alexametrics
دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۰۶ آذر ۱۳۹۹ برابر با ۱۱ ربيع الآخر ۱۴۴۲ قمری و ۲۶ نوامبر ۲۰۲۰ میلادی
جنجال کشف حجاب شبنم فرشادجو + عکس
1
زمان مطالعه: 2 دقیقه
عکس بی حجاب شبنم فرشادجو در اینستاگرام جنجالی شد ، ماجرای کشف حجاب شبنم فرشادجو چیست ؟ چرا شبنم فرشادجو عکس بی حجابش را منتشر کرد ، ماجرای استوری جنجالی شینم فرشادجو چیست ؟ عکس بی حجاب شبنم فرشادجو تصویری از او در دل کویر است که پوشش نامناسب و بدون…

عکس بی حجاب شبنم فرشادجو

عکس بی حجاب شبنم فرشادجو در اینستاگرام جنجالی شد ، ماجرای کشف حجاب شبنم فرشادجو چیست ؟ چرا شبنم فرشادجو عکس بی حجابش را منتشر کرد ، ماجرای استوری جنجالی شینم فرشادجو چیست ؟ عکس بی حجاب شبنم فرشادجو تصویری از او در دل کویر است که پوشش نامناسب و بدون روسری دارد

کشف حجاب شبنم فرشاد جو

کشف حجاب شبنم فرشادجو بازیگر تلویزیون ناخواسته و از روی یک اشتباه بود.وی با پی بردن از اشتباهش که سهوی بود تقاضا کرده است این عکس بدون حجاب دست به دست نشود.

ابتدا مشخص نبود که خانم فرشادجور واقعا خواسته کشف حجاب کنه یا نه اما عکس بی حجابی در استوری اینستاگرامش منتشر شد که شوک برانگیز بود چرا که ایشان مدتی است در شبکه تلویزیونی و در آگهی لوازم زیبایی و بهداشتی ایفای نقش می کند و بعید بود موقعیت خودش را به خطر بیندازد اما در این عکس لباس های غیرمتعارف به تن دارد .

توضیح شبنم فرشادجو

شبنم فرشادجو بلافاصله بعد از حذف عکس بدون حجابش در استوری خود اشاره داشته است که این عکس را قرار بود به یکی از دوستان دخترش ارسال کند که برای دقایقی در استوری اش انتشار یافته است و از مردم خواست این عکس را انتشار ندهند چرا که شرعا و عرفا ایراد دارد.

عکس بی حجابل شبنم فرشاد جو ،کشف حجاب شینم فرشاد جو

عکس بی حجابل شبنم فرشاد جو ،کشف حجاب شینم فرشاد جو

عکس بی حجابل شبنم فرشاد جو ،کشف حجاب شینم فرشاد جو

اینستاگرام شبنم فرشادجو

پیج اینستاگرام شبنم فرشادجو : shabnamfarshadjooاین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.0 از 5 (1 رای)  
 • منبع
 • mangomag.com
 • rokna.net
  دیدگاه ها

  شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید  کد امنیتی کد جدید
  hits