۱۲ علامتی که نشان میدهد دختری شما را دوست دارد !

۳۰,۸۶۹
۷۲
۸
چهارشنبه, ۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۸:۱۰
علامت های عاشق شدن در جنس مخالف چیست ؟ انسان ها همیشه درفهم سیگنال های رفتاری یکدیگر مخصوصاً میان دوجنس مخالف، مشکل داشته اند.
12 علامتی که نشان میدهد دختری شما را دوست دارد !

عاشق شدن دختر ها علائم خاصی دارد. همیشه در تشخیص عشق دیگران به خود، مشکلاتی وجود داشته. این موضوع مخصوصاً زمانی برای یک فرد حیاتی قلمداد می شود که در یک نگاه از یک دختر خوشش می آید اما نمی داند آیا آن دختر نیز پاسخش برای شروع یا ادامه ی یک ارتباط رابطه مثبت هست یا خیر؟

مشخصات دختر عاشق

علائم عاشق شدن دخترا

نشانه های دوست داشتن دختر

شاید شما هم چنین سوالاتی داشته باشید :

دختر چگونه عاشق پسر می شود؟

روانشناسی عشق دختر به پسر چیست؟

امروز به این سوالات پاسخ خواهیم داد.

علائم عاشق شدن دخترا
علائم عاشق شدن

1-نگاه طرف مقابل را بدزدید

اگر از یک فردی خوشتان آمد، سعی کنید به چشمانش خیره شوید وارتباط چشمی خود را قطع نکنید تا فرد مقابل نگاهش بسمت شما برگردد و اگر به چشمان شما خیره شد و دنبال چشمان شما گشت، یعنی علامت مثبت برای شروع ارتباط است، ممکنست یک دختر بشما خیره شود بلکه تنها بصورت لحظه ای اما متداوم بشما نگاه کند.

2- بدنبال شما می گردد

اگر آن فرد وارد اتاقی شود که شما قبلاً وارد شده اید و چشمانش بچرخد، حتی اگر برود و کنار دوستش بشیند، نشان از این دارد که شما ذهن وی را مشغول کرده اید و وی بدنبال شماست حتی اگر مستقیم بدنبال شما نیامده باشد.

3- او شروع به نشان دادن رفتاری متفاوت می کند

اگر با فردی از جنس مخالف تا مدت ها دوست بوده اید و ناگهان دختر مقابل حسی متفاوت و عاطفی نسبت بشما پیدا کند، به احتمال زیاد بصورت ناگهانی رفتارش را کاملاً تغییر می دهد.

اگر رابطه دوستانه شما نزدیک باشد، وی ممکنست رفتار هایی مصنوعی از اینکه شما دوست خوبی هستید از خود نشان دهد یعنی رفتار هایی که خود شما نیز متوجه متفاوت بودن آنها می شوید.

4- زمانیکه سریع به پیام ها پاسخ می دهد

باز هم از دختری به دختر دیگر متفاوت است، اما بطور کلی وقتی یک فرد را دوست داشته باشند، سریعاً پیام وی را پاسخ میدهند. استثنا دختر هایی نیز وجود دارند که علی رغم علاقمندی ممکنست پس از 3 روز به پیام شما پاسخ دهند و شما را خشمگین کنند، زیرا نمی خواهند دختران بسیار مشتاقی بنظر برسند. همچنین شما نیز اگر از دختری خوشتان آمده بهترست سریعاً به آنها پاسخ دهید و مطمعن باشید که راهی برای رسیدن به وی را پیدا کرده اید.

5- بنطر عصبی می رسد

اولین بار که با وی ملاقات می کنید، آیا زبانش می گیرد؟ آیا در شروع و ادامه مکالمات مشکل دارد؟ و شما نمی دانید که دقیقا باید چگونه با وی رفتار کنید حتی در امر خوشامد گویی، بطور مثال با وی دست بدهید، بغلش کنید یا تنها بایستید و سلام بدید؟ اگر دختری را که دوست دارید را ملاقات کردید و دلشوره و اضطراب داشت، بدانید که نسبت بشما حسی دارد.

6-تماس های فیزیکی کوچک

برخی از دختران از تماس فیزیکی با جنس مخالف احساس ناراحتی می کنند اما بطور کلی اگر دختری از شما خوشش آمده باشد، یک راهی برای ارتباط فیزیکی با شما پیدا می کند، حتی اگر ارتباط فیزیکی بسیار ریزی باشند. به دست شما اگر دست بزند، می تواند سرنخی بسیار عالی و نشان از صمیمت داشته باشد.

علائم عاشق شدن دخترا
علائم عاشق شدن دخترا

7- برنامه ریزی

زمانی که یکدیگر را دیده باشید و شما برای وی جالب بوده باشید، وی سعی می کند دوباره یک روز با شما ملاقات کند اما روز مشخص را پیشنهاد نمی کند اما اگر از شما خوشش آمده باشد، حتماً یک روز مشخص برای ملاقات بعدی تعیین می کند. پس باید برنامه ی خویش را برنامه پیشنهادی وی منطبق کنید وگرنه امکان دارد که وی با خود فکر کند شما به شروع و ادامه ارتباط علاقمند نیستید.

