دلگرم
امروز: دوشنبه, ۰۷ مهر ۱۳۹۹ برابر با ۱۱ صفر ۱۴۴۲ قمری و ۲۸ سپتامبر ۲۰۲۰ میلادی
تمدید مهلت ارسال آثار به دومین اکسپوی عکس تهران
1
6.1K
زمان مطالعه: 2 دقیقه
عکس عکاسی- همشهری آنلاین:مهلت ارسال آثار به دومین اکسپوی عکس تهران تا ۲۰ مهر تمدید شد. به گزارش ایسنا، با توجه به استقبال گسترده هنرمندان از دومین ا

عکس عکاسی- همشهری آنلاین:مهلت ارسال آثار به دومین اکسپوی عکس تهران تا ۲۰ مهر تمدید شد. به گزارش ایسنا، با توجه به استقبال گسترده هنرمندان از دومین ا

تمدید مهلت ارسال آثار به دومین اکسپوی عکس تهران

عکس عکاسی- همشهری آنلاین:
مهلت ارسال آثار به دومین اکسپوی عکس تهران تا ۲۰ مهر تمدید شد.

به گزارش ایسنا، با توجه به استقبال گسترده هنرمندان از دومین اکسپوی عکس تهران که آذر ماه 1392، توسط گالری شمس و با همکاری خانه هنرمندان ایران در گالری‌های خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود، مهلت ارسال فایل آثار تا 20 مهر ماه 1392 تمدید شد.

علاقمندان به شرکت در دومین اکسپوی عکس تهران می‌توانند فایل پنج اثر از جدیدترین آثار خود را با مشخصات بزرگترین ضلع 18 سانتی‌متر، رزولوشن 300 DPI، مد رنگی CMYK و فرمت TIFF یا JPEG و همچنین فایل متنی بیوگرافی فارسی و انگلیسی هر کدام در پنج خط و مشخصات آثار ارسالی شامل عنوان، ابعاد، تاریخ و ادیشن به فارسی و انگلیسی و همچنین فرم تکمیل شده اطلاعات هنرمند را به آدرس ایمیل mail_shamsgallery@yahoo.com ارسال کنند.

بنا بر اعلام دبیرخانه دومین اکسپوی عکس تهران از میان پنج فایل ارسالی هر هنرمند در صورت دارا بودن فاکتورهای مناسب جهت نمایش و فروش در اکسپو یک اثر انتخاب می‌شود که شرکت‌کنندگان باید پس از چاپ نهایی با قاب یا شاسی و آویز در تاریخ‌های 23 تا 25 آذر ماه 1392 از ساعت 9:30 تا 18 به دبیرخانه اکسپوی عکس تهران واقع در فرمانیه، خیابان سعیدی، کوچه مهمانکده،‌ شماره 12 تحویل دهند.

تلفن دبیرخانه اکسپوی عکس تهران واقع در فرمانیه، خیابان سعیدی، کوچه مهمانکده،‌ شماره 12 و شماره تلفن 26132341 آماده پاسخ به علاقمندان است.

دومین اکسپوی عکس تهران 29 آذر ماه 1392 در خانه هنرمندان ایران گشایش و تا 9 دی ماه ادامه خواهد یافت.این مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (1 رای)  
  • منبع
  • hamshahrionline.ir
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits
statcounter