دلگرم
امروز: دوشنبه, ۰۷ اسفند ۱۴۰۲ برابر با ۱۵ شعبان ۱۴۴۵ قمری و ۲۶ فوریه ۲۰۲۴ میلادی
12 علامتی که نشان میدهد دختری شما را دوست دارد !
844
زمان مطالعه: 6 دقیقه
علامت های عاشق شدن در جنس مخالف چیست ؟ انسان ها همیشه درفهم سیگنال های رفتاری یکدیگر مخصوصاً میان دوجنس مخالف، مشکل داشته اند.

عاشق شدن دختر ها علائم خاصی دارد. همیشه در تشخیص عشق دیگران به خود، مشکلاتی وجود داشته. این موضوع مخصوصاً زمانی برای یک فرد حیاتی قلمداد می شود که در یک نگاه از یک دختر خوشش می آید اما نمی داند آیا آن دختر نیز پاسخش برای شروع یا ادامه ی یک ارتباط رابطه مثبت هست یا خیر؟

مشخصات دختر عاشق

علائم عاشق شدن دخترا

نشانه های دوست داشتن دختر

شاید شما هم چنین سوالاتی داشته باشید :

دختر چگونه عاشق پسر می شود؟

روانشناسی عشق دختر به پسر چیست؟

امروز به این سوالات پاسخ خواهیم داد.

علائم عاشق شدن دخترا
علائم عاشق شدن

1-نگاه طرف مقابل را بدزدید

اگر از یک فردی خوشتان آمد، سعی کنید به چشمانش خیره شوید وارتباط چشمی خود را قطع نکنید تا فرد مقابل نگاهش بسمت شما برگردد و اگر به چشمان شما خیره شد و دنبال چشمان شما گشت، یعنی علامت مثبت برای شروع ارتباط است، ممکنست یک دختر بشما خیره شود بلکه تنها بصورت لحظه ای اما متداوم بشما نگاه کند.

2- بدنبال شما می گردد

اگر آن فرد وارد اتاقی شود که شما قبلاً وارد شده اید و چشمانش بچرخد، حتی اگر برود و کنار دوستش بشیند، نشان از این دارد که شما ذهن وی را مشغول کرده اید و وی بدنبال شماست حتی اگر مستقیم بدنبال شما نیامده باشد.

3- او شروع به نشان دادن رفتاری متفاوت می کند

اگر با فردی از جنس مخالف تا مدت ها دوست بوده اید و ناگهان دختر مقابل حسی متفاوت و عاطفی نسبت بشما پیدا کند، به احتمال زیاد بصورت ناگهانی رفتارش را کاملاً تغییر می دهد.

اگر رابطه دوستانه شما نزدیک باشد، وی ممکنست رفتار هایی مصنوعی از اینکه شما دوست خوبی هستید از خود نشان دهد یعنی رفتار هایی که خود شما نیز متوجه متفاوت بودن آنها می شوید.

4- زمانیکه سریع به پیام ها پاسخ می دهد

باز هم از دختری به دختر دیگر متفاوت است، اما بطور کلی وقتی یک فرد را دوست داشته باشند، سریعاً پیام وی را پاسخ میدهند. استثنا دختر هایی نیز وجود دارند که علی رغم علاقمندی ممکنست پس از 3 روز به پیام شما پاسخ دهند و شما را خشمگین کنند، زیرا نمی خواهند دختران بسیار مشتاقی بنظر برسند. همچنین شما نیز اگر از دختری خوشتان آمده بهترست سریعاً به آنها پاسخ دهید و مطمعن باشید که راهی برای رسیدن به وی را پیدا کرده اید.

5- بنطر عصبی می رسد

اولین بار که با وی ملاقات می کنید، آیا زبانش می گیرد؟ آیا در شروع و ادامه مکالمات مشکل دارد؟ و شما نمی دانید که دقیقا باید چگونه با وی رفتار کنید حتی در امر خوشامد گویی، بطور مثال با وی دست بدهید، بغلش کنید یا تنها بایستید و سلام بدید؟ اگر دختری را که دوست دارید را ملاقات کردید و دلشوره و اضطراب داشت، بدانید که نسبت بشما حسی دارد.

6-تماس های فیزیکی کوچک

برخی از دختران از تماس فیزیکی با جنس مخالف احساس ناراحتی می کنند اما بطور کلی اگر دختری از شما خوشش آمده باشد، یک راهی برای ارتباط فیزیکی با شما پیدا می کند، حتی اگر ارتباط فیزیکی بسیار ریزی باشند. به دست شما اگر دست بزند، می تواند سرنخی بسیار عالی و نشان از صمیمت داشته باشد.

علائم عاشق شدن دخترا
علائم عاشق شدن دخترا

7- برنامه ریزی

زمانی که یکدیگر را دیده باشید و شما برای وی جالب بوده باشید، وی سعی می کند دوباره یک روز با شما ملاقات کند اما روز مشخص را پیشنهاد نمی کند اما اگر از شما خوشش آمده باشد، حتماً یک روز مشخص برای ملاقات بعدی تعیین می کند. پس باید برنامه ی خویش را برنامه پیشنهادی وی منطبق کنید وگرنه امکان دارد که وی با خود فکر کند شما به شروع و ادامه ارتباط علاقمند نیستید.

8- می خندد و لبخند می زند

اگر شما می دانید که جوک هایتان بامزه نیست اما وی باز هم به آنها لبخندی می زند، یعنی نشان خوبیست. اگر در هنگام لبخند زدن، چشمانش نیز می درخشید بدانید که روی شانس هستید.

9- با شما ارتباط چشمی برقرار می کند

اگر با وی ارتباط چشمی برقرار کردید و عمداً چشمانش را دنبال کردید، و وی نیز با شما تماس چشمی متقابل برقرار کرد یعنی نشانه خوبیست.

10- بدن او بسمت شما بچرخد

هنگامی که در حال مکالمه با وی هستید، علاوه بر ارتباط چشمی اگر بدن وی مخصوصاً شانه هایش بسمت شما چرخیده و نزدیک شده باشد، یعنی بشما علاقمند است.

11- چیز هایی که شما گفته اید را بیاد می آورد

اگر از شما خوشش آمده باشد پس به حرف های شما نیز گوش داده است. اگر در میان حرف های خود از نام سگ خود یا نام مکانی تفریحی اسم برده اید و وی آنها را با جزئیات بیاد می آورد و بازگو می کند یا می خندد، یعنی بشما کاملاً علاقمند است. بطور کلی اگر وی جزئی ترین حرف های شما را بیاد بیاورد یعنی بشما علاقمند است.

12-جزئیات بسیار مهم است

بسیاری از اوقات، دختران جزئی نگر هستند. بطور مثال بدین موضوع که شما وی را با مترو به محلی تفریحی برده اید اهمیت نمی دهد و موضوع مهم بودن شما است اگر واقعاً شما را دوست داشته باشید. موضوع بعدی اینست که دختران ممکنست هدیه ای برای روز تولد شما بخرند و زمانی حدود یک هفته ای برای تدارکات تولد شما ریخته باشد که نشان از علاقمندی وی به شما دارد. وی بر روی زمان سرمایه گذاری می کند تا زمان مناسب شما را خوشحال کند نه بر روی پولی که خرج می کند.
زمانی که متوجه شدید وی بسیاری از این علائم را بشما نشان داده است، سعی کنید برید جلو و به وی نشان دهید که تنها نیست و یک ارتباط صمیمی و گرم را آغاز کنید.


با استفاده از نکاتی که مطرح شد، به راحتی میتوانید بفهمید که آیا کسی شما را دوست دارد یا نه. میتوانید نظرات و پیشنهادات خود را از طریق قسمت کامنت ها با ما در میان بگذارید. همراه مجله اینترنتی دلگرم باشید.این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.2 از 5 (844 رای)  
توجه: مطالب پزشکی و سلامت مجله دلگرم ، از منابع معتبر داخلی و خارجی تهیه شده اند و صرفا جنبه اطلاع رسانی دارند ، لذا توصیه پزشکی یا درمانی تلقی نمی شوند ، چنانچه مشکل پزشکی دارید حتما برای تشخیص و درمان به پزشک یا متخصص مراجعه کنید.

