دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۱۰ مهر ۱۳۹۹ برابر با ۱۴ صفر ۱۴۴۲ قمری و ۰۱ اکتبر ۲۰۲۰ میلادی
کارگاه آشنایی با پرنده نگری برگزار می‌شود
1
5.3K
زمان مطالعه: 2 دقیقه
عکس عکاسی- همشهری آنلاین:کارگاه آشنایی با پرنده نگری و تصویر سازی پرندگان برای منتخبان نخستین دوره تصویرسازی محیط زیست در ایوان شمس برگزار می‌شود. ب

عکس عکاسی- همشهری آنلاین:کارگاه آشنایی با پرنده نگری و تصویر سازی پرندگان برای منتخبان نخستین دوره تصویرسازی محیط زیست در ایوان شمس برگزار می‌شود. ب

کارگاه آشنایی با پرنده نگری برگزار می‌شود

عکس عکاسی- همشهری آنلاین:
کارگاه آشنایی با پرنده نگری و تصویر سازی پرندگان برای منتخبان نخستین دوره تصویرسازی محیط زیست در ایوان شمس برگزار می‌شود.

به گزارش ایرنا، کارگاه تئوری پرنده شناسی و پرنده نگری 22 مهرماه و کارگاه تصویرسازی پرندگان 23 مهرماه از ساعت 17 تا 20 در مجموعه فرهنگی هنری ایوان شمس برای برگزیدگان نخستین دوره تصویرسازی محیط زیست با محوریت پرندگان برگزار می‌شود.

هدف از برگزاری این کارگاه بالا بردن سطح کیفی آثار هنرمندانی است که در نخستین دوره تصویرسازی محیط زیست منتخب شده اند.

کارگاه آشنایی با پرندگان با حضور پرویز بختیاری استاد پرنده شناسی و پرنده نگری برگزار می‌شود و کیانوش غریب پور از اساتید تصویرگری کشور نیز 23 مهرماه کارگاه آموزشی تصویرسازی پرندگان را برای 20 هنرمند انتخاب شده برگزار می‌کند.

کارگاه عملی آشنایی با پرندگان ایرانی نیز به زودی در یکی از مناطق طبیعی کشور برپا می‌شود؛ حضور 20 هنرمند برگزیده در این کارگاه‌ها الزامی‌ است ضمن اینکه این کارگاه ها رایگان بوده و هنرمندان وجهی پرداخت نخواهند کرد.

گروه هنری پیله بهشت نخستین بار 16 شهریورماه امسال با انتشار فراخوان از تصویرگران دوست دار محیط زیست دعوت کرد تا در نخستین پیوند هنر و محیط زیست با محوریت تصویرسازی پرندگان مشارکت کنند که با پایان مهلت یاد شده در نهایت 268 هنرمند آثار خود را به دبیرخانه این رویداد ارسال کردند.

هدف از برگزاری این رویداد فرهنگی هنری، تقویت جایگاه طبیعت در عرصه هنر، پیوند هنر و طبیعت از دریچه ای جدید و ثبت گونه‌های مختلف پرندگان توسط هنرمندان اعلام شده است.

هنرمندان برگزیده برای تصویرسازی پرندگان به انتخاب فاطمه رادپور، مهکامه شعبانی و کیانوش غریب پور در آینده معرفی می‌شوند و آثار خلق شده این هنرمندان در خانه هنرمندان ایران به معرض نمایش گذاشته می‌شود.

این رویداد توسط گروه هنری پیله بهشت با حمایت انجمن تصویرگران ایران، شهرداری تهران، خانه هنرمندان و سازمان آگهی های روزنامه ایران برگزار می‌شود.

علاقمندان جهت دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس اینترنتی www.cpart.ir مراجعه کنند.این مطلب چقدر مفید بود ؟
0.0 از 5 (1 رای)  
  • منبع
  • hamshahrionline.ir
اسنپ تریپ
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits
statcounter