دلگرم
امروز: یکشنبه, ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ برابر با ۱۵ محرّم ۱۴۴۴ قمری و ۱۴ اوت ۲۰۲۲ میلادی
لیست قیمت مبدل فیبر
2
زمان مطالعه: 7 دقیقه
در این بخش قیمت انواع مبدل فیبر شامل برندهای : دلینک، ، دی ام سی، تندا، تپی لینک، میکروتیک، مالتی مود، زایکسل، فوجیکورا و..... را مشاهده خواهید کرد.

قیمت روز انواع مبدل فیبر در بازار

لیست قیمت مبدل فیبر در طول روز بروز رسانی می شود , شما می توانید قیمت انواع مختلف مبدل فیبر مورد نظر خود را از لیست زیر مشاهده و با دیگر قیمت های مبدل فیبر مقایسه کنید. نرخ های درج شده در این لیست , شروع قیمت فروشندگان برای مبدل فیبر در بازار می باشد.

آخرین بروز رسانی قیمت مبدل فیبر در تاریخ جمعه, ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت: ۲۲:۲۰ انجام شده است.

لیست قیمت مبدل فیبر در دلگرم

عنوان قیمت تعرفه تصویر
عنوان قیمت (تومان)
GLC-LH-SM 145,000
صد و چهل و پنج هزار تومان
1450000 قیمت GLC-LH-SM
مدیا کانورتور سی نت مدل CFC-10CM موجود نیست قیمت مدیا کانورتور سی نت مدل CFC-10CM
دستگاه فیوژن فیبر نوری فوجیکورا 70S 148,000,000
صد و چهل و هشت میلیون تومان
1480000000 قیمت دستگاه فیوژن فیبر نوری فوجیکورا 70S
مدیا کانورتور سی نت مدل CFC-20CM موجود نیست قیمت مدیا کانورتور سی نت مدل CFC-20CM
D-Link DMC-810SC Media Converter 2,295,000
دو میلیون و دویست و نود و پنج هزار تومان
22950000 قیمت D-Link DMC-810SC Media Converter
ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX80-D موجود نیست قیمت ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX80-D
دستگاه فیوژن فیبر نوری ترایبرر Lemon 3 76,000,000
هفتاد و شش میلیون تومان
760000000 قیمت دستگاه فیوژن فیبر نوری ترایبرر Lemon 3
ماژول فیبر نوری زایکسل SFP-LX-10-D Zyxel موجود نیست قیمت ماژول فیبر نوری زایکسل SFP-LX-10-D Zyxel
ماژول رله 12 کانال مدل RAD-W-12R7A موجود نیست قیمت ماژول رله 12 کانال مدل RAD-W-12R7A
مدیا کانورتر سپیتام مدل MC12E-SSC20-A&B بسته... موجود نیست قیمت مدیا کانورتر سپیتام مدل MC12E-SSC20-A&B بسته...
ماژول فیبر نوری بروکید مدل 57-1000012-01 موجود نیست قیمت ماژول فیبر نوری بروکید مدل 57-1000012-01
ماژول فیبر نوری میکروتیک S+31DLC10D 6,850,000
شش میلیون و هشتصد و پنجاه هزار تومان
68500000 قیمت ماژول فیبر نوری میکروتیک S+31DLC10D
ماژول فیبر نوری زایکسل SFP-SX-D Zyxel موجود نیست قیمت ماژول فیبر نوری زایکسل SFP-SX-D Zyxel
ماژول فیبر سیسکو مدل SFP-OC48-LR2 5,730,000
پنج میلیون و هفتصد و سی هزار تومان
57300000 قیمت ماژول فیبر سیسکو مدل SFP-OC48-LR2
D-Link DMC-530SC Media Converter موجود نیست قیمت D-Link DMC-530SC Media Converter
مبدل فیبر به اترنت زایکسل MC100FX-SC30-A Zyxel موجود نیست قیمت مبدل فیبر به اترنت زایکسل MC100FX-SC30-A Zyxel
ماژول فیبر نوری اچ‌پی مدل AJ716B 254,000
دویست و پنجاه و چهار هزار تومان
2540000 قیمت ماژول فیبر نوری اچ‌پی مدل AJ716B
دستگاه فیوژن فیبر نوری سومیتومو T-55 موجود نیست قیمت دستگاه فیوژن فیبر نوری سومیتومو T-55
مدیا کانورتر نت لینک مدل HTB-3100B 10-100 موجود نیست قیمت مدیا کانورتر نت لینک مدل HTB-3100B 10-100
D-Link D-Link DMC-700SC Media Converter 1,199,000
یک میلیون و صد و نود و نه هزار تومان
11990000 قیمت D-Link D-Link DMC-700SC Media Converter
ماژول سیسکو GLC-FE-100LX 1,500,000
یک میلیون و پانصد هزار تومان
15000000 قیمت ماژول سیسکو GLC-FE-100LX
ماژول sfp مالتی مد میکروتیک Mikrotik SFP 1.25G MM موجود نیست قیمت ماژول sfp مالتی مد میکروتیک Mikrotik SFP 1.25G MM
TP-LINK MC200CM Gigabit Multi-Mode Media Converter 1,340,000
یک میلیون و سیصد و چهل هزار تومان
13400000 قیمت TP-LINK MC200CM Gigabit Multi-Mode Media Converter
D-Link DMC-F30SC Ethernet to Fiber Media Converter موجود نیست قیمت D-Link DMC-F30SC Ethernet to Fiber Media Converter
CISCO SFP-10G-SR 10-Gigabit Ethernet Transceiver Modules 239,999
دویست و سی و نه هزار نهصد و نود و نه تومان
2399990 قیمت CISCO SFP-10G-SR 10-Gigabit Ethernet Transceiver Modules
ماژول فیبر نوری دبلیو تی دی مدل RTXM139-400 180,000
صد و هشتاد هزار تومان
1800000 قیمت ماژول فیبر نوری دبلیو تی دی مدل RTXM139-400
TP-LINK TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module موجود نیست قیمت TP-LINK TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module
ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX40-U موجود نیست قیمت ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX40-U
ماژول فیبر نوری مدل kb226 موجود نیست قیمت ماژول فیبر نوری مدل kb226
مبدل فیبرنوری به اترنت کامنت مدل CWFE2SCS2 موجود نیست قیمت مبدل فیبرنوری به اترنت کامنت مدل CWFE2SCS2
ماژول فیبر نوری مالتی مود آی پی کام G311MM IP-COM 336,000
سیصد و سی و شش هزار تومان
3360000 قیمت ماژول فیبر نوری مالتی مود آی پی کام G311MM IP-COM
Finisar FCMJ-8521-3 ESFP 550,000
پانصد و پنجاه هزار تومان
5500000 قیمت Finisar FCMJ-8521-3 ESFP
TP-LINK MC110CS 10/100Mbps Single-Mode Media Converter 1,250,000
یک میلیون و دویست و پنجاه هزار تومان
12500000 قیمت TP-LINK MC110CS 10/100Mbps Single-Mode Media Converter
TP-LINK MC100CM 10/100Mbps Multi-Mode Media Converter 709,000
هفتصد و نه هزار تومان
7090000 قیمت TP-LINK MC100CM 10/100Mbps Multi-Mode Media Converter
ماژول فیبر نوری سیسکو مدل DS-SFP-FC16G-SW بسته 5... موجود نیست قیمت ماژول فیبر نوری سیسکو مدل DS-SFP-FC16G-SW بسته 5...
مدیا کانورتور فی نت مدل MC-100SC/TX موجود نیست قیمت مدیا کانورتور فی نت مدل MC-100SC/TX
مدیا کانورتور SFP دی لینک DMC-G01LC موجود نیست قیمت مدیا کانورتور SFP دی لینک DMC-G01LC
TP-LINK MC112CS 10/100Mbps WDM Media Converter موجود نیست قیمت TP-LINK MC112CS 10/100Mbps WDM Media Converter
ماژول فیبر نوری مدل Ericsson1000BASE-T 360,000
سیصد و شصت هزار تومان
3600000 قیمت ماژول فیبر نوری مدل Ericsson1000BASE-T
ماژول فیبر نوری مدل SFP-155M-20KM 450,000
چهارصد و پنجاه هزار تومان
4500000 قیمت ماژول فیبر نوری مدل SFP-155M-20KM
ماژول فیبرنوری اچ پی مدل C8R24A موجود نیست قیمت ماژول فیبرنوری اچ پی مدل C8R24A
TP-LINK TL-SM311LM MiniGBIC Module موجود نیست قیمت TP-LINK TL-SM311LM MiniGBIC Module
مدیا کانورتر مدل BMC-1001-SC-ABM موجود نیست قیمت مدیا کانورتر مدل BMC-1001-SC-ABM
مفصل فیبرنوری نتورک خاکی موجود نیست قیمت مفصل فیبرنوری نتورک خاکی
ماژول فیبر سیسکو مدل GLC-LH-SMD 250,000
دویست و پنجاه هزار تومان
2500000 قیمت ماژول فیبر سیسکو مدل GLC-LH-SMD
مبدل فیبر به اترنت زایکسل MC1000-SFP-FP Zyxel موجود نیست قیمت مبدل فیبر به اترنت زایکسل MC1000-SFP-FP Zyxel
مدیا کانورتور فی نت مدل MC-100ST/TX موجود نیست قیمت مدیا کانورتور فی نت مدل MC-100ST/TX
ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX80-U موجود نیست قیمت ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX80-U
SFP-10G-LR 309,999
سیصد و نه هزار نهصد و نود و نه تومان
3099990 قیمت SFP-10G-LR
Tenda TER860S 10/100 Single-Mode Media Converter موجود نیست قیمت Tenda TER860S 10/100 Single-Mode Media Converter
TP-LINK TL-SM311LS MiniGBIC Module 330,000
سیصد و سی هزار تومان
3300000 قیمت TP-LINK TL-SM311LS MiniGBIC Module
مدیا کانورتر مدل BMC-4001-SC-ABM موجود نیست قیمت مدیا کانورتر مدل BMC-4001-SC-ABM
HG_Geniune MXPD-033S SFP 215,000
دویست و پانزده هزار تومان
2150000 قیمت HG_Geniune MXPD-033S SFP
ماژول آینه تاشو کارا مدل SA-1500 موجود نیست قیمت ماژول آینه تاشو کارا مدل SA-1500
ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX40-D موجود نیست قیمت ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX40-D
ماژول فیبرنوری اچ پی مدل AJ716A 700,000
هفتصد هزار تومان
7000000 قیمت ماژول فیبرنوری اچ پی مدل AJ716A
ماژول بیسیم یالینک WF50 780,000
هفتصد و هشتاد هزار تومان
7800000 قیمت ماژول بیسیم یالینک WF50
ماژول SFP با سرعت 10Gbps میکروتیک SFP 10G MM موجود نیست قیمت ماژول SFP با سرعت 10Gbps میکروتیک SFP 10G MM
Tenda MG100S Single Mode SFP Module 360,000
سیصد و شصت هزار تومان
3600000 قیمت Tenda MG100S Single Mode SFP Module
ماژول فیبر نوری مدل SFP-10G-SR بسته 10 عددی 3,000,000
سه میلیون تومان
30000000 قیمت ماژول فیبر نوری مدل SFP-10G-SR بسته 10 عددی
مبدل فیبر به اترنت آیسون مدل IS-DG102P-F-1 8,400,000
هشت میلیون و چهارصد هزار تومان
84000000 قیمت مبدل فیبر به اترنت آیسون مدل IS-DG102P-F-1
مدیا کانورتر سپیتام مدل MC11G-SSC20 بسته 2عددی موجود نیست قیمت مدیا کانورتر سپیتام مدل MC11G-SSC20 بسته 2عددی
ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX-U موجود نیست قیمت ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX-U
ماژول فیبر نوری SFP سینگل مود اچ آر یو آی... موجود نیست قیمت ماژول فیبر نوری SFP سینگل مود اچ آر یو آی...
TP-LINK TL-MC1400 14-Slot Fiber Converter Chassis موجود نیست قیمت TP-LINK TL-MC1400 14-Slot Fiber Converter Chassis
مدیا کانورتر مدل HTB-3100A 10-100 موجود نیست قیمت مدیا کانورتر مدل HTB-3100A 10-100
D-Link DMC-300SC Media Converter 850,000
هشتصد و پنجاه هزار تومان
8500000 قیمت D-Link DMC-300SC Media Converter
ماژول سنسور اثر انگشت Xiaomi Mi 5 160,000
صد و شصت هزار تومان
1600000 قیمت ماژول سنسور اثر انگشت Xiaomi Mi 5
D-Link DMC-515SC Media Converter موجود نیست قیمت D-Link DMC-515SC Media Converter
دستگاه فیوژن فیبرنوری سومیتومو T-400S موجود نیست قیمت دستگاه فیوژن فیبرنوری سومیتومو T-400S
DMC-805G موجود نیست قیمت DMC-805G
ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX-D موجود نیست قیمت ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX-D
Finisar FTLF1619P1BCL SFP موجود نیست قیمت Finisar FTLF1619P1BCL SFP
ماژول فیبر نوری سینگل مود آی پی کام G311SM IP-COM موجود نیست قیمت ماژول فیبر نوری سینگل مود آی پی کام G311SM IP-COM
ماژول فیبر کی دی تی KG-GLC20SC KDT موجود نیست قیمت ماژول فیبر کی دی تی KG-GLC20SC KDT
NeoPhotonics PT7320-31-1W SFP 180,000
صد و هشتاد هزار تومان
1800000 قیمت NeoPhotonics PT7320-31-1W SFP
TP-LINK MC111CS 10/100Mbps WDM Media Converter موجود نیست قیمت TP-LINK MC111CS 10/100Mbps WDM Media Converter
دستگاه فیوژن فیبر نوری سومیتومو TYPE-72C موجود نیست قیمت دستگاه فیوژن فیبر نوری سومیتومو TYPE-72C
D-Link DMC-F15SC Ethernet to Fiber Media Converter موجود نیست قیمت D-Link DMC-F15SC Ethernet to Fiber Media Converter
ماژول فیبر نوری مدل SFP-GE-BIDI-20KM-T1490/R1310-LC-I-C10 موجود نیست قیمت ماژول فیبر نوری مدل SFP-GE-BIDI-20KM-T1490/R1310-LC-I-C10
ماژول فیبر نوری مدل Ericsson RTXM192 315,000
سیصد و پانزده هزار تومان
3150000 قیمت ماژول فیبر نوری مدل Ericsson RTXM192


برند های مبدل فیبر موجود در این صفحه

انواع مبدل فیبر شامل: GLC-LH-SM و مدیا کانورتور سی نت مدل CFC-10CM و دستگاه فیوژن فیبر نوری فوجیکورا 70S و مدیا کانورتور سی نت مدل CFC-20CM و D-Link DMC-810SC Media Converter و ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX80-D و دستگاه فیوژن فیبر نوری ترایبرر Lemon 3 و ماژول فیبر نوری زایکسل SFP-LX-10-D Zyxel و ماژول رله 12 کانال مدل...


توجه: لطفا در نظر داشته باشید مجله دلگرم فروشگاه اینترنتی نمی باشد و قیمت های درج شده برای مبدل فیبر در این صفحه ، کف قیمت فروشندگان مبدل فیبر در بازار می باشد و صرفا جهت اطلاع از نرخ مبدل فیبر تهیه گشته اند.



این مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (2 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است