دلگرم
امروز: سه شنبه, ۱۱ مهر ۱۴۰۲ برابر با ۱۷ ربيع الأول ۱۴۴۵ قمری و ۰۳ اکتبر ۲۰۲۳ میلادی
سیر تا پیاز جراحی بینی
0
زمان مطالعه: 6 دقیقه
ما در اینجا به کمک شما اومدیم تا همه چیز درباره جراحی بینی را ر اختیارتان بگذاریم. مطمئن باشید با خواندن این مطالب پشیمان نمی شوید!

زمانی که تصمیم به انجام کاری می گیرید ، اولین قدمی که در جهت آن بر می دارید چیست ؟ دقیقا درست است ؛ تکمیل کردن اطلاعات خودتان از هدف مورد نظر ! اما چرا اینکار انجام می دهیم ؟ خوب معلوم است ؛ هر چقدر نسبت به یک مسئله آگاهی بیشتری داشته باشیم ، بهتر می توانیم آن را انجام دهیم و چالش های متفاوت را از سر راه برداریم. حالا زمانی که می خواهید عمل بینی انجام دهید هم باید از این قانون پیروی کنید. می دانید چرا ؟ به این دلیل که این عمل جراحی بر روی صورت شما به انجام می رسد و در صورت انتخاب های نادرست شما ، ممکن است زیبایی چهره تان نه تنها بهبود پیدا نکند بلکه متحمل تغییرات ناخوشایندی نیز شود. حالا این موارد گاهی با انجام عمل ترمیمی بینی قابل اصلاح بوده و گاهی هم این امر امکان پذیر نمی باشد. همه ما روی صورت خود و زیبایی آن حساس هستیم ؛ پس اگر می خواهیم روی آن عملی انجام دهیم ، باید وقت بگذاریم و در مورد جراحی مورد نظر آگاهی مان را تکمیل کنیم و به اصطلاح بی گدار به آب نزنیم ! حالا ما در اینجا به کمک شما اومدیم تا همه چیز درباره جراحی بینی را ر اختیارتان بگذاریم. مطمئن باشید با خواندن این مطالب پشیمان نمی شوید!

قبل از عمل کردن بینی باید چه کارهایی انجام دهیم ؟

در وهله اول ، این مسئله را متذکر شویم که پروسه جراحی بینی تنها به روز عمل ختم نمی شود. یعنی با خود بگویید که من فلان روز میرم اتاق عمل ، دماغمو عمل می کنم و تمام ! باید بدانید که سه مرحله مهم در کنار هم منجر به رسیدن به یک نتیجه عالی از عمل بینی می شوند که روز عمل یکی از همان مراحل است.

اما اولین قدم شما که می توانیم بگوییم مهم ترین است ، اقداماتی است که لازم است پیش از جراحی انجام دهید. می گوییم مهمترین برای اینکه وقتی قدم اول محکم و درست برداشته شود ، امکان بروز خطا در ادامه مسیر کمتر خواهد بود. در میان اقدامات قبل از عمل بینی و حتی عمل بینی ترمیمی ، انتخاب یک جراح خوب است. مراجعه به بهترین جراح بینی در تهران تا حد زیادی موفقیت پروسه را می تواند تضمین کند ؛ چون که ایشان حتما با تجربه بوده و نتایج درخشانی از عمل های قبلی خود کسب کرده است.

بعد از این که جراح خود را انتخاب کردید ، حتما یک جلسه مشاوره با او داشته باشید. در جلسه مشاوره قبل از عمل بینی راجع به هر مسئله و نکته ای که در خصوص پروسه برای شما مبهم است ، با ایشان صحبت و گفت و گو کنید. او هم بایستی صادقانه به شما پاسخ دهد. این را بدانید که بهترین جراح بینی یک سری نکات را به شما می گوید که شما موظف به رعایت آن ها هستید. خیلی از متقاضیان این موارد را جدی نمی گیرند و بعد از عمل که به مشکل برمی خوردند از همه دنیا شاکی هستند به جز خودشان ! پس حواستان باشد جراح یک بخش از قضیه است ؛ خود ما هم نقش پررنگی در نتیجه نهایی عمل بینی داریم.

موارد تاثیر گذار بر نتیجه پس از جراحی

انتخاب شما در زمینه جراح بینی ، بر روی پروسه عمل ، تاثیر مستقیم دارد ؛ اگر یک فرد متخصص را برگزیده باشید پس احتمال رسیدن به نتیجه مثبت ، بالا می رود و البته بلعکس.

حالا پس از اینکه عمل شدید ، دیگه همه چی تمام شده است ؟ خیر! شما باید یک دوره ریکاوری را که خیلی هم مهم است ، پشت سر بگذارید. در این مدت ، دکتر یک دستورالعملی را در اختیارتان قرار می دهد تحت این عنوان که " چگونه از بینی خود بعد از عمل مراقبت کنیم؟ " و شما اگر می خواهید به همان بینی مورد نظرتان برسید باید تک تک موارد ذکر شده را انجام دهید. از این نکات مراقبتی برای خود غول نسازید ! این موارد اصلا دشوار نبوده و فقط لازم است همانطور که به شما آموزش داده شده اند، در بازه زمانی معین به انجام برسند.

این مراقبت ها نیاز هستند چرا که که بافت های بینی برای انکه با ساختار جدید خود سازگاری و تطابق پیدا کنند ، به زمان نیاز دارند. نکات مراقبتی به بینی کمک می کنند تا در سریع ترین زمان ممکن و بدون درگیر شدن با عارضه و مشکلی ، دوره نقاهت را طی کرده و به همان بینی زیبا و جذابی که در ذهن داشتید ، برسید.

این نکته را در پس ذهن خود نگه دارید که فرقی ندارد چه عملی انجام می دهید ، همواره درصدی را باید به عوارض احتمالی پس از جراحی اختصاص دهید. نکات مراقبتی که بهتون گفتیم در این راستا هم تاثیر گذارند ؛ یعنی شما با مراقبت هایی که از خود و بینی تازه عمل شده تان انجام می دهید ، عوارض را از خودتان دور می کنید. پس متوجه شدید که مراقبت های بعد از جراحی بینی چقدر مهم و حیاتی هستند.

در پایان باید این را به شما بگوییم که یک بینی فوق العاده زمانی بدست می آید که شما تک تک مراحل فرایند جراحی بینی ، از اقدامات قبل تا مراقبت های بعد ، را به درستی انجام بدهید. مثلا اگر شما بهترین جراح بینی را انتخاب کنید اما به توصیه های او گوش ندهید ، به احتمال زیاد نمی تواند تغییرات و اصلاحاتی که ایشان حین عمل بر روی بینی پیاده کرده اند ، حفظ کنید ؛ یعنی این که با خود نگویید به یک دکتر عالی مراجعه کردم پس دیگر چیزی به من مربوط نمی شود. اگر همه موارد را به دقت رعایت نکنید مجبور می شوید تحت عمل بینی ترمیمی قرار بگیرید که قطعا از رینوپلاستی اولیه سخت تر هم هست. خلاصه که این فرایند ، مراحل متوالی و مرتبطی به همدیگر دارد و هر یک تکمیل کننده دیگری است. خوش حال شدیم که توانستیم اطلاعات مفید و کاربردی را در اختیار زیباجویان عزیزی که قصد عمل کردن بینی شان را دارند قرار دهیم. امیدواریم از این به بعد ، با آگاهی از این مسئله که بالا بردن اطلاعات چه تاثیری در روند انجام پروسه و نتیجه آن می گذارد ، برای عمل های زیبایی خود از جمله عمل بینی اقدام کنید.

منبع : www.javdanimd.comاین مطلب چقدر مفید بود ؟
 


دیدگاه ها
اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !

hits