۱۳۷ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید

حسین | ۲ سال پیش
من از یه دختری خوشم اومده همکارمه روزاول ک روم نشد زیاد حرف بزنم روز دوم گیتار اوردم گیتار زدم براش گفتم اهنگ میخونم اینا بعدش گفتم اهنگامو میخوای بفرستم شماره واتسابشو داد بنظرتون روچه حسابی شماره داده ازم خوشش میاد یا رو حساب همکاری
20
34
آرش | ۲ سال پیش
سلام آرش هستم ۱۵ سالمه و یهو عاشق یه دختری که ۲ سال از من کوچک تره و فامیلمون شدم
اون گاهی وقت ها از خوش شانسی از درسم و ... تعریف میکنه به چیز های حتی الکی هم که میگم میخنده روز های اول بهم میگفت از من متنفره ولی بعدا چیز دیگه ای رو ازش یواش یواش دیدم،روز اول اجازه نمی‌داد بهش دستم بخوره به این بهونه که بهم میگفت دستت نجسه😅 بعدا روز آخر که همو دیدیم رفتارش کاملا عجیب شد خودش بهم دست زد،اونم یواش یواش منم حرفشو که عمدا تکرار کردم یهو برداشت میدونم اونم یه حسی بهم داره بهم بگین چطوری مخشو بزنم چه کار کنم😂جوری که نفهمه از پشت خورده
با تشکر❤❤
7
28
پاسخ ها:
آرش | ۲ سال پیش
پع نظر بدید🤣
3
11
پانیذم | ۲ سال پیش
مث ادم رک حرفتو بزن ..ولی بنظرم واسا حداقل 16سالش بشه چون از الان براتون بد میشه اگه برین تو رابطه
7
41
ارشیا | ۲ سال پیش
من دختر داییم رو دوست دارم وهم سن هستیم تو چت هایی که داریم میگه چشم یا میگفتم میخوام بیاییم اونجا خوشحال میشه میگه بیا بریم برون یا باهم عکس سلفی میگیریم نمیدونم دوسم داره یانه
6
29
14ساله | ۲ سال پیش
زنده باد ازدواج سنتی
تو ازدواج سنتی دیگه لازم نیست مخ‌کسیو بزنید
کافیه به پدرت بگی من زن می‌خوام تمام......
#ازدواج_سنتی#
84
80
علیرضا | ۲ سال پیش
سلام پسری ۱۵ ساله هستم برای اولین بار عاشق یه دختر خواننده شده بودم و تا شیش ماه روز و شب نداشتم وقتی فصل مدرسه ها رسید من اصلا نمیتونستم درس بخونم و همه را ترررررررررررررر زدم و یک تصمیم جدی گرفتم تا خلاص شم
خلاصه خودم را جر دادم
الان که میرم کلاس زبان از یه دختری خوشم میاد البته خیلی شدید نیست فقط وقتی میبینمش چل میشم ولی تا حالا شده همش بهش فکر کنم و اینا
تو کلاس هم همش بغل من میشینه خیلی هم خوشگله تا حالا بهش ابراز علاقه کردم ولی چون ترمیم هیچ دختری منو جدی نمیگیره
5
14
۱۱۱mm۳۹۰4 | ۲ سال پیش
سلام . به نظر شما به دختری تو اس ام اس بگیم دیگه باهاش دوست نیستیم ناراحت میشه ؟
9
22
پاسخ ها:
پانیذم | ۲ سال پیش
وا معلومه حداقل رودر رو بهش بگو
2
13
۱۱۱mmm9 | ۲ سال پیش
سلام من عاشق دختر دوست مادرم شدم . هم سن هستیم کم میبینمش اگه دوباره دیدمش چجوری بهش بگم دوسش دارم . لطفا راهنمایی کنید . ممنون .
6
25
پاسخ ها:
پانیذم | ۲ سال پیش
شمارشو داری؟ اگ داری تکس بده اگه نداری تو یه برگه بنویس بده بهش تو برگه قلب ایناعم بکش یه لواشکم بزاری یا شکلات بله رو گرفتی
12
37
... | ۲ سال پیش
سلام من چجوری به دختر عمه ام بگم دوسش دارم و چجوری بهش بگم شمارشو بده لطفا جواب بدید.
9
17
پاسخ ها:
Dorsa | ۲ سال پیش
سعی کن با شوخی و اینا و بخاطر یه کار فوری شمارشو بگیری مثلا یه دقیقه شماره‌تو بده من اینو برات بفرستم.
6
27
؟؟؟؟؟ِ؟؟؟؟؟ | ۲ سال پیش
سلام من عاشق دختر عمه ام شدم هرچی اون میاد نگاه من را بدزده من حواسم پرته نمی تونم تو چشم هایش خیره شوم همش جلویه من پرسه میزنه و به من نگاه می کنه وقتی میخواد باهام حرف بزنه استرس می گیره به نظر شما چه کار کنم ؟
6
35
aryas | ۲ سال پیش
سلام
یه یک سالی هست از دختر همسایمون خوشم میاد
باخواهرم دوست هستش میاد خونمون به حرف های بی احمیت من میخنده یا تو کوچه منو میبینه نگاهشو میدزده احساس میکنم یه مقدار استرس داره موقه صحبت کردن بامن.یکی دو بار باهاش صحبت کردم مدام دستش به موهاشه یاعینکشو درست میکنه پاهاشو دورهم میچرخونه.چند روز پیشم داشتم میومدم خونه دیدم تو تراس خونشون بایکی صحبت میکنه منو دید میخواست بره تو ولی دوباره برگشت.خلاصه تو این مدت کم از این حرکات ندیدم ولی مشکل اینجاس خیلی دوسش دارم سر در گم شدم راهنمایی بفر مایید ممنون
5
37
رضا | ۳ سال پیش
سلام من عاشق یه دختر شدم البته نه زیاد ولی عشقو تجربه کردم یعنی اولین بار تو عمرم عاشق شدم اون بنده خدا هم چراغ سبز نشون میداد بعد از چند ماه بهش گفتم جواب منفی داد با دلیل موجه . الان منه اسکل یه بار کمی عاشق شدم اینجوری شد کلا نمیدونم دخترای ایرانی انگار کرم دارن الان باز یه چند تا دختر دیگه در مکان های مختلف دارن چراغ سبز میدن . فقط میتونم بگم به درک به هرکی میخواین چراغ سبز بدین تا چراغتون بسوزه .
19
65
پاسخ ها:
پانیذم | ۲ سال پیش
شاید فقط احساسشو نسبت بهت از دست داده ..همچین میگی دخترای ایرانی انگار خودت از مریخی امریکایی جایی اومدی:/
10
41
tiŋa | ۳ سال پیش
کارم به جاییـ رسیدح ط سایتا دنبال اسمشمـ خاک تو سر سرنوشـ یه وقتے ی کاری مے کنه و بعد پس میگیرهـ چهـار سال هر روز میدیدمش و الان چهار سال یکبار ببینمش خیلیهـ ولے هنوز نتونستم فراموش کنمـ و از رفتار اونم مطمئن نیستم چون خیلی کم همو میبینیم
9
19
پاسخ ها:
Mina | ۲ سال پیش
منم مشکل تو رو داشتم تا بعد از ۶ سال فراموشش کردم
5
12
امین | ۱ سال پیش
وارد روابط متعدد شو بزن به عیاشی بعد از یه مدت نه اینکه فراموش کنی ولی از سرت می‌پره کشیدم که میگم 4 سال مردم ولی غرورم و ننداختم جلو پاش چون لیاقت نداشت.
9
8
. | ۳ سال پیش
به نظر من عاشق شدن هیچ ربطی به سن و سال نداره
میگن سن دختره باید از سن پسره کم تر باشه ولی چرته
15
142
پاسخ ها:
ناشناس | ۸ ماه پیش
کاملا درسته.
شما اشتباه می کنید.
باید سن دختر از پسر حداقل ۳ سال کم باشه. ☺
6
7
سعاد الدین | ۳ سال پیش
باسمه تعالی، السلام علیکم و رحمت الله و برکاته.
من به عنوان فردی به نام (سعاد الدین رامتین) به دانشگاهی کبیر وارد گردیده و در تک نگاهی عاشق دختر برهوش صف خود شده، من دل از دیگران ببریده و دلباخته او شده ام.
پس از چند یوم، زمانی که او نیز بفهمید عاشقش شده ام و مانند مجنونی در دنیای لیلا گم شده ام، جوابم گفتا:ای ملعون! من تورا به خدایت سپردم، فسبحان الایموت.
چند یومی لب به آب و غذا نزدم و دل را شکسته یافتم، الیوم، مرا در غذاداری مختبر دید و لبخندی خویشناک بمن زد، و من نیز دوباره دنیایم را رنگی دیده، و تا اکنون حس فرحی و فرخی دارم، هر آینه، قد و قامت او سپند و ستوار بوده، و در سنوات من چشم به جهان گشوده است، حال آیا او حسی عاطفی به من دارد؟
عذر مرا بِپْذیرید، مع السلامة و في امان الله.
38
38
متین | ۳ سال پیش
دوست عزیز شاید مامانش متوجه این رفتارش و بهش تذکر داده من خواهرمم از این کارا زیاد میکرد بعد فهمیدیم که عاشقه دیگه بهش زیاد تذکر ندادیم توام نگران نباش احتمالا مامانش یا باباش چیزی فهمیدن
4
16
Amirhosin | ۳ سال پیش
سلام من ۱۸ سالمه یه یه دختر ۱۴ ساله عاشق شدم بعضی وقتا وقتی منو می بینه زل میزنه اونم تو حیاط نه بیرون . بیرون خجالتیه ممنون میشم یه راهنمایی کنین حسی بهم داره یا نه . و یه بارم از پشت در داشت نگا میکرد که وقتی برگشتم در رو بست
8
36
گیتا | ۳ سال پیش
چرانظرم ثبت نمیشه لطفا ثبت کنید خیلی دلم گرفته خیلی دوسش داشتم ولی اون نداره اخه چرا منکه هیچوقت بعدازاون باراول دیگ ندیدمش ک بخوام رفتاری کنم ک ازم دلزده بشه فقط چون شتیدم منومیخواد وتماس هم گرفته بود بهش پیام دادم اونم کلی باکلی استرس وخجالت
7
18
گیتا | ۳ سال پیش
سلام من ۵سال پیش بای اتوبوس اومدم شهرم صاحبش پسرجوان وخوشتیپی بود اون کل مسیرروبمن نگامیکرد وبااینکه خیلی خسته وخوابالوبودبخاط
ر شب ک بیداربوده ولی نرفت بخوابه ۷ساعت توی راه بودیم همه ۷ساعت همونجانشست من اونموقع ۲۰سالم بود ومتوجه نگاهش نبودم تااینکه ۲ماه بعد باهمون شماره اتوبوسش ک بهش زنگ زده بودم بهم ۳بارزنگ زده بودولی من متوجه تماسش نشده بودم دانشجوبودم وفصل امتحان بود واصلاکارب گوشیم نداشتم بعدمتوجهدتماسش شدم ومن وخواهرش توی ی خوابگابودیم ولی همونمیشناختیم ولی خواهرش همش سعی میکردنزدیک بشه وب دوستش گفته بود ک داداشش منومیخواد بعدازی مدت من بهش پیام دادم عاشقش شده بودم ولی اون خودشوزدب نفهمی گف نمیدونه من ازچی حرف میزنم ما هیچوقت دیگ نشد ک مسافرش بشم وباپیام بهش گفتم واونم گف علاقه ای بهم نداره چرا اخه اون خودش باعث شد من بهش علاقه مندبشم نمیدونم چراگف ن من بخاطرش ب خواستگارام جواب رد دادم ولی اون منونمیخواد چرابیرحم شد بخدا من بهش گفتم عاشقشم خودشم میدونست ازته دلم میگم ولی گف دوس نداره بااحساساتم بازی کنه ومنونمیخواد اصلاای ۵سال یبارم بمن پیام نداد جوابدپیامام هم نمیده
4
23
یه بنده خدا | ۳ سال پیش
سلام. من یه پسر ۱۷ ساله ام عاشق یه دختر شدم که ۱۹ سالشه خیلی دوسش دارم. خدا به سر شاهده اصلا از روی شهوت نیست و از ته قلبم دوسش دارم . با دل و جونم میخوامش. به نظر شما چکار کنم؟
10
45
mahdi | ۳ سال پیش
سلام من 17 سالمه با از یکی از دخرای فامیل دوست بودیم خیلی خوش بودیم تو 14 سالگی قهر کردیم سر بازی بچهگانه ولی ی جای دور سفر کردن ما تو فامیل باغ داریم هر سال میریم کمک با هم من اونجا دیدمش من ازش خوشم میوومد یکم سوتی ریز تو نگا کردن بهش دادم میخندوندمش به صورتی که انگار براش نمیخواستم تعریف کنم اونم کاری نکرد بی خیال شدم دوباره اصن فک نمیکردم خوشش بیاد ازم ولی ولی بعد اون دو سال رفتیم خونشون مادر برگم بود و پدر مادرامون نبودن که یکم خجالتمون کم شه نگاهشو دیدم اونم خندید مادر برگمم فهمید ولی اصلا هر دومون جرات نداریم بیایم جلو ی کلمه صحبت کنیم کلا ی وضعیت خاصیه هم من بهش نگا میکنم نا خاسته هم اون ولی اصلا نمیشه جلوه بدیم اونم یواشکی سراغمو میگیره منم همین جور ولی بعد 4 ماه هم نتونستیم و هنوزم همون مدلی نگاه میکنیم اصن ی وضعیتیه ینی اونم تمیتونه خودشو کنترل کنه منم نمیتونم ینی وقتی کنار یا نظدیک هم باشیم کلا هول هستیم ینی ی کار درست نمیتونیم اسنجام بدیم برا همین زود محل رو ترک میکنیم ولی بازم یواشکی هواسش نیست میرم اون اطراف اونم همین جوری راهنمایییی لطفا// ی سال اختلاف سنی داریم
3
19
امین | ۳ سال پیش
سلام دوستان
من دانشجو هستم و ۲۱ سالمه،۶ ماهه هست که تازه خونه خریدیم،از اولی که تازه خونه خریده بودیم،یه دختر همسایه کنار خونه ما زندگی میکنه و اون دختر هر روز که منو میبینه بهم لبخند میزنه و زیر چشی نگاه من میکنه،یک ماشین هم دارم bmv هست که وقتی من سوار ماشین میشم میام خونه،اون بیشتر بهم لبخند میزنه و منم یکم بهش لبخند میزنم،۱ ماه ۲ ماهی همینجوری این رفتارها ادامه داشت،بعد از ۲ ماه که گذشت،دیگه کمتر بهم لبخند میزنه و کم محلی میکنه...اخه چرا؟؟؟
این یعنی چه؟
اولش بهم لبخند زیاد میزند و اخرش بعد از ۲ ماه رفتارش عوض شد و کم بهم لبخند میزنه و یا اصلا بهم لبخند نمیزنه بعضی موقع ها...
به نظر شما دوستان این دختر دیگه معنای رفتارش چیه؟بهم علاقه داشته؟؟یا دیگه از این به بعد دیگه بهم علاقه نداره؟؟؟؟
26
6
پاسخ ها:
atiyeh | ۲ سال پیش
سلام منم تجربه کردم درکت میکنم به عنوان یک دختر بهت میگم که بهت ابراز علاقه نشون میداده اما بعد از مدتی فکر کرده که دوستش نداری و بهت بی محلی میکنه آدیه بعد از مدتی باز بهت علاقه نشون میده
2
9
آراد امام بخش | ۳ سال پیش
یکی کمک کنه من میخوام رل بگیرم چی کار کنم ثواب داره بگید
14
10
پاسخ ها:
امیر | ۳ سال پیش
خب دوستان مرسی ک هستید اگ پیدا کردم میریم هتل چمران خخخ کلا مرسی دیگ نظراتتان هم خوب بود مرسی در کل هستید یا نیستید هر چی حالا وجودتون حس شد دیگ بای خخخخ
6
11
یاماچ | ۳ سال پیش
تازه بعضی وقتها دنبالم میگرده
3
6
یاماچ | ۳ سال پیش
من داستانم جالب بود..یه روز که داشتم تو کوچه دور میزدم دیدم یه پسری داره به دختری زور میگه ...رفتم نزدیک دیدم آره دختر رو ناراحت کرده ازش پرسیدم کی هستی گفت به تو چه منم زدم به و له و لوردش کردم بعد دختره ازم تشکر کرد بعد از اون روز به بعد یه طوری نگاه میکنم ..به دوستان توجه کردم یه طوری شدن یه طوری نگاه می کنن....حالا نمی دونم ازم خوشش اومده یا نه لطفا کمکم کنید بد جور دوسش دارم
5
30
پاسخ ها:
دختر عاشق | ۲ سال پیش
عاشقت نیست به خاطر اینکه نجاتش دادی بهت لبخند میزنه
7
17
یاماچ | ۳ سال پیش
هنوز تجربه ندارم ولی می دونم حس خیلی خوبی ولی اگه اون ازت خوشش نیاد یا با یکی باشه داغون میشی
1
55
یاماچ | ۳ سال پیش
نمی دونم چکار کنم ازم خوشش بیاد...یا شاید خوشش میاد نمی دونم..اولین باره عاشق شدم
2
15
یاماچ | ۳ سال پیش
هر کاری میکنم نمی تونم بهش بگم ..یه بار رفتم نزدیک...بهم گفت من با کوچیکتر از خودم دوست نمیشم منم گفتم اگه ۳سالم ازم بزرگتر باشی ولت نمی کنم اونم رفت
6
15
یاماچ | ۳ سال پیش
من عاشق یه دختر شدم ..ا ماه ازش بزرگترین ولی نمی دونم ببینم بهم علاقه داره یا نه..هر وقت نگاش میکنم روشو برمیگردونه ..وقتی از پیشش رد میشم سریع یه دستی به موهاش میاره نمی دونم چه کنم
6
11
پویا | ۳ سال پیش
سلام من 16 سالمه عاشق یه دختری شدم که یک سال از خودم کوچیک تره واقعا خیلی دوسش دارم حتی یه لحظه هم نمی تونم بهش فک نکنم ولی میترسم بهش بگم چند بار هم افتادم دنبالش ولی نتونستم بهش بگم یه بار هم که افتادم دنبالش یه کارایی که میکرد من ازش خوشم بیاد هی بهم لبخند میزد از کنارم رد میشد جلوم تیپ میزد بهم بگید چیکار کنم لطفا راهنماییم کنید
5
16
مبین | ۳ سال پیش
سلام لطفا جوابمو بدید
بقران خدا خیرت میده❤
دیروز باغ یکی از فامیلمون رفتیم بعد رفیق اون صاحب خونه ک ما توش بودیم با خونوادشون اومدن من 17 سالمه و دختری باهاشون هم بود ک همسن من بود بعد من تو همین نگاه اول دلم اونو خواست بعد من رفتم حیاط کمی زمان طول نکشید اونم اومد و زود رفت بعد وقتی ک رفتم داخل اونم بعدش اومد ؛ من نشسته بودم و اونم نشست و وقت نهار شد منم رفتم کنار باباش نشستم اونم دقیق اومد کنار باباش نشست وقتی کنارم بود زود گوشی خودشو برمیداشت و نگاش میکرد و اگ میرفتم زود گوشیشو خاموش میکرد من نمیتونستم هیچ کاری کنم چون پر از فامیل و این چیزا بود وقتی ک میرفتم از پنجره منو نگاه میکرد و وقتی دیگ مهمونی تموم شد یکی از فامیلی ک خیلی با من راحت و حرف میزدو اجبار داشت ک با ماشین اونا بیاد نمیدونم ولی خیلی چیزا حس کردم الان سوال من اینه
اون بهم علاقه مند شده؟؟
دوس داره بهش بگم یا با هم رابطه برقرار کنیم؟؟
لطفا چون بخدا دارم دیوونه و دیوونش میشم♥
5
14
پاسخ ها:
سورنا | ۳ سال پیش
نه ببین دوست داره مخشو بزن من خودم دوس دخترم اینطوری بود بعد فهمیدم دوسم داره بعد برو به یک فال گیر زنگبزن بهش بگو دوستم داره یا نه اگه کسی رو سراغ نداری از اینترنت خودت یاد بگیر ورقم بخر
6
8
ابولفضل‌ | ۲ سال پیش
سلام از نظر من اون هنوز تو را نشناخته بزار بیشتر بشناستت و توهم همین تور اگه رفتارش به تو خیلی بود و سخت تلاش میکرد بهت برسه اون موقع بش بگو
4
4
زهرا | ۴ سال پیش
منم یکی دوس دارم که تو این دو سال دو بار دیدمش .قبل اون کسیو دوست نداشتم بعد اونم کسیو دوست ندارم.خودش هم با یه نفر دیگست من۲۹سالمه ولی به هیچکس علاقه یی ندارم.نمیدونم چیکار کنم همش فک میکنم اون نیمه گمشده منه‌ .چون اولین بار بود همچین حسی به کسی داشتم.
2
16
پاسخ ها:
PARYA | ۳ سال پیش
نگران نباش و به خدا توکل کن
3
19
.. | ۴ سال پیش
سلام لطفا در مورد همین موضوع بگید آیا ممکنه دختر فقط برای ا ذیت کردن پسر بهش نگاه بکنه
6
13
ابوالفضل | ۴ سال پیش
سلام من از یه دختر تو دانشگاه خوشم اومده تو یه نگاه و کلا آدمی هستم که نه تو نخ دخترم نه این چیزا بعد یه مدت که تو چتا فهمید کار من تولید سندله به جای رسید که با خواهرش اومد کارگاه تا از مادرم گل یاد بگیره برا درست کردن بعد چند روز من آدرس خونشون گرفتم تا براش روبان ببرم با اینکه آیفونو برادرش برداشت اما خودش اومد پایین روبانارو گرفت همه علاقمم بهش گفتم ولی اون میگه در مورد کسی نظر ندارم اگه با کسی هم میگمو میخندم از رو دوستیه
ولی یه روز سر کلاس حس کردم رفته تو فکر
یه بارم زیر چشمی نگاه میکردم بهش دیدم صورتش مایل به سمت منه هم رومو برگردوندم به سمتش اونم صورتشو صاف کرد به جلو البته فقط یه بار این قضیه پیش اومده یه روزم سر کلاس میخواست ارائه بده ۳یا۴بار با دوستش از کلاس رفت بیرونو اومد البته بعد که تو چت بهش گفتم صدات عالی بود گفت مُردم تا تموم شد بار اولشم بود که میخواسته ارائه بده
چون ۹ ماه از من بزرگتره میگم شاید داره مسخرم میکنه
2
10
پاسخ ها:
مشید | ۳ سال پیش
ببین تو رفتی در خونشان و تمام احساساتت رو بهش گفتی وبعد دیدی که تو دانشگاه سرش متمایل به تو خب خولو چل اونم حتما عاشقت شده دیگه وقتی اینارو بهش گفتی بدون که به حرفات فکر کرده و اونم ...... نمیدونم فقط میدونم دیگه ازت خوشش اومده ولی امید و ارم بهش برسی
2
19
Mamad reza | ۴ سال پیش
سلام
من تو دانشگاه از یه خانومی خوشم اومد
بعد اینکه چند دفعه با هم چشم تو چشم شدیم تصمیم گرفتم باهاش صحبت کنم.اولین بار ک رفتم سمتش کلا بهم بی محلی کرد و جوابمو نداد.فرداییش ک اومد سره کلاس اول منو نگاه کرد.اینقد بهم زل میزد ک دوباره رفتم سراغش.
چند دقیقه داخل حیاط دانشگاه قدم زدیم تا بهش گفتم ازت خوشم اومده.اول بهم گف من ازت بزرگترم با اینکه نمیدونست من چند سالمه،منم گفتم نمیخوام بخاطره یه سال بیخیالت بشم اونم گفت اخه من خودم دوس پسر دارم.
خلاصه منم تصمیم گرفتم بیخیال شم ک دیدم باز تو کلاس بهم زل میزنه حتی موقع هایی ک حواسم نبود.یکی دو هفته بعد ک بهش گفتم چرا از همون اول نگفتی دوس پسر دارم ک گف حواسم نبود :/
چند هفته گذشت باز بهم زل میزد تا چند روز قبل ک صداش کردم عین اولین بار بی محلی کرد و جوابمو نداد
من واقعا دیگ موندم چی کنم
البته دختره خیلی سر سنگینی هم هست
اگه واقعا دوس پسر داره دیگ دلیل این همه زل زدنو گاهی اوقات لبخند زدن چی میتونه باشه
تا ب حال ب کسی اینطوری جذب نشده بودم
این نگاهاش واقعا اذیتم میکنه
0
7
پاسخ ها:
سورنا بختیاروند | ۳ سال پیش
دوست داره ولی تو خوشی های او عقب برو ببین اگه صدات کرد یعنی اره دوست داره باهاش خوشی نکن بزار خودش صدات کنه اگه نه یعنی دوست نداره اول شماشو بگیر یکم باهاش گرم شو براش جک تعریف کن دعوتش کن رستوران نزار اون حساب کنه بعد چیز گرون نخر براش چون بدش میاد اول از خودش بپرس چی میخوای قیمتا رو نشون ندههرچی گفت بگه وای چقدر ارزون یک چیز گرون وردار براش دسر لیموناد بگیر اول بگو چی میخوای اگه گفت نمی‌دونم بگو لیموناد خوبه بعد با ماشین خوب ببرش مثل هندا اسپورتینج نشد با دویست شیش یا دویست هفت
5
3
محمد | ۴ سال پیش
سلام و عرض ادب
من رفتم خواستگاری دوست خواهرم که قبل از خواستگاری فقط ی بار دیدمش و خوشم اومد ازش موقعی ک رفتیم تو اتاق با هم صحبت کردیم همه چیز خوب بود گاهی وقتا خنده هم میکرد و فقط ما سر ی موضوع اونم کم تفاهم نداشتیم و بقیه چیزا خوب و درست بود، ۲ روز بعد با هم رفتیم بیرون ک بیشتر صحبت کنیم و او کلا سوالاتش عوض شد و ی سری سوالای غیر منطقی کرد و ب من گفت ک ی مشکلی داره و نمیتونه با من ازدواج کنه و خلاصه با هم تموم کردیم و رفتیم برا خودمون من خیلی اعصابم خرد شد آخه جلسه قبل همه چیز خوب بود ولی بعد از ۱۰ روز ی شب ب من پیام داد و حس منو پرسید ک آیا بازم حس دارم به او یا نه، ولی حالا من با اینکه حس دارم بهش هنوزم ولی استرس و دلشوره دارم و وقتی مشکلشو ازش پرسیدم گفت استرس داشتم قبلا ولی الان ندارم و اونشب چون تجربه نداشتم اون سوالای غیر منطقی رو پرسیدم و حالا پشیمونم.
لطفا منو راهنمایی کنید ، ممنونم
0
7
پاسخ ها:
المیرا | ۴ سال پیش
ایشون از شما خوشش اومده... چون روی شما شناختی نداره سوال میپرسه.... ما دخترا در مسئله ازدواج بیشتر می‌ترسیم و احتیاط می کنیم و دنبال سوال پرسیدن و آمار گرفتنیم و به جزئیات زیاد توجه میکنیم . شما باید خودت رو به ایشون اثبات کنی تابتونه تصمیمشو بگیره
0
8
ملانصرالدين | ۴ سال پیش
سلام.....من مدتیه با یه دختر همکلاسی هستم....اوایل حس خاصی بهش داشتم(البته هنوزم دارم(خیلی هم خاصه)).....تو چندتا سایت گشتم راهکارهایی داده بودن.... من اجرا کردم ..... یه مدتی پاسخ یه جورایی مثبت میگرفتم ازش اما اقدام به برقراری رابطه نکردم......حتی بعضی وقتا یه سیگنالایی میفرستاد من جواب سیگنالش رو نمیدادم
.....حالا خیلی پشیمون شدم ...... چون هر کاری میکن محلم نمیزاره☺...
....حتی اونو تو شبکه اجتماعی دنبال کردم اون قبول نکرد...
...یه راهکاری بدید دارم میمیرم از فشار......
2
4
آرش | ۴ سال پیش
سلام،من 20 سالمه و دانشجوی پزشکیم،چن ماهی میشه ک از یکی از دخترای فامیل ک 17 سالشه خوشم اومده.اون منو زیاد ندیده،شاید آخرین بار چن سال پیش هم دیگرو دیدیم ک با خواهرم دوست بودو امد خونمون،حدود دوماه پیش تو اینستا بهش ابراز علاقه کردم،اول گفت ک من نمیتونم ب اعتماد خونوادم خیانت کنم و وارد رابطه شم،ولی بعد کم کم گفت ک ب دلم میشنی،الآنم ک میگه دوسم داره،هر چن شب ی بارم بم زنگ میزنه با هم تلفنی حرف میزنیم،مشکل من اینه ک تا بحث پیش میاد میگه منو تو رل نیستیم فقط همو دوس دارم،بعدشم خونوادش خیلی حساسن و اجازه نمیدن بدون دخترخاله هاش جایی بره،واسه همین گف نمیتونه بیاد سر قرار.بعدشم هیچ وقت خودجوش نگفته دوست دارم فقط وقتی ک بش میگم دوست دارم میگه منم دوست دارم عزیزم،اوایل ک فقط در جوابم میگفت مرسی!!!ی چیز دیگم ک هست زیاد در مورد این حرف میزنه ک چ پسرایی رو رد کرده،با همه ی این تفاسیر یکی از دوس دخترام بم گفت ک بات سرده و دوست نداره و این ک ردت نمیکنه شاید دلیلش اینه ک کسیو دوس داره و ازش ناامیده و تو فقط براش ی خواستگاری ک دانشجوی پزشکیه.حالا موندم واقعا حسش چیه؟
4
10
کیوان | ۴ سال پیش
سلام من در یک دورهمی خانوادگی که ماهی یک بار برگزار میشه عاشق دختر عموی بابا بزرگم شدم که به لحاض سنی ازم 3 یا 4 سال کوچیک تره والا من با سن 19 سال عاشق اون شدم اون همیشه با مادرش و من نمی تونم یه چند دقیقه باهاش خلوت کتن تا حرف دلمو بهش بزنم به خاطر همین سعی میکنم با ارتباط چشمی یا با حدا اقلی مثل سلام کردن و با برجسته کردن خودم عشقمو بهش ثابت کنم ولی متاسفانه به نظرم اون از حس من بی اطلاع و حالا من نمی دونم چطوری بهش بگم که دوسش دارم نمی دونم اون به من حسی داره؟ من الان برای اون حتی شعر هم گفتم !!!!! نمی دونم چیکار دیگه می تونم بکنم لطفا کمک کنید
2
2
Reza | ۴ سال پیش
سلام دوستان
من ۲۲ سالمه و حدود ۶ ساله که عاشق دختر یکی از اقوام دورمون هستم.احتمال زیاد میدونم که اونم منو دوست داره چون همیشه بهم سلام میکنه و لبخند میزنه ولی احساس میکنم نجابتش اجازه نمیده چیزی بهم بگه.متاسفانه سال به سال نمیبینمش چون واسه تحصیل رفته شهرستان و من تهرانم.چون میدونم مادرم دوست نداره باهاش ازدواج کنم تا حالا فرصت پیش نیومده به دختره چیزی بگم.دیشب بالاخره بعد از ۴سال دوباره دیدمش ولی چون با خانوادش بود دوباره نتونستم چیزی بگم.حالا بنظر شما اول مادرم رو راضی کنم یا به دختره بگم دوسش دارم؟چون دیگه وقعاً دارم دیوونه میشم.
0
3
پاسخ ها:
ناصر | ۴ سال پیش
اول به دختره بگو که دوسش داری بعد مادرت چون اگه اول به مادرت گفتی بعدشم دختره تورو دوس نداشت جوابت چیه اما اگه اول به دخترع بگی جوابشم مثبت باشه میتوان مادر رو یکاری کرد
1
6
Mostafa | ۴ سال پیش
آقا من بدجوری درگیرم یک دختر خاله دارم که بیشتر این نشانه ها رو در خودش داره ولی هیچکدوم مون رومون نمیشه بهم بگیم
3
4
پاسخ ها:
M | ۴ سال پیش
