دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۱۵ آذر ۱۴۰۲ برابر با ۲۱ جمادى الأول ۱۴۴۵ قمری و ۰۶ دسامبر ۲۰۲۳ میلادی
تاج گل برای عرض تسلیت ترحیم ختم

عکس از تاج گل برای مراسم ترحیم ( عزاداری و ختم )

تاج گل برای عرض تسلیت ترحیم ختم
0
زمان مطالعه: 5 دقیقه
برای عرض ارادت به خانواده های عزادار تاج گل های مختلفی به مراسم های ختم برده می شود. کشورهای مختلف آداب و رسوم متفاوتی برای این گونه مراسم ها دارند. خرید گل ترحیم در آداب و رسوم آنها در راستای دلداری دادن و عرض تسلیت به خانواده متوفی، انجام می شود.

تاج گل برای عرض تسلیت ترحیم ختم

آشنایی با انواع گل هایی که در تاج گل به کار می روند : همانطور که گفته شد، از زمان های قدیم تا به امروز برای بیان احساسات از گل استفاده می شود. همچنین تقدیم گل نوعی ادای احترام و همدردی محسوب می شود. مراسم ختم جزء آن دسته از مراسم هایی است که بسیاری از افراد انواع تاج گل های ترحیم را به خانواده های عزادار تقدیم می کنند.

گل های ترحیم

همانطور که می دانید هر گلی مناسب مراسم خاصی است. به همین جهت باید متناسب با مراسم، تاج گلی با گل های مناسب تهیه کنید. گل هایی که در انواع تاج گل های ترحیم به کار می روند به شرح زیر هستند:

  • گلایل
  • سوسن
  • رز
  • لیلیوم
  • زنبق
  • میخک
  • ارکیده
  • داوودی
  • آنتوریوم
  • شب بو

وجود هریک از این گل ها سبب می شود که در خرید تاج گل برای مراسم ترحیم انتخاب های بیشتری داشته باشید.

separator line

آشنایی با انواع تاج گل های ترحیم

تاج گل ها به انواع مختلفی تقسیم می شوند که بتوان مطابق با سلیقه خود تاج گلی را برای تقدیم به خانواده های عزادار خریداری کرد. انواع تاج گل ها به شرح زیر است:

تاج گل ترحیم یک طبقه

گل های ترحیم

اگر شما می خواهید برای عرض تسلیت تاج گل ارزان قیمتی را خریداری کنید، پیشنهاد می شود که نوع یک طبقه آن را انتخاب کنید. زیرا در این نوع تاج گل، گل های کمتری قرار می گیرد و باعث ارزان تر شدن قیمت آن خواهد شد.

در تاج گل هایی که به صورت یک طبقه به فروش می رسند، بسته به سلیقه مشتریان گل های متفاوتی به کار برده می شود. در انتخاب گل های مراسم ترحیم باید دقت داشته باشید، گل هایی را انتخاب کنید که مناسب مراسم ترحیم باشد.

separator line

تاج گل ترحیم دو طبقه

گل های ترحیم

این نوع از تاج گل ها جلوه بیشتری نسبت به نوع یک طبقه آن دارد و قیمت آن نیز بیشتر است. زیرا هر چه طبقات آن بیشتر باشد گل های به کار رفته در آن نیز بیشتر است. در اغلب مواقع ارتفاع تاج گل های دو طبقه به سه متر می رسد.در این نوع از تاج گل ها نیز می توانید از گل های نام برده شده، بسته به سلیقه و نوع مراسم استفاده کنید.

separator line

تاج گل ترحیم سه طبقه

گل های ترحیم

بزرگترین نوع تاج گل که برای مراسم های ختم خریداری می شود، تاج گل های سه طبقه است. این نوع از تاج گل ها ارتفاعی بیش از سه متر دارند و با توجه به نوع گل هایی که در آن به کار برده می شود، به عنوان گران ترین تاج گل در مراسم های ترحیم شناخته می شود.

در نتیجه، اگر در جستجوی تاج گلی ارزان قیمت برای مراسم ختم هستید، بهتر است نوع یک طبقه آن را خریداری کنید. همچنین انتخاب گل در قیمت تاج گل می تواند، موثر باشد.

separator line

آشنایی با گل گلایل در انواع تاج گل های ترحیم

گل های ترحیم

همانطور که گفته شد، انتخاب نوع گل و رنگ آن می تواند در متمایز شدن تاج گل ها موثر باشد. یکی از پرفروش ترین گل هایی که در تاج گل های ترحیم به کار برده می شود، گل گلایل است. استفاده از این گل به این دلیل است که به راحتی زمینه تاج گل را پر می کند.

از دلایل دیگر انتخاب گل گلایل، مناسب بودن رنگ آن برای مراسم ترحیم، قیمت ارزان و داشتن جنبه معنوی است. گل گلایل در تاج گل های ترحیم زیبایی آن را دو چندان خواهد کرد.

گل لیلیوم در تاج گل های مراسم ترحیم

گل های ترحیم

یکی دیگر از گل هایی که در تاج گل های مراسم های ترحیم به کار برده می شود، گل لیلیوم است. این گل دارای رنگ های مختلفی است که بسته به سلیقه هر فرد از رنگ های متفاوتی در تاج گل استفاده می شود. رنگ های مناسب این گل برای مراسم ترحیم شامل رنگ های زرد، نارنجی و سفید است.

به طور کلی نماد این گل صداقت و دوست داشتن است که برای یاد بود عزیزان از دست رفته، در تاج گل ترحیم به کار برده می شود. وجود گل لیلیوم در هر نوع تاج گلی زیبایی منحصر به فردی به آن می بخشد. همچنین قیمت آن نیز بسیار مناسب است.

گل رز در تاج گل های مراسم ترحیم

گل های ترحیم

یکی از پرطرفدارترین و پرکاربرد ترین گل ها، رز است. از این گل در مراسم های مختلفی از جمله مراسم ختم استفاده می شود. به دلیل تنوع بالای رنگی این نوع گل، از آن در مراسم های مختلفی استفاده می شود. رز سفید مناسب ترین رنگ رز است که در تزئین تاج گل های مراسم ترحیم مورد استفاده قرار می گیرد. وجود این گل سبب می شود که تاج گل نمای زیباتری داشته باشد.

در نهایت وجود هر کدام از گل ها در انواع تاج گل های ترحیم سبب متفاوت شدن آن ها خواهد شد. باید دقت داشته باشید که تاج گلی را انتخاب کنید که مناسب مراسم ترحیم و سوگواری باشد.

گل های ترحیم

عکس از تاج گل های زیبا برای مراسم خاکسپاری

گل های ترحیم

تاج گل های زیبا برای مراسم ختم

گل های ترحیم

تاج گل های زیبا برای مراسم عزاداری

گل های ترحیم

تاج گل های زیبا برای مراسم فوت میت

گل های ترحیم

تاج گل های زیبا با گل های ترکیبی

گل های ترحیم

تاج گل های ساده

گل های ترحیم

تاج گل برای عرض تسلیت

گل های ترحیم

تاج گل های 3 طبقه و شیک

گل های ترحیم

تاج گل های گرد

گل های ترحیم

تاج گل های مختلف به مراسم های ختم

گل های ترحیماین مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits