۶ تکنیک معجزه آسا برای عشق ورزیدن به همسر خود

شما چگونه به شوهر خود عشق میورزید ؟
۵,۵۰۹
۱
۰
پنج شنبه, ۰۷ تیر ۱۳۹۷ ۱۴:۵۴
چگونه به شوهرم عشق بورزم ؟ این سوالی است که ذهن بسیاری از خانم ها را درگیر کرده. امروز قصد داریم اندکی در این مورد صحبت کنیم. همراه ما باشید.
شما چگونه به شوهر خود عشق میورزید ؟

عشق ورزیدن به همسر خود را بلدید؟ در کالج، هم اتاقی داشتم که همیشه و همیشه دوست پسر داشت. بسیاری از پسرها او را دوست داشتند. او زیبا، باهوش و با نمک بود اما برای آن بیشتر بود و آن طولانی نبود تا متوجه شوم چرا بسیاری از پسران او را دوست دارند . او بسادگی و آشکارا آنها را تحسین می کرد. هم اتاقی من همه را بهترین دید و به آنها می گفت. اگر مردی قوی بود به او می گفت، اگر هوشمند بود به او می گفت، اگر او شیرین بود به او می گفت. او حقه ای در دستانش نداشت . او فقط به عنوان دوست دختر، معلم یا هرکس دیگه ای مشوق و تعریف کننده بود.

عشق ورزیدن با قدرنهادن، محبت ، احترام گذاشتن معنی می شود. به ویژه مردان، تمایل دارند که ترکیبی مهیج از احترام و تحسین باشند. این تنها راهی است که آنها تحریک به عشق شوند. به همان شیوه، در مورد چگونگی تحریک زنان به عشق نوشته شده است. بنابراین عقیده من این است. اگر شما به عشقتان عشق ورزی کنید، شما واقعا می توانید از آنچه که بر می گردد لذت ببرید. – کمی بیشتر دوست داشتن. حتی اگر حس عشق ورزی و ستایش به شوهرتان ندارید، سعی کنید. اعتراف می کنم که برای من آسان نیست. من به ستایش او اعتقاد ندارم ولی او به آن نیاز دارد و باعث می شود که او یک مرد بهتر و مطمئن تر شود.

چگونه به شوهرم عشق بورزم؟

چگونه عشقم را به شوهرم ابراز کنم؟

چگونه به شوهرم عشق بورزم
چگونه به شوهر خود عشق بورزیم

1- او را بدون قید و شرط بستایید.

منتظر نباشید او را برای بهتر شدنش ، پول بیشتر بدست آوردن، یا با شما مهربان تر شدن ستایش نمایید. نکته کلیدی این است که او را دوست داشته باشید حتی اگر 100 درصد شایان ستایش نباشد.

2- او را بخاطر کاری که انجام می دهد، تحسین کنید.

توجه کنید که او چه می کند و آن را بزرگ جلوه دهید. به او بگویید و مشخص کنید: "تو یک پدر عالی هستی" ، "بچه هایمان تو را دوست دارند"، "شما برای تعمییر درب گاراژ کار عالی انجام داده اید".

3- او را از لحاظ جسمی تحسین کنید.

اگر شما او را از این نظر تحسین نکنید، چه کسی تحسینش کند. این از چیزهایی است که فقط بین شما مشترک است . نیاز نیست که تا وقتی دوباره در تخت بروید صبر نمایید . در میز صبحانه بگویید: "من در مورد شب گذشته فکر کردم و چقدر عالی ... " شما این نظر را می دهید.

چگونه به شوهر خود عشق بورزیم
چگونه عشقم را به شوهرم ابراز کنم

4- او را با شنیدنش ستایش کنید.

مردان دوست دارند و نیاز دارند مورد توجه همسرشان باشند. هنگامی که خوب به او گوش می دهید، اعتماد به نفسش را افزایش می دهید و از آنچه او در موردش به تشویق نیاز دارد یا در آن تلاش می کند اطلاع بیشتری می یابید.

5- او را با در اولویت قرار دادن ستایش کنید و دوست داشته باشید.

شما نمی توانید به او بگویید که 3 سال منتظر بماند تا شما به او ماساژ پشت بدهید. بلکه می توانید راه های خلاقانه برای حل کردن زمان برای او پیدا کنید.

چگونه عشقم را به شوهرم ابراز کنم
چگونه به شوهرم عشق بورزم


6- او را به نحوی ستایش کنید و دوست داشته باشید که دیگران بتوانند آن را ببینند و بشنوند.

تعریفی که در خانه می شود یک چیز است؛ تعریف در مقابل دیگران بسیار مهم تر است. بنابراین دفعه بعدی که همراه شوهرتان با دوستان یا خانواده هستید، او را در مقابل دیگران بستایید.

پرسش: من قصد دارم خود را به چالش بکشم تا شوهرم را هر روز به مدت یک هفته به طرق مختلف تحسین کنم. من یک ایده دارم. شما چگونه شوهر خود را تحسین می کنید؟


امیدوارم با مطالعه این مطلب روش های عشق ورزیدن به شوهرتان را آموخته باشید. شما میتوانید نظرات و پیشنهادات خود را از طریق قسمت کامنت ها با ما در میان بگذارید. همراه مجله اینترنتی دلگرم باشید.


6 تکنیک معجزه آسا برای عشق ورزیدن به همسر خود
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
1
0

پاسخ به سوالات پزشکی ، مامایی و جنسی شما (توسط پزشک و ماما مجله دلگرم)


دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter