چگونه کسب و کار خود را معرفی کنیم؟

۲,۱۳۶
۳
۰
دوشنبه, ۱۱ تیر ۱۳۹۷ ۱۶:۳۱
کسب و کار خود را معرفی کنید. میپرسید چگونه؟ یک کتاب بنویسید.
چگونه کسب و کار خود را معرفی کنیم؟

معرفی کسب و کار و تبلیغات یکی از مهم ترین فعالیت های هر کسب و کاری است. یکی از مهم ترین کارهایی که هر کسب و کاری باید بتواند به خوبی انجام دهد، معرفی خودش به مخاطبان است. اما این کار در عین حال که خیلی ساده بنظر میرسد میتواند بسیار سخت هم باشد ولی نگران نباشید، امروز قصد داریم یک پیشنهاد فوق العاده به شما بدهیم. پیشنهاد میکنم که به هیچ عنوان ادامه این مطلب را از دست ندهید. همراه دلگرم باشید.

این عنوان بر مبنای مقاله ای از "برایان تریسی" نوشته شده است.

divider

معرفی کسب و کار ها

تبلیغ کسب و کار ها

یکی از چیزهایی که شاید خیلی از افراد آرزویش را دارند، نوشتن کتاب است.

اما افراد کمتری هستند که ارزش واقعی نوشتن یک کتاب را درک کرده اند. نوشتن کتاب میتواند زمینه ساز موفقیت های دیگر شما، افزایش درآمد و شهرتتان گردد.

دلیل این اهمیت زیاد نوشتن یک کتاب را میدانید؟

کتاب بصورت آنی اعتبار شما را افزایش میدهد

دلیل اهمیت زیاد کتاب ها این است که بصورت آنی اعتبار شما را به میزان بسیار زیادی افزایش میدهد.

از دیدگاه یک کسب و کار، نوشتن یک کتاب سریع ترین راه برای افزایش نفوذ شماست. با داشتن کتابی که خودتان نوشته اید، میتوانید خود را به عنوان یک حرفه ای تمام عیار در زمینه کاری خود معرفی کنید و یک سابقه کاری پربار برای خود بسازید.

به این فکر کنید، زمانی که شخصی را ملاقات میکنید که یک کتاب نوشته است، چه احساسی پیدا میکنید؟ جواب این است که شما حتی بدون اینکه نیاز به شناختن اون فرد داشته باشید پیش خود فکر میکنید که، کسی که توانسته یک کتاب منتشر کند، حتما یک متخصص است.

همه ی کتاب هایی که تاکنون نوشته ام، تاثیر بسیاری در ایجاد یک تصویر حرفه ای از من به عنوان یک متخصص داشته است.

این دقیقا کاری است که باید انجام دهید.

کتاب نوشتن
کتاب نوشتن راهی عالی برای معرفی کسب و کار

کتاب به شما اجازه میدهد تا پیام خود را به دیگران مخابره کنید

کتاب نوشتن این فرصت را برای شما بوجود می آورد تا بتوانید نظرات حرفه ای خود را در موضوعی که دوست دارید بصورت کامل و جامع بیان کنید، آن را با دیگران به اشتراک بگذارید و پس از اینکه تمام شد، تا آخر عمرتان و حتی بعد از آن ماندگاری خواهد داشت.

یکی از قوانین جهانی موفقیت، قانون خدمت کردن است که میگوید :

پاداشی که در زندگی دریافت میکنید درست به اندازه میزان خدمتی است که برای دیگران انجام میدهید.

زمانی که بیشتر کار میکنید، بیشتر مطالعه میکنید و توانایی های خودتان را افزایش میدهید، در واقع به جامعه اطرافتان میتوانید بیشتر خدمت کنید و زمانی که اینکار را انجام میدهید موفقیت بیشتری به سوی خودتان بازمیگردد.

مطمئن باشید اگرشما به موضوعی علاقمند هستید، قطعا افراد دیگری وجود دارند که چنین علاقه ای دارند و هنگامی که کتابی در آن موضوع مینویسید، دیگران هم میتوانند از آن استفاده کنند و در نتیجه شما هم احساس بهتری از کمک به دیگران پیدا خواهید کرد.

تبلیغ با کتاب نوشتن
تبلیغ کسب و کار با کتاب نوشتن

به موضوع کتاب و کسب و کار مکمل آن توجه ویژه ای داشته باشید

در موضوعی بنویسید که دوست دارید اما به کسب و کاری که میتوانید با استفاده از آن کتاب بسازید هم توجه ویژه ای داشته باشید زیرا که میتواند ارزشی فوق العاده برای آن کسب و کار داشته باشد و تا همیشه برای شما باقی خواهد ماند.

همیشه بیاد داشته باشید : نوشتن به شما اجازه میدهد تا با مردم در یک سطح عمیقتر ارتباط برقرار کنید چراکه به مخاطب تکه هایی از نظرات و دیدگاه های خود را ارائه میدهید.


امیدوارم این مقاله ایده خوبی به شما داده باشد. ممکن است برای ما سوال پیش بیاید که مراحل نوشتن یک کتاب خوب چیست؟ نگران نباشید، در عناوین بعدی سری جدید مقالات موفقیت مجله دلگرم حتما به این موضوع خواهیم پرداخت. مثل همیشه میتوانید دیدگاه های خود را از طریق قسمت کامنت ها با ما درمیان بگذارید.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(3 امتیاز , میانگین: 3.7 از 5)  

پاسخ به سوالات پزشکی ، مامایی و جنسی شما (توسط پزشک و ماما مجله دلگرم)


دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter