دلگرم
امروز: دوشنبه, ۱۵ آذر ۱۴۰۰ برابر با ۰۱ جمادى الأول ۱۴۴۳ قمری و ۰۶ دسامبر ۲۰۲۱ میلادی
2 انشا با موضوع جانشین سازی قلب برای پایه دهم
1
زمان مطالعه: 3 دقیقه
اگر به دنبال انشای جانشین سازی قلب هستید، این مطلب را از دست ندهید و تا انتها با ما همراه باشید.

انشا جانشین سازی قلب

در این مقاله از مجله اینترنتی دلگرم نمونه هایی از انشا جانشین سازی قلب برای شما عزیزان آورده ایم. امیدواریم بهره کافی را ببرید.

انشا جانشین سازی قلب پایه دهم

من یک قلب هستم، همیشه در حال تپیدن و جان به بخشیدن به انسان ها، اگر من یک لحظه از تپیدن باز بمانم انسان دیگر توان نفس کشیدن نخواهد داشت.

من جایی هستم که انسان ها عشق، محبت، عاطفه، غم، نفرت و کینه و تمام احساسات خود را در آن جای می دهند، آن ها وقتی عاشق می شوند من بیش تر می تپم و از هیجان می خواهم از جایی که ساکن هستم از درون سینه ی صاحبم بیرون بپرم،

گاهی هم پر از نفرتم، نفرتی که نمی گذارد کارم را به درستی انجام دهم و درد را برای من به همراه دارد.

من یک قلب هستم قلبی که دوست دارد همیشه شاد باشد و پر از هیجان، شادی و هیجانی که انسان بخواهد به خاطر آن فریاد بزند و هورا بکشد، دوست دارم سرشار از عشق و محبت باشم، محبتی که اشک شوق را به صاحبم هدیه دهد

اما همیشه این طور نیست و روز های بدی هم وجود دارد که تنها درد را حس می کنم دردی که باعث می شود انسان اشک اندوه بریزد.

من درون سینه ی انسانی می تپم که کم تر از مغزش فرمان می گیرد و همه او را به خاطر این کار سرزنش می کنند، راستش گاهی خودم هم ناراحت می شوم

زیرا آن قدر احساساتی هستم که باعث می شوم صاحبم تصمیم های غلطی را بگیرد و بعد هم پشیمان شود، آن وقت مغز و فکر او به سراغ من می آید و یک جنجال حسابی بین من و او راه می افتد.

مغز همیشه مرا به ساده لوحی متهم می کند، بعضی اوقات با او موافقم اما چه کنم که من این چنین آفریده شدم و هر چه سعی می کنم که تغییر کنم نمی توانم.

البته گاهی هم پیش آمده که مغز اشتباه کند و من تصمیم درستی گرفته باشم و آن وقت ها مغز هم بالاخره دست از سر من بر می دارد و من از خوشحالی تند تند شروع به تپیدن می کنم.

انشا جانشین سازی قلب

انشا جانشین سازی درمورد قلب

من در تنم، در وجود انسان از طفولیت تا مرگ با آن ها هستم. من مرکز زیبایی و عاشق شدنم، گاهی آن را می‌ شکنند و به هزار تکه تبدیل می کنند اما باز هم کنار می آیم می‌گویم آدمیست دیگر خطایی می کند هر چه باشد جایز الخطاست.

خلاصه اینکه زود میبخشم! من صدا‌های مختلفی دارم گاهی صدایی تند گاهی کند گاهم هم، بی صدا....

من یک عضو عجیبم بعضی اوقات خودخواهم بعضی اوقات هم آنقدر مهربان می شوم که خودم عاشق خودم میشوم!! من اراده کنم میتوانم در یک نگاه دو نفر را عاشق هم کنم یا حتی میتوانم آنقدر بی تفاوت عمل کنم که هیچ حسی برقرار نکنم!

قدر مرا بدانید کاری نکنید که هردویمان زود برویم.

انشا جانشین سازی قلب

همچنین بخوانید:

10 انشا به روش جانشین سازی برای پایه دهم

2 انشا با موضوع جانشین سازی دریا برای پایه دهماین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.0 از 5 (1 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است