دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۱۸ تیر ۱۳۹۹ برابر با ۱۸ ذو القعدة ۱۴۴۱ قمری و ۰۸ ژوئیه ۲۰۲۰ میلادی
چرا امیر تتلو برای همیشه از دنیای موسیقی خداحافظی کرد
0
زمان مطالعه: 4 دقیقه
خداحافظی تتلو از خوانندگی صحت دارد ؟ گفته شده تلگرام تتلو پاک شده و به دنبال آن تتلو از خوانندگی برای همیشه خداحافظی کرده است ؟ آیا خداحافظی تتلو از فضای مجازی واقعی است ؟ آیا خداحافطی تتلو به ماجرای دستگیری خواهر خواننده اش مربوط است ؟

خداحافظی تتلو از خوانندگی

خداحافظی تتلو از خوانندگی صحت دارد ؟ گفته شده تلگرام تتلو پاک شده و به دنبال آن تتلو از خوانندگی برای همیشه خداحافظی کرده است ؟ آیا خداحافظی تتلو از فضای مجازی واقعی است ؟ آیا خداحافطی تتلو به ماجرای دستگیری خواهر خواننده اش مربوط است ؟

شب گذشته امیر تتلو کانال تلگرامش را پاک کرد . تتلو تمامی عکس ها ، آهنگ ها و ویدئوهای مربوط به خود را از کانال تلگرامیش پاک کرد . این کانال تلگرامی یک میلیون و دویست هزار فالوور داشت که تتلو به راحتی قیدش را زد

کانال تلگرامی تتلو اکنون خالی از هر گونه عکس و فیلم است

چرا تتلو تلگرامش را پاک کرد ؟

تتلو در توضیح پاک کردن تلگرامش گفت که آهنگ او به نام قسم آخرین کار او بوده و پس از آن هر موزیکی که بیرون داده به قبل مربوط بوده . تتلو به شدت از شرایط و طرفدارانش گلایه کرد و خداحافظی خودش را اعلام کرد

امیر تتلو بعد از آهنگ من به کم راضی نیستم بارها به هواردارن و مسئولین ایران انتقاد کرده بود. او بارها از هوادارن خواست کانال یوتیوب او را بالا ببرند اما این اتفاق نیفتاد.

خداحافظی تتلو اولین خداحافظی او از دنیای خوانندگی و حتی ورزش نیست. تتلو در یکی از آهنگ هایش هم می گوید «خیلی وقتا کم آوردم خداحافظی کردم ولی بازم که اومدم.»

خداحافظی تتلو

علت خداحافظی تتلو

علت خداحافظی تتلو این بار به نظر می رسد که به خاطر فشار آوردن به طرفدارانش است ، تتلو قصد دارد که هوادارانش به کانال او در یوتیوب بروند چیزی که بارها و بارها از آنها خواست و ظاهرا از این جهت به خواسته اش نرسیده ، یوتیوب در ایران فیلتر است و بسیاری از کاربران در آن فعالیت نمی کنند .

تتلو پس از اینکه توسط اینستاگرام مسدود شد به یوتیوب پناه برد اما نتوانست در آنجا هوادارانش را جذب کند . او از این داستان به شدت عصبانی بود و به همین دلیل بارها و بارها با فحاشی از هوادارانش از آنها گله مند شده بود

خداحافظی تتلو برای بار دوم است

خداحافظی تتلو برای دومین بار است . او قبلا هم یک بار دست به همچین اقدامی زده اما دوباره به صحنه بازگشته است و احتمال بازگشت او وجود دارد . اما به نظر می رسد علت خداحافظی تتلو مربوط به ساپورت نشدنش توسط هوادارانش است ، چرا که بارها از طرفدارانش گلایه کرده بود که کاری که او می خواهد را انجام نمی دهند .

او برای این خداحافظی پستی منتشر کرده بود و اینگونه نوشت : راستش تا صبح بیدار بودمو فقط و فقط فکر !! به یه نتیجه ی خوب رسیدم !! من فهمیدم وقتى بقیه نمیخوان ، نمیشه به زور و یه نفرِ جلو رفت !! از همه درها امتحان کردم ! نشد ! وقتى انقدر نمیشه یعنى خدا نمیخواد !! من فهمیدم کلاً منو نمیخوان ، حالا من بیام روزى ٢٠ ساعت بدوئم !! آلبومَم که تموم شد ! حالا بیام ١٠ تا آلبومِ دیگه بسازم ! همه حرفامَم که زدم ! خدایا خودت میدونى که تو هر زمینه اى هر چى از دستم برومد کردم !! حالا که گل نکاشتم هیچى تازه شدم دردسر واسه تیمى که خدا میدونه از بچگى فقط آرزوم قهرمانیش بوده !! همون نباشم بهتره !!! معذرت میخوام از همه !! قول میدم دیگه هیچ جا تو هیچ زمین ورزشى دیده نشم و قول میدم کلاً گُم و گور شم !!!!! با آرزوى عشق و بهترین ها براى ایران و ایرانى اینجانب امیرحسین مقصودلو ملقب به تتلو کلا دیگه تو هیچ زمینه اى فعالیت نخواهم کرد !!! فقط یه ویدئو میمونه از آهنگِ ” تو تو دیدِ من نیستى ” و تو اون ویدئو هم آخرش میمیرم براى همیشه !! خداحافظ

پس از این پست تتلو در روز بعد هم پستی منتشر کرد و نوشت :

خودم گفتم اونایى که اضافیَن خودشون میرن !! الآن بهم ثابت شد اضافیَم !! وقتى میرم والیبال آخرش اونجورى بیرونم میکنن !! وقتى دعوتم میکنن و بعدش دردسر و حاشیه ساز و ممنوع الورود به تمرین میشم !! وقتى حتى راه آهن تَهِ جدولى میگه ما نمیدونیم شاید یارو خودش میخواد تیم بسازه ! وقتى موزیکام رو میگن غیر مجاز و همه جا حتى زیر کامنتا پُرِ فحشِ !!! یعنى چى ؟؟ یعنى بمیر !!! آره من حسى که دارم یه چیزى مثل اعدامِ !! قربانى خودم میشم که لااقل گوسفندا زنده بمونن !! فکر کنم گوسفندو دیگه بتونم نجات بدم !! زمین مالِ ما نیست ، آخرین وصیت و موزیک ویدئو تو تو دید من نیستى آخرین یادگارى و بعد یه پرواز از بلنداى آسمان !!! راستش کلاس شیرجَرو هم واسه این میرم که بتونم اون لحظه ی پرواز مسلط باشم و تا آخرین لحظه توبه کنم !!!! خدایا ببخش پوووووووف !! میدونید که میکنم !!! دیگه حرفى نى قوربان شما خدافظ !

امیر تتلو بعد از آلبوم تتلیتی از عالم خوانندگی خداحافظی کرد اما دوباره برگشت …


دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
تبلیغات مشاغل
Ad · www.delgarm.com

تعبیر خواب

Ad · www.delgarm.com

قیمت روز کولر گازی

Ad · www.newslaw.net

اخبار حقوقی

Ad · www.samamoshaver.ir

ثبت شرکت در اصفهان

Ad · www.soorban.com

سالن عقد

Ad · www.sokhansarayan.com

آموزشگاه زبان اصفهان

Ad · www.delgarm.com

تست عشق

hits
statcounter