مجله دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۰۲ فروردين ۱۴۰۲ برابر با ۲۹ شعبان ۱۴۴۴ قمری و ۲۲ مارس ۲۰۲۳ میلادی
میلیونرها چگونه میلیونر میشوند؟

10 عادت روزانه برای موفقیت در حد میلیونرها

میلیونرها چگونه میلیونر میشوند؟
1
زمان مطالعه: 5 دقیقه
در این دوره زمانه پر از تکنولوژی موضوع موفقیت شاید اغلب موضوع موفقیت خیلی اقرار شده مطرح شود. بنظر میرسه خیلی از مردم به دنبال یافتن "فرمول" جادویی موفقیت هستند. میان انبوه کتاب ها ، روش و راهکارهایی که از هزاران منبع مختلف به سمت ما سرازیر میشود...

سلام. در این قسمت قصد بررسی کردن مهم ترین عادت های افراد موفق و میلیاردرها را داریم. شاید بتوان گفت مهم ترین فاکتور شخصیت هر فردی، عادت های او باشد و همین عادت ها و رفتار ها هستند که سرنوشت انسان را رقم میزنند. با در نظر گرفتن اهمیت این مورد، در ادامه مطلب ما را همراهی کنید.


این ها توصیه های "دین گریزیوس" است. کسی 17 سال مداوم در رسانه ها حضور دارد و همه او را بخاطر اطلاعات دقیقی که از روند های بازار مسکن میدهد دوست دارند. او یک نویسنده موفق و یکی از بهترین کارشناس ها مسکن در جهان است اما مثل اکثر افراد موفق او هم زمانی که شروع کرد چیز زیادی نداشت.
ورشکسته بود و خانواده ثروتمندی هم نداشت و تلاش میکرد که سر و سامانی به زندگی خود بدهد. "گریزیوس" یکی از بهترین مثال ها برای اثبات قدرت انسان برای تغییر زندگی خودش است.
ما سعی کردیم تا برخی از عادت هایی که باعث موفقیت او شده را کشف کنیم. یکی از نکات جالبی که اشاره کرد این بود که: هر چقدر بیشتر موفق میشوید ، متوجه خواهید شد که برای موفق شدن تنها نیاز به تغییرات بسیار کوچکی در طرز رفتار و تفکرتان دارید.

10 عادت روزانه برای موفقیت در حد میلیونرها کدامند؟


حالا بیاید تا برخی از این نکات را باهم بررسی کنیم.


1. با خودتون رو راست باشید

10 عادت روزانه برای موفقیت در حد میلیونرها - با خودتان صادق باشید

مطمئن شوید از کسی که در آیینه میبیند لذت میبرید. آیا همان همسری که میخواهید هستید؟ یا آیا همان دوست یا پدر یا مادری که انتظار دارید هستید؟ وقتی با انتظاراتتان در یک سطح باشید میتوان گفت که به خود واقعیتان دست پیدا کردید.


2. روز خودتون رو با یک برنامه صبحگاهی شروع کنید

10 عادت روزانه برای موفقیت در حد میلیونرها - روز خودتون رو با یک برنامه صبحگاهی شروع کنید

همه ی ما مشکلات و ناراحتی هایی داریم. چه کوچک یا بزرگ. اگر بتوانید مشکلات خود را حل کنید تمرکز بیشتری بر روی زندگیتان خواهید داشت. داشتن یک صبح خوب (مطالعه، ورزش، دوش گرفتن، صبحانه کامل و...) میتواند کمک زیادی به شما بکند.


3. شکرگذار باشید

10 عادت روزانه برای موفقیت در حد میلیونرها - شکرگذار باشید

حتی برای چیزهای کوچک شکر گذار باشید. قدر هر لحظه رو بدونید و از آن لذت ببرید. همینکه از خواب بلند میشید و نفس میکشید هم جای شکر دارد. پس از مدتی به شاکر بودن عادت میکنید و برای همه چیزهایی که در زندگیتان وجود دارد چه کوچک و چه بزرگ شکر گذار خواهید بود.


4. از دنیای دیجیتال خارج شوید

10 عادت روزانه برای موفقیت در حد میلیونرها - از دنیای دیجیتال خارج شوید

یکی از مزایای داشتن برنامه ریزی این هست که به شما کمک میکند در برابر مشکلات واکنش مناسب داشته باشید و بجای غر زدن راه حل مناسب را پیدا کنید. آخر شب ها و مخصوصا اویل صبح گوشی موبایلتان را به کلی کنار بگذارید. مطمئن شوید که کمی زمان تنها برای خودتان دارید.


5. روحتان را تغذیه کنید

10 عادت روزانه برای موفقیت در حد میلیونرها - روحتان را تغذیه کنید

کتاب بخوانید، مدیتیشن انجام دهید و یا هرکار دیگری که باعث رشد روح و ذهنتان میشود.


6. بدنتان را تغذیه کنید

10 عادت روزانه برای موفقیت در حد میلیونرها - بدنتان را تغذیه کنید

آقای "گریزیوس" نوشیدن یک لیوان آب به علاوه لیمو را در صبح پیشنهاد میکند. بطور کلی مراقب رژیم غذاییتان باشید.


7. یکم تکون بخورید

10 عادت روزانه برای موفقیت در حد میلیونرها - یکم تکون بخورید

ورزش کنید، ورزش کنید و ورزش کنید. مهم نیست چه رشته ای، هرچیزی که دوست دارید.


8. یک لیست پاداش تهیه کنید، نه یک لیست کارها

10 عادت روزانه برای موفقیت در حد میلیونرها - یک لیست پاداش تهیه کنید، نه یک لیست کارها

"گریزیوس" زمانی که جوان تر بود در کارگاه نقاشی ماشین کار میکرد و هر روز کلی مواد سمی رو استنشاق میکرد. اما حالا میتواند هرکاری که دوست دارد انجام. او میگوید که حالا این "پاداش" من است برای سختی هایی که کشیدم.


9. مشتاق و پرسشگر باشید

10 عادت روزانه برای موفقیت در حد میلیونرها - مشتاق و پرسشگر باشید

سعی کنید که موضوعاتی که واقعا شما را هیجان زده میکند را بشناسید، سپس در اون مورد کنجکاوی کنید و اینگونه خودتان را هم بهتر خواهید شناخت.


10. نگذارید تفکرات منفی شخصیتتان را شکل بدهد

10 عادت روزانه برای موفقیت در حد میلیونرها - نگذارید تفکرات منفی شخصیتتان را شکل بدهد

صرفا نظاره گر این افکار باشید تا از بین بروند. در این مورد "گریزوس" دو کتاب را معرفی میکند که توصیه میشود حتما بخواند. 1. کتاب "روح غیرمسلح" از "مایکل ای" و 2. کتاب "قدرت زیستن در زمان حال" از "اکارت تول".


زمانی که در حال سر و کله زدن با مشکلات هستید و چیزهایی بیشتری در زندگی میخواهید ممکنه فکر کنید صدها ویژگی خودتون رو باید تغییر بدید تا موفق بشید اما در واقع تنها تعداد اندکی ویژگی کلیدی هستند که موفقیت یا شکست افراد را مشخص میکنند. باور کنید که موفق شدن آسان تر از چیزی هست که مردم فکر میکنند.


به انتهای یک مطلب دیگر رسیدیم، امیدوارم که این مقالات برای شما دوستان کاربردی واقع شده باشد. از طریق قسمت کامنت ها دیدگاه های خود را اعلام کنید و همچنان منتظر سری جدید مقالات موفقیت مجله دلگرم باشید.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (1 رای)  
توجه: مطالب پزشکی و سلامت مجله دلگرم ، از منابع معتبر داخلی و خارجی تهیه شده اند و صرفا جنبه اطلاع رسانی دارند ، لذا توصیه پزشکی یا درمانی تلقی نمی شوند ، چنانچه مشکل پزشکی دارید حتما برای تشخیص و درمان به پزشک یا متخصص مراجعه کنید.
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است