س با هر دختر دوست میشی بشو ولی با فامیل نه من خودم دقیقا شرایط شما را داشتم بعد یه مدت به دختر خالم گفتم و اونم گفتش که آره منم دوست دارم اما بعد یه مدت که صمیمی شدیم همه ی خونواده فهمیدن الان دیگه خجالتی می کشم برم خونشون
1
11
سبحان | ۴ سال پیش
سلام راستش من عاشق یه دختری شدم و دل رو زدم به دریا باهاش صحبت کردم وبهش نزدیک شدم فهمیدم اونم عاشقمه بعد اون با پدر ومادرش مطرح کرد و اونا خیلی عادی قبول کردن اما شرط کردن که پدر و مادر من هم در جریان باشن من از پدرم خیلی حساب میبرم لطفا بگید چیکار کنم
1
1
پاسخ ها:
P..... | ۳ سال پیش
این به بستگی داره پدری هستی یا مادری اگه مادری به مادرت بگو اگه پدری هستی به پدرت بگو
0
4
Ahmad REza | ۴ سال پیش
سلام...
من ی مدتی عه حس میکنم ی دختر عاشقم شده همش سعی میکنه بهم نگا کنه یا مثلا ب هر بهونه ای میاد از کنارم رد میشه. همش تیپ میزنه ارایش میکنه.باورتون نمیشه حتی ازم داش عکس میگرفت این اواخرم داش تعقیبم میکرد دیگه مطمعن شدم ک عاشقمه..اعتراف میکنم منم بهش حس پیدا کردم ولی غروره کوفتیم نمیذاره برم جلو بهش پیشهاد بدم
2
8
پاسخ ها:
مجید | ۴ سال پیش
سلام اون غرور لعنتی رو بذار کنار الان وقتش نیست غرور بازی در بیاری اگه بگه نه مثلا چه اتفاقی پیش میاد اون دختر حق انتخاب داره شما باید اون دختر رو هر جوری که هست دوست داشته باشین نه اینکه هر طوریکه خودت دوست داری باشه....و در آخر اینکه اگه الان نگی بعدها پشیمون میشی که چرا درخواستم رو نگفتم
1
20
Ramin | ۴ سال پیش
سلام خسته نباشید
سوالیه که جوابشو بدید به خدا جاتون بهشته
.
عرضم به خدمتتون من تو یه مراسمی عاشق یه دختر شدم بهش نگاه کردم برگشت جواب نگاهمو با نگاه داد حدودا بیست دقیقه به هم زل میزدیم بعدا من فهمیدم یک بارم دنبال این دختره جلو مدرسشون افتاده بودم ایشون برگشت فحش داد بهم من برگشتم فحشش دادم رفتم .خلاصه تا اومد تو این روز که دختره زل زد تو چشمم. قشنگ زل به معنای واقعی بعد با خودم گفتم خدا رو شکر ...رفتم دوباره جلو مدرسشون اینبار میدونی چی گفت بهم گفت خیلی بی شعوری باید بگم بیان بزننت ..اینقدر عصبی شدم چیزی نگفتم واقعا صدای ترک خوردن قلبمو شنیدم
بعد سه ماه منو تو مغازه سوپر مارکت دید برگشت نگام کرد از تو ماشین رد شد
تو عید 98 هم با ماشین رد میشد از جلوی همون سوپر مارکت بازم نگاه کرد دید من اونجام سریع سرشو چرخوند اون ور
حالا سوال من اینه دوسم داشت یانه؟
بازیچه بودم؟
حسی داشت بهم؟
خواهشا جواب بدید واقعا سه ساله داره میگزره ولی تو فکرشم ...من خیلی دوسش داشتم
3
2
پاسخ ها:
الیاس | ۴ سال پیش
ای نادان
فاصله بگیر ازش!
4
12
حنانه | ۴ سال پیش
اگه واقعا عاشقشی بهش بگو حتی اگه اعتقاد داری استخاره کن چون واقعا خدا حواسش به هممون هست و هر چی اون بگه قطعا به نفعته حتی اگه سال ها بعد دلیلشو بفهمی البته تجربه شخصیه و به ادم ارامش میده
3
7
z | ۴ سال پیش
ببین این نشون دهنده دو چیز میتونه باشه
۱ من تو این شرایط بودم و طرف رو دوس داشتم ولی نمیدونستم بهش رو بدم بخاطر همین ازش فاصله میگرفتم یه نوعی مثل با دشت پس زدن و با پا پیش کشیدن.
۲دوست نداره،که این احتمالش کمه ولی اگه باشه یه راه حل برای درست شدنش وجود داره اونم زمانه،با یکم وقت گذاشتن هم چی درست میشه،فقط عجله نکن
3
6
Ava | ۴ سال پیش
از نظر من يه با ديگه برو جلو مدرسش هى دنبالش برو بهش بگو دوسش دارى عاشقشى چند ساله كه دوسش دارى داره يه كارى ميكنه برى دنبالش ولى تو نميرى دنبالش فقط ترسيدى برو دنبالش و بهش بگو دوسش دارى
2
3
رامین | ۳ سال پیش
به احتمال زیاد یه خواهر دوقلو داره
اونی که زل زده بوده تو چشمات،خودش بوده ولی اونی که بهت فحش داده خواهرش بوده
2
17
Amir | ۳ سال پیش
سلام دوست عزیز اون دختره میخواهد احتمالا شما را امتحان کندکه ببینه شما واقعا دنبالش هستید یا میخواهید او را بازیچه کنید از نظر من برو بهش بگو علاقه بهش داری
2
8
MohammadAmin | ۴ سال پیش
هی عاشق دختری شدم که فکر میکردم از من خوشش میاد ولی نه دوست پسر داره
3
13
مریم | ۴ سال پیش
سلام من عاشق پسری شدم که از من خیلی بزرگ تره نمی دونم اون ازدواج کرده یا نه اولین باری که دیدمش پشت اتاق من داشت زمین میخرید الان هم دارن خونه رو تموم میکنن ولی اونا بساز بفروش دارن و میخوان خونه رو بفروشن حالا نمی دونم چیکار کنم اگه اون بره انقدر عصبی شدم که مامانم هم شک کرد نظرتون چیکار کنم؟ اها من13سالمه
6
7
پاسخ ها:
حسن | ۴ سال پیش
برو زیر دوش اب سرد درست میشی عزیزم
8
25
دانیال | ۴ سال پیش
چون سنت کمه به این چیزا زیاد فکر نکن خوب نیست برات
3
26
مجید | ۴ سال پیش
سلام . هیچ وقت به کسایی که گذری هستن دل نبند و اینکه قلبت رو خرج کسی کن که آمده بمونه و از قلبت نره بیرون
0
29
آرش | ۴ سال پیش
سلام من از دختر پسر دایی بابم خوشم اومده اونم نکات مثبتی بهم نشون داده مثلا رفتیم خونشو هی روبه روی من می نشت هی به من نگاه می کرد چشاش برق خواصی داشت یه روز اومدن خونمون بهش گفتم فاطمه خانم من چند وقته با شما و خانوادتون ارتباط دارم ولی میخوام از خودتون بپرسم آیا حاضرید با من دوست نه همدم من بشید که در آینده من که شما رو انتخاب کردم میخواستم بدونم شما منو به عنوان یک دوست بسیار صمیمی مانند یک همسر آینده قبول می کنید دستامو گرفت گفت من هم نمیتونم از شما دور بشم دوستون دارم ولی خوانواده ام ممکنه که منو ترد کنن به خواطر سن کمم شما خودتو به من صابت کردی به پدرمم صابت کن تا تو آعوستون بمونم تا ابد میخوایتم بدونم با پدرشون چجوری صمیمی بشم اگه زود جواب بدین شدیدا ممنون میشم هم من دوسش دارم هم اون دوسم داره به مامانمم گفتم گفت دختر خوبیه باهام مهمونی ام اومد . ولی شب کا خواستیم جدا شیم گریه کرد گفت من نمیتونم ازت جدا بمونم تورو خدا بیشتر کشش نده بیا با بابام صحبت کن چجوری به باباش بگم
3
5
پاسخ ها:
فرشاد | ۴ سال پیش
به بابات بگو تا با بابای دختره صحبت کنه
1
6
atiyeh | ۲ سال پیش
سلام

واقعا دوسش داری اگه دوسش داری و خانوادت میدونن برو به مادرت یا به پدرت بگو که باهاشون صحبت کنه
0
4
عشق واقعیست | ۴ سال پیش
سلام به شما عزیزان میدونین این نشونه چیه یه دختر همسایه داریم خیلی زیبا هست نمیدونم هر جای تاریک میرم منو میترسونه هر وقت با رفقام فوتبال میزنیم میاد بیرون خیلی عجیبه اون قبلنا 1 روز در هفته میامد ولی الان روزی یکبار میاد و با خواهرش فقط منو نگاه میکنه تازه تا منو نگاه میکنه سلام و میخنده ولی نمیدونم کسی میدونه اون عاشق من شده یا نه؟
6
2
پاسخ ها:
شبنم | ۴ سال پیش
سلام به شما دوست عرزیز این نشانه عشق است. از من به شما نصیحت برین سمتش و به او سلام کنید وبهش پیشنهاد دوستی بدین شاید شما هم عاشق او شدید و شاید عشقتان دو طرفه شود چون من یک دخترم وخودم هم عاشقم و همین نشونه هارو دارم میترسونمش بهش سلام میکنم وروزی یک بارم سعی میکنم ببینمش. حتما این کارو بکننین برین وحتما بهشون. پیشنهاد دوستی بدین
8
4

hits