دلگرم
امروز: دوشنبه, ۲۷ فروردين ۱۴۰۳ برابر با ۰۵ شوّال ۱۴۴۵ قمری و ۱۵ آوریل ۲۰۲۴ میلادی
هدیه عجیب پاریس هیلتون به مادرش بخاطر ناراحت نشدن از شنیدن خبر نوه دار شدنش!
16
«پاریس هیلتون» کارآفرین،مدل،خواننده و بازیگر محبوب 42 ساله آمریکایی در گفتگوی جدید با مجله رولینگ استون فاش کرده برای اینکه مادرش هنگام خبر نوه دار شدنش از دست او ناراحت نشود به مادرش یک کیف دستی آبی از برند شَنل هدیه داده است.

پاریس گفته می دانستم اگر این کیف را قبل از خبر به او بدهم او ناراحت نمی شود ،پاریس که از زایمان می ترسد ، با همسرش «کارتر ریم» تقریبا دو ماه قبل صاحب اولین فرزند پسر خود به نام «فینکس» با روش مادر جایگزین شدند و این موضوع را از همه مخفی نگه داشته بودند.

پاریس هیلتون و مادرش

او در اعترافی عجیب عنوان کرده که این موضوع را علاوه بر مادرش حتی از خواهر کوچکترش «نیکی هیلتون » که بسیار با او رابطه نزدیکی دارد هم مخفی نگه داشته است و حتی با کلاه گیس سبز رنگ و با نام مستعار برای تحویل گرفتن فرزندش به بیمارستان رفته تا شناسایی نشود ، پاریس توضیح داده که او تمام زندگیش عمومی بوده و با همسرش تصمیم گرفته اند یک تجربه جدید با مخفی نگه داشتن این موضوع داشته باشند.

پاریس هیلتون و مادرش

وارث هتل های زنجیره ای هیلتون در مورد لحظه نشان دادن فرزندش برای اولین بار به مادرش « کتی هیلتون» گفت « مادرم به من گفت این چیه؟ و من گفتم یک بچه... بفرمایید نوه خودت را از نزدیک ببین. و قتی متوجه شد واقعا فرزند من است به گریه افتاد و گفت میخواهم در آغوشش بگیرم و در حالی که اشک می ریخت گفت « این زیباترین نوزادی است که در زندگیم دیده ام، او خیلی زیباست» .

پاریس هیلتون و مادرش

پاریس در گفتگوی ماه قبل با مجله گلامور انگلیس فاش کرد که 7 جنین دیگر را به امید داشتن فرزندان بیشتر فریز کرده است، او گفته میخواهم تمام فرزندانم پسر باشند.

پاریس هیلتون و مادرش

پاریس هیلتون و مادرشاین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.1 از 5 (16 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits