دلگرم
امروز: جمعه, ۰۷ بهمن ۱۴۰۱ برابر با ۰۴ رجب ۱۴۴۴ قمری و ۲۷ ژانویه ۲۰۲۳ میلادی
لیست قیمت مبدل فیبر
2
زمان مطالعه: 7 دقیقه
در این بخش قیمت انواع مبدل فیبر شامل برندهای : دلینک، ، دی ام سی، تندا، تپی لینک، میکروتیک، مالتی مود، زایکسل، فوجیکورا و..... را مشاهده خواهید کرد.

قیمت روز انواع مبدل فیبر در بازار

لیست قیمت مبدل فیبر در طول روز بروز رسانی می شود , شما می توانید قیمت انواع مختلف مبدل فیبر مورد نظر خود را از لیست زیر مشاهده و با دیگر قیمت های مبدل فیبر مقایسه کنید. نرخ های درج شده در این لیست , شروع قیمت فروشندگان برای مبدل فیبر در بازار می باشد.

آخرین بروز رسانی قیمت مبدل فیبر در تاریخ پنج شنبه, ۰۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت: ۰۴:۱۶ انجام شده است.

لیست قیمت مبدل فیبر در دلگرم

عنوان قیمت تعرفه تصویر
عنوان قیمت (تومان)
ماژول فیبر نوری اچ‌پی مدل AJ716B 195,000
صد و نود و پنج هزار تومان
1950000 قیمت ماژول فیبر نوری اچ‌پی مدل AJ716B
CISCO SFP-10G-SR 10-Gigabit Ethernet Transceiver Modules 250,000
دویست و پنجاه هزار تومان
2500000 قیمت CISCO SFP-10G-SR 10-Gigabit Ethernet Transceiver Modules
دستگاه فیوژن فیبر نوری سومیتومو TYPE-72C 160,000,000
صد و شصت میلیون تومان
1600000000 قیمت دستگاه فیوژن فیبر نوری سومیتومو TYPE-72C
Tenda TER860S 10/100 Single-Mode Media Converter 850,000
هشتصد و پنجاه هزار تومان
8500000 قیمت Tenda TER860S 10/100 Single-Mode Media Converter
D-Link DMC-810SC Media Converter موجود نیست قیمت D-Link DMC-810SC Media Converter
TP-LINK TL-SM311LS MiniGBIC Module 405,000
چهارصد و پنج هزار تومان
4050000
مدیا کانورتر سپیتام مدل MC12E-SSC20-A&B بسته... موجود نیست قیمت مدیا کانورتر سپیتام مدل MC12E-SSC20-A&B بسته...
دستگاه فیوژن فیبر نوری ترایبرر Lemon 3 76,000,000
هفتاد و شش میلیون تومان
760000000 قیمت دستگاه فیوژن فیبر نوری ترایبرر Lemon 3
ماژول آینه تاشو کارا مدل SA-1500 موجود نیست قیمت ماژول آینه تاشو کارا مدل SA-1500
ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX-U موجود نیست قیمت ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX-U
D-Link DMC-F30SC Ethernet to Fiber Media Converter موجود نیست قیمت D-Link DMC-F30SC Ethernet to Fiber Media Converter
ماژول فیبر نوری مدل SFP-GE-BIDI-20KM-T1490/R1310-LC-I-C10 موجود نیست قیمت ماژول فیبر نوری مدل SFP-GE-BIDI-20KM-T1490/R1310-LC-I-C10
ماژول فیبر نوری مدل SFP-10G-SR بسته 10 عددی 3,700,000
سه میلیون و هفتصد هزار تومان
37000000 قیمت ماژول فیبر نوری مدل SFP-10G-SR بسته 10 عددی
مبدل فیبر به اترنت زایکسل MC1000-SFP-FP Zyxel موجود نیست قیمت مبدل فیبر به اترنت زایکسل MC1000-SFP-FP Zyxel
D-Link DMC-515SC Media Converter موجود نیست قیمت D-Link DMC-515SC Media Converter
ماژول فیبر نوری بروکید مدل 57-1000012-01 موجود نیست قیمت ماژول فیبر نوری بروکید مدل 57-1000012-01
ماژول فیبر نوری سینگل مود آی پی کام G311SM IP-COM موجود نیست قیمت ماژول فیبر نوری سینگل مود آی پی کام G311SM IP-COM
D-Link DMC-300SC Media Converter 850,000
هشتصد و پنجاه هزار تومان
8500000 قیمت D-Link DMC-300SC Media Converter
ماژول فیبر نوری زایکسل SFP-LX-10-D Zyxel موجود نیست قیمت ماژول فیبر نوری زایکسل SFP-LX-10-D Zyxel
ماژول سنسور اثر انگشت Xiaomi Mi 5 175,000
صد و هفتاد و پنج هزار تومان
1750000 قیمت ماژول سنسور اثر انگشت Xiaomi Mi 5
ماژول فیبر کی دی تی KG-GLC20SC KDT موجود نیست قیمت ماژول فیبر کی دی تی KG-GLC20SC KDT
مدیا کانورتور سی نت مدل CFC-10CM موجود نیست قیمت مدیا کانورتور سی نت مدل CFC-10CM
Finisar FCMJ-8521-3 ESFP 550,000
پانصد و پنجاه هزار تومان
5500000 قیمت Finisar FCMJ-8521-3 ESFP
TP-LINK MC100CM 10/100Mbps Multi-Mode Media Converter 710,000
هفتصد و ده هزار تومان
7100000 قیمت TP-LINK MC100CM 10/100Mbps Multi-Mode Media Converter
ماژول فیبر نوری سیسکو مدل DS-SFP-FC16G-SW بسته 5... موجود نیست قیمت ماژول فیبر نوری سیسکو مدل DS-SFP-FC16G-SW بسته 5...
ماژول بیسیم یالینک WF50 780,000
هفتصد و هشتاد هزار تومان
7800000 قیمت ماژول بیسیم یالینک WF50
ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX80-U موجود نیست قیمت ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX80-U
مدیا کانورتور فی نت مدل MC-100SC/TX موجود نیست قیمت مدیا کانورتور فی نت مدل MC-100SC/TX
ماژول فیبر سیسکو مدل GLC-LH-SM 145,000
صد و چهل و پنج هزار تومان
1450000 قیمت ماژول فیبر سیسکو مدل GLC-LH-SM
مدیا کانورتر سپیتام مدل MC11G-SSC20 بسته 2عددی 11,600,000
یازده میلیون و ششصد هزار تومان
116000000 قیمت مدیا کانورتر سپیتام مدل MC11G-SSC20 بسته 2عددی
ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX40-D موجود نیست قیمت ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX40-D
دستگاه فیوژن فیبرنوری سومیتومو T-400S موجود نیست قیمت دستگاه فیوژن فیبرنوری سومیتومو T-400S
TP-LINK MC110CS 10/100Mbps Single-Mode Media Converter 1,170,000
یک میلیون و صد و هفتاد هزار تومان
11700000 قیمت TP-LINK MC110CS 10/100Mbps Single-Mode Media Converter
D-Link DMC-530SC Media Converter موجود نیست قیمت D-Link DMC-530SC Media Converter
Finisar FTLF1619P1BCL SFP موجود نیست قیمت Finisar FTLF1619P1BCL SFP
SFP-10G-LR 360,000
سیصد و شصت هزار تومان
3600000 قیمت SFP-10G-LR
ماژول فیبرنوری اچ پی مدل AJ716A موجود نیست قیمت ماژول فیبرنوری اچ پی مدل AJ716A
ماژول فیبر سیسکو مدل SFP-OC48-LR2 5,730,000
پنج میلیون و هفتصد و سی هزار تومان
57300000 قیمت ماژول فیبر سیسکو مدل SFP-OC48-LR2
مفصل فیبرنوری نتورک خاکی موجود نیست قیمت مفصل فیبرنوری نتورک خاکی
ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX-D موجود نیست قیمت ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX-D
مدیا کانورتور سی نت مدل CFC-20CM موجود نیست قیمت مدیا کانورتور سی نت مدل CFC-20CM
Tenda MG100S Single Mode SFP Module 300,000
سیصد هزار تومان
3000000 قیمت Tenda MG100S Single Mode SFP Module
TP-LINK MC112CS 10/100Mbps WDM Media Converter موجود نیست قیمت TP-LINK MC112CS 10/100Mbps WDM Media Converter
ماژول SFP با سرعت 10Gbps میکروتیک SFP 10G MM موجود نیست قیمت ماژول SFP با سرعت 10Gbps میکروتیک SFP 10G MM
ماژول فیبر نوری مدل SFP-155M-20KM 450,000
چهارصد و پنجاه هزار تومان
4500000 قیمت ماژول فیبر نوری مدل SFP-155M-20KM
ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX40-U موجود نیست قیمت ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX40-U
ماژول فیبر نوری زایکسل SFP-SX-D Zyxel موجود نیست قیمت ماژول فیبر نوری زایکسل SFP-SX-D Zyxel
TP-LINK MC111CS 10/100Mbps WDM Media Converter موجود نیست قیمت TP-LINK MC111CS 10/100Mbps WDM Media Converter
TP-LINK TL-SM311LM MiniGBIC Module موجود نیست قیمت TP-LINK TL-SM311LM MiniGBIC Module
مبدل فیبر به اترنت آیسون مدل IS-DG102P-F-1 موجود نیست قیمت مبدل فیبر به اترنت آیسون مدل IS-DG102P-F-1
TP-LINK MC200CM Gigabit Multi-Mode Media Converter 1,430,000
یک میلیون و چهارصد و سی هزار تومان
14300000 قیمت TP-LINK MC200CM Gigabit Multi-Mode Media Converter
ماژول فیبر نوری مدل Ericsson1000BASE-T موجود نیست قیمت ماژول فیبر نوری مدل Ericsson1000BASE-T
NeoPhotonics PT7320-31-1W SFP موجود نیست قیمت NeoPhotonics PT7320-31-1W SFP
TP-LINK TL-MC1400 14-Slot Fiber Converter Chassis موجود نیست قیمت TP-LINK TL-MC1400 14-Slot Fiber Converter Chassis
ماژول فیبر نوری سینگل مود سیسکو QSFP-40G-SR موجود نیست قیمت ماژول فیبر نوری سینگل مود سیسکو QSFP-40G-SR
TP-LINK TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module موجود نیست قیمت TP-LINK TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module
ماژول sfp مالتی مد میکروتیک Mikrotik SFP 1.25G MM موجود نیست قیمت ماژول sfp مالتی مد میکروتیک Mikrotik SFP 1.25G MM
D-Link D-Link DMC-700SC Media Converter 1,100,000
یک میلیون و صد هزار تومان
11000000 قیمت D-Link D-Link DMC-700SC Media Converter
مدیا کانورتر نت لینک مدل HTB-3100B 10-100 موجود نیست قیمت مدیا کانورتر نت لینک مدل HTB-3100B 10-100
مدیا کانورتور SFP دی لینک DMC-G01LC موجود نیست قیمت مدیا کانورتور SFP دی لینک DMC-G01LC
D-Link DMC-F15SC Ethernet to Fiber Media Converter موجود نیست قیمت D-Link DMC-F15SC Ethernet to Fiber Media Converter
دستگاه فیوژن فیبر نوری فوجیکورا 70S 148,000,000
صد و چهل و هشت میلیون تومان
1480000000 قیمت دستگاه فیوژن فیبر نوری فوجیکورا 70S
ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX80-D موجود نیست قیمت ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX80-D
مدیا کانورتور فی نت مدل MC-100ST/TX موجود نیست قیمت مدیا کانورتور فی نت مدل MC-100ST/TX