8- می خندد و لبخند می زند

اگر شما می دانید که جوک هایتان بامزه نیست اما وی باز هم به آنها لبخندی می زند، یعنی نشان خوبیست. اگر در هنگام لبخند زدن، چشمانش نیز می درخشید بدانید که روی شانس هستید.

9- با شما ارتباط چشمی برقرار می کند

اگر با وی ارتباط چشمی برقرار کردید و عمداً چشمانش را دنبال کردید، و وی نیز با شما تماس چشمی متقابل برقرار کرد یعنی نشانه خوبیست.

10- بدن او بسمت شما بچرخد

هنگامی که در حال مکالمه با وی هستید، علاوه بر ارتباط چشمی اگر بدن وی مخصوصاً شانه هایش بسمت شما چرخیده و نزدیک شده باشد، یعنی بشما علاقمند است.

11- چیز هایی که شما گفته اید را بیاد می آورد

اگر از شما خوشش آمده باشد پس به حرف های شما نیز گوش داده است. اگر در میان حرف های خود از نام سگ خود یا نام مکانی تفریحی اسم برده اید و وی آنها را با جزئیات بیاد می آورد و بازگو می کند یا می خندد، یعنی بشما کاملاً علاقمند است. بطور کلی اگر وی جزئی ترین حرف های شما را بیاد بیاورد یعنی بشما علاقمند است.

12-جزئیات بسیار مهم است

بسیاری از اوقات، دختران جزئی نگر هستند. بطور مثال بدین موضوع که شما وی را با مترو به محلی تفریحی برده اید اهمیت نمی دهد و موضوع مهم بودن شما است اگر واقعاً شما را دوست داشته باشید. موضوع بعدی اینست که دختران ممکنست هدیه ای برای روز تولد شما بخرند و زمانی حدود یک هفته ای برای تدارکات تولد شما ریخته باشد که نشان از علاقمندی وی به شما دارد. وی بر روی زمان سرمایه گذاری می کند تا زمان مناسب شما را خوشحال کند نه بر روی پولی که خرج می کند.
زمانی که متوجه شدید وی بسیاری از این علائم را بشما نشان داده است، سعی کنید برید جلو و به وی نشان دهید که تنها نیست و یک ارتباط صمیمی و گرم را آغاز کنید.


با استفاده از نکاتی که مطرح شد، به راحتی میتوانید بفهمید که آیا کسی شما را دوست دارد یا نه. میتوانید نظرات و پیشنهادات خود را از طریق قسمت کامنت ها با ما در میان بگذارید. همراه مجله اینترنتی دلگرم باشید.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(72 امتیاز , میانگین: 4.1 از 5)  

پاسخ به سوالات پزشکی ، مامایی و جنسی شما (توسط پزشک و ماما مجله دلگرم)


۸ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
 
us
بانو | ۱ هفته پیش
سلام عزیزان
بنظرم بهش بگوین اگر جواب او هرچی باشه شما از خود شجاعت نشان بدهید
۰
۱
 
 
us
بانو | ۱ هفته پیش
سلام عزیزان
به نظرم بهش بگوین اگر جواب او هر چی باشه شما شجاعت تان را نشان بدهید
۰
۰
 
 
ir
f---h | ۲ هفته پیش
دوستت دارم تنها عشقم
۱
۱
 
 
ir
Sf | ۱ ماه پیش
حاجی من چ خاکی به سرم بریزم ک دختریو ک دوسش دارم با یکی دگ رابطه داره
خب معلومه اگ برم بهش بگم دوست دارم چی میگه
ای خدااا...
۱
۰
 
 
ir
شیدا | ۱ ماه پیش
اگر عاشق کسی هستید به نظر من حتما بهش بگید
حتی اگر جواب منفی هم بشنوید لااقل به خودتون میگید من شانسم رو امتحان کردم و ازین گذشته به نظرش احترام میذارید که برای بودن با شما هر تصمیمی که میخواد بگیره.منظور وارد فاز شکست عشقی نشید...ولی اگر بهش نگید و جدا بشین تا اخر عمر ممکنه درگیر این قضیه بمونید...
شاد باشید????
۵
۰
 
 
ir
مغرور نیستم | ۱ ماه پیش
عاشقی واقعا بد دردیه. تمرکز و هوش و حواس برا ادم نمیزاره !
تپش قلب و استرسو و .... رو که دیگه نگو !
من سال اخر کارشناسیه برقم و عاشق دختری به نام الهام ع هستم ولی دردمو به هیشکی نمی تونم بگم و اصولا نمی تونم دردو دل کنم ! به خودشم چیزی بروز ندادم. چون حس میکنم اون عاشق یکی دیگه به اسم حسامه که اهل مرنده ! از اونور حسامم خوب میشناسم که دنبال دخترای دیگس و اصلا اینو به حساب نمیاره !
منم برای اینکه لو نرم تظاهر میکنم که از الهام بدم میاد !
۲
۰
پاسخ ها:
    ir
    علی | ۱ ماه پیش
    به نظرم بهش بگو ضرر نمیکنی قاطع باش خودت باش و از شنیدن نه نترس شاید اره باشه من که میگم همین امروز بهش پیام بده بگو
    ۳
    ۱
 

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter