین بعد دو روز غیب شین که به شما فکر کنه اونوقت شما تو ذهن اون هستی بعد از کنارش رد شو بهش بگو ازت خوشم میاد فردا یه جمله دیگه اینطوری اوناییکه کم رو هستن هم روشون باز میشه بعدشمارشو بگیرید یا شمارتونو بدید اگه بازم بد قلقی کرد بهش بگین که دوسش دارین از اینجور حرفای احساسی فقط حواستون باشه زیاد گیر ندین این کارا باید تو یه بازه زمانی انجام بشه تا دختر ایرانی یخش بشکنه
0
0
رضا | ۴ سال پیش
من نمیخام ازدواج کنم فقط در حد دوستی ساده
1
1
پرهام | ۴ سال پیش
خیلی مطلب خوبی بود ولی من کسی و که میشناسم جذبش کردم باهاش صحبت کردم ولی کلا ادم سختیه چیکار کنم دقیقا
1
0
اسی | ۵ سال پیش
همش الکیه
دل نبندید
تهش تلخیه
زندگیتو کن و بیخیال روزگار بگذرون
وقتش که برسه خودش میاد
0
1
محمدی | ۵ سال پیش
سلام خواهشا راهنمایی کنید صندوقدار تو یه رستورانم ودختری که یه مدت ازمون غذا میگیره وهرروز میاد بهش علاقه دارم وحتی توچشام نگاه میکنه ولی من روم نیست تو صورتش نگاه کنم نمیدونم چجوری بفهمم اونم دوستم داره یانه که بهش پیشنهاد کنم لطفا کمک کنید
0
1
پاسخ ها:
armin sheibani | ۵ سال پیش
هیچی ایندفعه که اومد اگه خریدی کرده بود اونا رو ازش بگیرید و به بهونه اینکه میخواید بهش کمک کنین تا یه جایی باهاش برید. مهم اینه که توی این مدت متوجه بشی که مجرده یا متاهل اگر هم که میدونی چه بهتر میتونی سوالات بیشتری بپرسی ازش.
0
1
سپهر | ۵ سال پیش
من چند وقته از یه دختره خوشم میاد.
هر کاری میکنم روم نمیشه برم سر صحبتو باز کنم. چیکار کنم راهنمایی کنید
0
1
Ahmad | ۵ سال پیش
مگه میشه با این خانوما صحبت کرد تا بیاد این کارارو بکنی
0
0
Ahmad | ۵ سال پیش
مگه این خانوما جواب آدمو میدن که بخوای باهاشون صحبت کنیو بخندینوشون.نوشی
دنی بخری....
0
0
مهدی | ۵ سال پیش
همش الکیه باوو نمیشه که یکو نشناسی بعد بهش بگی اخر هفته چیکار میکنی یا منو ب نوشیدنی مهمون کن یا چ لبخندی داری خخخخخ
0
0
klkkk | ۵ سال پیش
همدیگر را می بوسیدند می خندید طرف گقت اون موقع خوب می گرد مت تشگر می گرد ند از همدیگر یگباره طرز فکرم عوض شد موقعی که تلفن تمام رفتم پیشش گفتم خیلی کرم گرفته بودی با مرد غریبه گفت از کجا دونستی داری برام بهتان می گی گفتم نترس باهت کاری ندارم دوست دارم همین طوری باشی گفتم می تونی از فردا بری مغاز وسایل بخری و نون بخری هر جا هم رفتی اشغال نداره نمی دانم طرز فگرم یه باره عوض شد چند بار به دگتر هم
0
0
امید | ۵ سال پیش
خوب بود ممنون
0
0
امید | ۵ سال پیش
کاربردی بود ممنون امشب یه خانومی رو دیدم فیسشو دوست داشتم اندام خوبی هم داشت ولی جرات نکردم بهش ابراز علاقه کنم و فرصتمو از دست دادم و اینکه شاخص تلاش برای جذب یه خانوم میتونه خندودنش باشه که من تو این کار استادم
0
0
متین | ۵ سال پیش
سلام راهنمایاتون تا30درصد به نظرم خوبه ولی 70درصددیگه بستگی به درون فرد داره منظورم دل
0
0
کوروش | ۶ سال پیش
یه دخترو حدودیک سال میبینمش سر کلاس ... توی کلاسی که دخترای دیگه هم بودن میومد از من جزوه میگرفت ...