ماژول فیبر نوری سیسکو مدل QSFP-40G-LR4 موجود نیست قیمت ماژول فیبر نوری سیسکو مدل QSFP-40G-LR4
ماژول فیبر نوری میکروتیک S+31DLC10D 6,890,000
شش میلیون و هشتصد و نود هزار تومان
68900000 قیمت ماژول فیبر نوری میکروتیک S+31DLC10D
ماژول فیبر نوری هوآوی مدل SFP-GE-LX-SM1310 موجود نیست قیمت ماژول فیبر نوری هوآوی مدل SFP-GE-LX-SM1310
مبدل فیبر به اترنت زایکسل MC100FX-SC30-A Zyxel موجود نیست قیمت مبدل فیبر به اترنت زایکسل MC100FX-SC30-A Zyxel
ماژول سیسکو GLC-FE-100LX 1,800,000
یک میلیون و هشتصد هزار تومان
18000000 قیمت ماژول سیسکو GLC-FE-100LX
ماژول فیبر نوری مدل SFP-10G-LR 370,000
سیصد و هفتاد هزار تومان
3700000 قیمت ماژول فیبر نوری مدل SFP-10G-LR
مدیا کانورتر مدل BMC-1001-SC-ABM موجود نیست قیمت مدیا کانورتر مدل BMC-1001-SC-ABM
HG_Geniune MXPD-033S SFP موجود نیست قیمت HG_Geniune MXPD-033S SFP
ماژول رله 12 کانال مدل RAD-W-12R7A موجود نیست قیمت ماژول رله 12 کانال مدل RAD-W-12R7A
دستگاه فیوژن فیبر نوری سومیتومو T-55 160,000,000
صد و شصت میلیون تومان
1600000000 قیمت دستگاه فیوژن فیبر نوری سومیتومو T-55
مدیا کانورتر مدل HTB-3100A 10-100 موجود نیست قیمت مدیا کانورتر مدل HTB-3100A 10-100
مدیا کانورتر مدل BMC-4001-SC-ABM موجود نیست قیمت مدیا کانورتر مدل BMC-4001-SC-ABM
DMC-805G موجود نیست قیمت DMC-805G
ماژول فیبر نوری دبلیو تی دی مدل RTXM139-400 موجود نیست قیمت ماژول فیبر نوری دبلیو تی دی مدل RTXM139-400
ماژول فیبر نوری SFP سینگل مود اچ آر یو آی... موجود نیست قیمت ماژول فیبر نوری SFP سینگل مود اچ آر یو آی...
ماژول فیبر نوری مالتی مود آی پی کام G311MM IP-COM 413,250
چهارصد و سیزده هزار دویست و پنجاه تومان
4132500 قیمت ماژول فیبر نوری مالتی مود آی پی کام G311MM IP-COM
مبدل فیبرنوری به اترنت کامنت مدل CWFE2SCS2 موجود نیست قیمت مبدل فیبرنوری به اترنت کامنت مدل CWFE2SCS2
ماژول فیبر نوری مدل Ericsson RTXM192 موجود نیست قیمت ماژول فیبر نوری مدل Ericsson RTXM192
ماژول فیبرنوری اچ پی مدل C8R24A موجود نیست قیمت ماژول فیبرنوری اچ پی مدل C8R24A
ماژول فیبر نوری مدل kb226 موجود نیست قیمت ماژول فیبر نوری مدل kb226


برند های مبدل فیبر موجود در این صفحه

انواع مبدل فیبر شامل: ماژول فیبر نوری اچ‌پی مدل AJ716B و CISCO SFP-10G-SR 10-Gigabit Ethernet Transceiver Modules و دستگاه فیوژن فیبر نوری سومیتومو TYPE-72C و Tenda TER860S 10/100 Single-Mode Media Converter و D-Link DMC-810SC Media Converter و TP-LINK TL-SM311LS MiniGBIC Module و مدیا کانورتر سپیتام مدل...


توجه: لطفا در نظر داشته باشید مجله دلگرم فروشگاه اینترنتی نمی باشد و قیمت های درج شده برای مبدل فیبر در این صفحه ، کف قیمت فروشندگان مبدل فیبر در بازار می باشد و صرفا جهت اطلاع از نرخ مبدل فیبر تهیه گشته اند.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (2 رای)  
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است