alexametrics
دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۰۷ اسفند ۱۳۹۹ برابر با ۱۳ رجب ۱۴۴۲ قمری و ۲۵ فوریه ۲۰۲۱ میلادی
فیلم | پارکورکار اینستاگرامی کیست و چرا دستگیر شد ؟
6
زمان مطالعه: 3 دقیقه
علیرضا جاپلقی کیست ، پارکورکار اینستاگرامی کیست ، ماجرای دستگیری علیرضا جابلقی پارکورکار اینستاگرامی ، فیلم پارکورکار اینستاگرامی روی پشت بام در کنار دوست دخترش در حال بوسیدن مربوط به کیست ؟

علیرضا جاپلقی کیست

علیرضا جاپلقی کیست ، پسر پارکورکار اینستاگرامی کیست ، ماجرای دستگیری علیرضا جابلقی پارکورکار اینستاگرامی ، فیلم پارکورکار اینستاگرامی روی پشت بام در کنار دوست دخترش در حال بوسیدن مربوط به کیست ؟

پارکورکار اینستاگرامی کیست

پارکورکار اینستاگرامی یا همان علیرضا جاپلقی فردی است که ظاهره تبحر خاصی در انجام ورزش پارکور دارد و از این رو در اینستاگرام شناخته شده است

علیرضا جاپلقی ، علیرضا جاپلقی کیست ، کلیپ پارکور ، کلیپ علیرضا جاپلقی

کلیپ طلوع تهران

کلیپ طلوع تهران نام کلیپی است که علیرضا جاپلقی پارکورکار معروف ایرانی منتشر کرده که رفتارهای دور از موازین اسلامی وی در این کلیپ در کنار دختری که به نظر می رسد دوست دختر اوست در فضای مجازی سر و صدای زیادی به راه انداخته است

این دو نفر در این کلیپ در حال بوسیدن یکدیگر به هنگام انجام حرکات مربوط به پارکور هستند

دوست دختر علیرضا جاپلقی

دوست دختر علیرضا جاپلقی ظاهرا دختری است که در کلیپ و انجام حرکات پارکور در کنار اوست نامی که روی تصویر درج شده ماهی مائده است

علیرضا جاپلقی ، علیرضا جاپلقی کیست ، کلیپ پارکور ، کلیپ علیرضا جاپلقی

دستگیری علیرضا جاپلقی

دستگیری علیرضا جاپلقی : علیرضا جابلقی با انتشار ویدئویی خبر احضارش توسط مقامات قضایی را منتشر کرد

برادر علیرضا جاپلقی ، که عکاس و خودش نیز از پارکورکارهای شناخته شده است نیز با انتشار ویدئویی خبر داد که او بازداشت شده است!

«پارکور» یک ورزش شهری است که فرد با کمترین انرژی مصرفی، از موانع در سریعترین زمان ممکن عبور می‌کند.

فیلم پارکور علیرضا جاپلقی رو پشت بام

فیلم پارکور علیرضا جاپلقی رو پشت بام را در ادامه مشاهده می کنید . از انتشار کلیپ طلوع تهران به دلیل تصاویر زننده معذوریم


اینستاگرام علیرضا جاپلقی

پیج اصلی علیرضا جاپلقی در اینستاگرام : alirezajapalaghy

واکنش پلیس به دستگیری پسر پارکورکار

فرمانده انتظامی پایتخت درباره بازداشت پسر "پارکورکار" اینستاگرام گفت: این فرد از سوی پلیس فتای پایتخت دستگیر شده است.

سردار رحیمی در گفت‌وگو با ایسنا درباره جزئیات دستگیری "پارکورکار" اینستاگرامی و اینکه آیا او از سوی پلیس دستگیر شده یا سایر نهادها اظهار کرد: این فرد از سوی پلیس فتای پایتخت دستگیر شده است.

وی با بیان اینکه ما با ورزش مخالفتی نداریم گفت: ورزش پارکور نیز یکی از ورزش‌ها خوب، مفرح و بانشاط است؛ اما با رفتارهای هنجارشکنانه، مبتذل و ناشایست ایشان و فرد همراهش مخالفیم و قطعا پلیس و دستگاه قضایی با این فرد و همراهش به صورت قاطع برخورد خواهد کرد.

رئیس پلیس پایتخت افزود: در جمهوری اسلامی هر فردی حق ندارد که رفتار ناشایست و ناصالحی را از خود بروز دهد، ما با نوع ورزش این افراد مخالف نیستیم، چون برخی اینطور برداشت می‌کنند که ما با نوع ورزش مخالفیم؛ اما اصلا چنین چیزی نیست اما رفتار ضد اخلاقی این دو نفر قطعا مستحق برخورد است.

سردار رحیمی در پایان تاکید کرد: آقایی که دستگیر شده در بازداشت پلیس است و فرد همراهش نیز به زودی دستگیر خواهد شد.این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.3 از 5 (6 رای)  
۱ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
کریم | ۷ ماه پیش
من جا اینا مو به تنم سیخ شد و سرم گیج رفت نزدیک بود از رو مبل بیفتم !
0
2
hits