بعدا متوجه شدم به من نگاه میکنه
اما من اهمیتی نمیدادم
الان متوجه شد که بهش یه حسی دارم.
اما اون دلخوره ... چکار کنم نمیدونم ...
بد بختی قدرت این که با یه دختر حرف بزنم رو ندارم اصا چطور بحثو باز کنم درس خونم نیست ...
حالا فکر میکنم که اون دیگه هیچ حسی نداره ...شایدم میخواد ناز کنه
0
0
پاسخ ها:
طیبه | ۶ سال پیش
ههههههه
1
0
یه دختر | ۵ سال پیش
اقا کوروش دختر ها ناز نمیکنن و این مقاله حتی به واقعیت نزدیک نبود
0
0
علی | ۴ سال پیش
راجب درس باهاش حرف بزن کم کم حرفو باز کن بگو بریم رستوران یا کافی شاپ بهتر حرف بزنیم وقتی رفتین کم کم بهش بگو عاشقی سعی کن خر خون نباشی بیشتر شوخ با مزه خوشتیپ باشی
0
0
setare | ۶ سال پیش
هههع یه کمی به روز باشین...
در ضمن برای هررر دختری جواب نمیدهه
0
0
علی نورانی | ۶ سال پیش
اینا همشون چرته اگ دختری رو دوس داری باید بگیری بکنی اگ بهش رو بدی برو ترم میشه بس هرچه با خشونتر باشه اونقده جذاب تره
0
0
علیرضا | ۶ سال پیش
من صورتی زیبا دارم پول دارم خوش هیکل هستم با یه نفر میخوام وارد رابطه شم ولی اون دختر عجیبیه
0
0
محسن | ۶ سال پیش
سلام،من با یه دختربه طور اتفاقی اشنا شدم بعدش باهاش تماس گرفتم،وهدفم صحبت کردن و به تفاهم رسیدنه،بهش زنگ زدم گفتم اتفاقی این شماره رو گرفتم هرچی فحش بلد بود فرستاد توی تلگرام پیداش کردم یه شارژفرستادم گفتم اشتباه شده دو باره هرچی فحش بلد بود فرستاد بلوکم کرد به نظر شما حالا چی کنم
0
0
ali | ۶ سال پیش
من عشقم دوست دارم واون همچنین ولی خانواده اش خاستگار فرستادم ردم کردن ........چکنم؟
0
0
پاسخ ها:
امیز | ۶ سال پیش
بش بگو دوروغ گفتم من تعمیرات گوشی موبایل بلدم دوست خواهرم گوشیشو اورد براش تامیر کنم از تنهایی زیاد شمارتون رو از گوشیش دزدیدم
0
0
sadegh | ۶ سال پیش
سلام من دوتا سوال دارم. اول اینکه اگه تا حالا توی رابطه م با یه دختری که سر کارم هست دقت نکردم و سوتی زیاد دادم، میتونم از این به بعد همه چی رو به مرور درست کنم؟ دوم اینکه من مدیر تیمم هستم، چطوری میتونم با اینکه صرفا رابطمون کاری هست (البته نه خیلی خشک) یه حرکتی بکنم؟ گیج گیجم. این دختر هم به نظر میاد که خیلی با پسرا جور نمیشه نه اینکه غد باشه ولی احتمالا تا حالا دوست پسر نداشته. منم میخوام که هر جوری پیش میرم به ازدواج ختم بشه. ( یه راهنمایی می کنی؟)
0
0
مستر رضا | ۷ سال پیش
تشکر از راهنماییتون
ولی ب دو دلیل برا من جواب نمیده
یک}اینجا ایرانه!!!!!
دو}کسی که منم میخوامش کلا دختر عجیبیه!!!!!!!
0
0
علی | ۷ سال پیش
چطور بایک دختر ازدواج کنم من عاشقشم
0
0
رضا | ۷ سال پیش
سلام
میخواه با دختری دوست شوم ولی خجالت میکشم
چکار کنم؟
0
0
پاسخ ها:
مهدی | ۶ سال پیش
خجالت نکش هرچی دلت میخواهد بهش بگو فوق اخرش 2روز قهر میکنه وبعد جوابتو میده
0
1
ali | ۷ سال پیش
سلام
من یه مشکلی دارم به ی دختر نزدیک شدم و بهش پیشنهاد ازدواج دادم
ولی قبول نکرد
نمی خوام به همین زودی کنار بکشم
اون دختر هم الان کامل رابطشو باهام قطع نکرده
ولی اصلا دوست نداره زیاد باهاش حرف بزنم یا .....
به نظرتون باید چی کار کنم ؟
ممنونم
0
0
محمد | ۷ سال پیش
اگه کسی مایل باشه شخصی را مجذوب خودش کنه باید قبل از هر چیز از روی ظاهر طرف تشخیص بده فاز فکری مخاطب مورد نظر چیه و اون موقع کار کمی معلوم میشه .
افراد مذهبی را معمولا به سادگی میشه مورد مکالمه و گفتگو قرار داد ولی به سختی میشه مجذوب کرد
بنابرین نوع نگرش دین مذهب فرهنگ درجه اجتماعی سطح آگاهی و تاثیر پذیری افراد میتونه در ادامه مورد توجه قرار بگیره .
اگه تونستی بدون لباس ؟آراسته اتومبیل لوکس پول ثروت و دیگر مظاهر جذب کسی را مجذوب خودت کنی اونموقع قوانین جذب را بکار بردی ...
پس مجذوب کردن شخحص مورد نظر با داشتن اطلاعات مقدماتی از اون کاری هنرمندانه و سخت قلمداد میشه و هنر ارتباط موثر را می طلبه .
0
0
رضا شبیب | ۷ سال پیش
توصیه های ارزنده و مفیدی بودند سپاسگذارم اما به دوستانم عرض می کنم که اینها به تنهایی کفایت نمی کنه و باید برای ارتباط با جنس مخالف ( چه زن و چه مرد) فاکتورهای دیگه ای رو هم مد نظر قرار داد و اون آراستگی و زیبایی ظاهر و بوی خوش و توانایی کنترل خوده که صرفا از طریق تمرین و صد البته یادگیری و مطالعه بدست میاد سپاسمندم
0
0
پاسخ ها:
محمد | ۷ سال پیش
روحیه ات از دست نده.البته موقعیت مالی شما هم مهمه.ولی دوستت داره که باهات حرف میزنه ولی بخاطر خانواده ابروداری کرده.رسمی تر بر خورد کن باخانواده منظورمه.موفق باشی رفیق...
0
0
ادعام نمی شه اگه بشه | ۷ سال پیش
ممنون
0
0
ebi | ۷ سال پیش
سلام من این کار هایی رو که گفتید کردم خابوند تو گوشم
0
0
سلامت | ۷ سال پیش
داداش اینجا ایرانه!
0
0
پاسخ ها:
رضا | ۷ سال پیش
خب که چی؟؟! توی ایران هیچکس دنبال این کارها نیست و اصلا توی این فازا نیستند؟؟!!
0
0
Morteza | ۷ سال پیش
خب این سلامت راست میگه اینجا ایرانه اگه به یه دختر خودتو معرفی کنی یا از این جور کارا همچین با اون کیفش میزنه تو سرت که سه سال بیهوش بشی
0
0
شهریار | ۸ سال پیش
خوبه ولی اینجا ایرانه ولی بابت راهنمایت ممنون دوست عزیزم
0
0
بنیامین | ۸ سال پیش
در حال حاضر زیاد جواب نمیده چون یا همه دارند موسیقی گوش میدن و یا سعی می کنند از کسانی که دیده و می شناسند استقبال کنند در حال حاضر ابشن ماشین و پول است که هر کسیو به شما جذب می کنه تشکر
0
0
پاسخ ها:
عرفان | ۷ سال پیش
سلام. اینطور است که گفتید امّا در این حالت عشق واقعی در کار نیست و اگر بعداً مال و ثروتش را از دست بدهد عشق هم کم می شود. عشق به مال و ثروت نیست باید درونی و یا قلباً باشد.
0
0
ali | ۸ سال پیش
ممنون از راهنمائیتون
0
0
saeed | ۸ سال پیش
خوب بود ممنون...
0
0