دلگرم
امروز: شنبه, ۰۱ آبان ۱۴۰۰ برابر با ۱۶ ربيع الأول ۱۴۴۳ قمری و ۲۳ اکتبر ۲۰۲۱ میلادی
بیوگرافی کامل نیما کرمی ،همسر و فرزندان این مجری توانمند
2
زمان مطالعه: 5 دقیقه
نیما کرمی،بیوگرافی نیما کرمی، همسر نیما کرمی کیست، فرزندان نیما کرمی،بیماری نیما کرمی،احسان کرمی و نیما کرمی،اینستاگرام نیما کرمی.

بیوگرافی نیما کرمی

نیما کرمی متولد 23 تیر 1356 در اصفهان ، مجری و تهیه کننده تلویزیون است .

نیما کرمی اولین بار در سن 5 سالگی برای یک تیزر درباره واکسیناسیون در رادیو حرف زد ، سپس فرصتی پیش آمد تا در سال 1372 در سریالی به نام روزه داران کوچک برای مرکز اصفهان بازی کند ، بعد از آن در واحد دوبلاژ شبکه پنج سال 1374 کارش را شروع کرد و به پیشنهاد دوستان رادیویی پدر وارد اجرای رادیو و سپس تلویزیون شد. صدای او تداعی کننده صدای پدرش شهریار کرمی است .

نیما کرمی فارغ التحصیل لیسانس مهندسی عمران از دانشگاه آزاد می باشد که در کنار کار هنری طراح اکسسوری منزل می کند .

نام : نیما کرمی
سن نیما کرمی : 23 تیر 1356 تهران
زمینه فعالیت : مجری و گوینده تلویزیون
همسر نیما کرمی : زینب زارع
فرزندان نیما کرمی: نیل کرمی و محمدکیامهر کرمی
تحصیلات نیما کرمی : لیسانس مهندسی عمران از دانشگاه آزاد
قد نیما کرمی : 176 سانتیمتر
والدین نیما کرمی : شهریار کرمی

فرزندان نیما کرمی

نیما کرمی با زینب زارع ازدواج کرده است و صاحب یک دختر بنام نیل و یک پسر بنام کیامهر هستند. نیل اولین فرزند نیما کرمی و همسرش زینب زارع است که در شب یلدای سال 92 متولد شد.

این زوج در 18 مرداد 1397 صاحب یک پسر به نام محمدکیامهر کرمی شدند.

بیوگرافی نیما کرمی

همسر نیما کرمی

حدود سال 1385 با زینب زارع که از مجریان توانای کشور به حساب می آیند در رادیو آشنا شد ، نیما کرمی درباره این آشنایی اینگونه میگوید : وقتی با ایشان برخورد کردم جدا از ظاهرشان ، از نوع برخورد و فعالیت اجتماعی ایشان خوشم آمد و به این نتیجه رسیدیم که ایشان گزینه مناسبی به شمار می روند.

زینب زارع همسر نیما کرمی متولد مرداد 1361 مجری و گوینده تلویزیون اهل تهران است.

سال 82 من دانشجوی تئاتر بودم و یکی از دوستانم به من گفت که برای گروه نیمرخ تست اجرا می گیرند ، استودیوی این برنامه نزدیک دانشگاه ما بود ، برنامه مربوط به نوجوانان و مجری برنامه هم مژده لواسانی بود.

برای این برنامه مجری دوم می خواستند و اجرای من مورد قبولشان واقع شد که پس از آن به رادیو رفتم و کار اجرا را ادامه دادم .

همسر نیما کرمی کیست

بیماری نیما کرمی چیست ؟

کرمی در پاسخ نوع بیماری اش گفت : من دوران بیماری داشتم که خواست خدا باعث شد متوقف شود. 5 سال دچار بیماری بودم. اگر پیشانی من دچار حفره شده ، در ریه ام چند حفره بود و می ترسیدم یک صبح بیدار شوم و همه صورتم لک شده باشد.

من دچار بیماری شدم که طی آن سیستم بدنی انسان دچار مشکل می شود و خودزنی می کند و حتی ممکن است به ام اس برسد. دوست داشتم بر اثر عبادت پیشانی ام پینه ببندد اما این مشکل بر اثر بیماری بود. اینکه از کنارم رد شوند و متلک بیندازند که برای خانه و یخچال پیشانی ات را سوزانده ای واقعا ناراحت کننده و آزاردهنده است.

خدارا شکر می کنم که مرا با بیماری امتحان کرد. این بیماری متاسفانه درمان ندارد و شما با کورتون فقط می توانید نگهش دارید اما من اصلا کورتون استفاده نکردم و خدایی که بالای سرم است به من لطف داشت و شاید به خاطر شکستن دلم بود که بیماری خود به خود متوقف شد.

نیما کرمی کیست

روبوسی نیما کرمی و همسرش

در گفتگویی با نیما کرمی در مورد حواشی روبوسی او با یک مجری زن پرسیده شد که اینگونه بیان کرد : به دلیل اینکه تیتر زدند مجری زن و مرد یکدیگر را بغل کردند و نسبت من و همسرم را بیان نکردند حاشیه ساز شد.

معرفی نیما کرمی

اینستاگرام نیما کرمی

نیما کرمی در اینستاگرام با نام nimakarami.official فعال و دارای 201k followers فالور میباشد. برای عضو شدن در پیج نیما کرمی به لینک زیر مراجعه نمایید .

nimakarami.official

نیما کرمی مجری

اجراهای دونفره نیما کرمی و همسرش

زینب زارع : اجرا کاری سخت و سنگین است؛ بخصوص اگر روی آنتن زنده باشید

من شخصا اجراهای دونفره مان را دوست دارم و فکر می کنم خوب از آب درمی آید چون رابطه مان در این اجراها همانی است که در واقعیت هم وجود دارد و دوست نداریم برای مردم نقش بازی کنیم.

نیما کرمی کیست ؟ بیوگرافی نیما کرمی

میزان درآمد نیما کرمی و همسرش

معمولا حقوق من را به حساب نیما می ریزند و معمولا نیما برای من قرارداد اجرا می بندد!

نیما کرمی نیز با بیان اینکه درآمد مجریان تلویزیون مانند تیم های فوتبال است، گفت:درآمد مجریان می تواند خوب باشد و مثل بازیکن ها و لیگ های مختلف فوتبال هستند.اگر یک مجری به تیم ملی برسد، درآمدش خوب است.

وی افزود: تلویزیون برای یک مجری ویترین است و باعث می شود استیج های مختلفی همجدای از تلویزیون داشته باشیم. ممکن است یک ماه ۲ تومان باشد و یک ماه ۱۵ میلیون باشد.

در پایان کرمی و همسرش، از کارگاه هنری خودشان، یک آئینه دست ساز با نقاشی های اسلیمی و ایرانی به موزه دورهمی اهدا کردند‌

احسان کرمی و نیما کرمی

نسبت احسان کرمی و نیما کرمی ، آیا احسان کرمی و نیما کرمی با هم نسبتی دارند ؟ در پاسخ باید گفت احسان کرمی و نیما کرمی با یکدگیر نسبتی ندارند و برادر هم نیستند. ولی آرین کرمی برادر احسان کرمی است .

بیوگرافی نیما کرمی / نیما کرمی و همسرش

بیوگرافی نیما کرمی

بیوگرافی نیما کرمی / نیما کرمی و همسرش

بیوگرافی نیما کرمی

بیوگرافی نیما کرمی / نیما کرمی و همسرش

بیوگرافی نیما کرمی

بیوگرافی نیما کرمی / نیما کرمی و همسرش

بیوگرافی نیما کرمی

بیوگرافی نیما کرمی / نیما کرمی و همسرش

با بیوگرافی نیما کرمی در خدمت شما عزیزان بودیم با آرزوی سلامتی برای نیما کرمی عزیز و همسر بزرگوارشان .این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.0 از 5 (2 رای)  
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید