دلگرم
امروز: شنبه, ۰۲ تیر ۱۴۰۳ برابر با ۱۵ ذو الحجة ۱۴۴۵ قمری و ۲۲ ژوئن ۲۰۲۴ میلادی
دلخوری و جدایی لیونل مسی از همسرش همه را متحیر کرد!
1
جدایی لیونل مسی از همسرش / لیونل مسی و همسرش در آستانه طلاق ؟ دوری کردن لیو از آنتونلا همه را به شک انداخت. ماجرای جدایی لیونل مسی چیست؟

جدایی مسی و همسرش

دلگرم به نقل از فوتبال ۳۶۰: لیونل مسی و همسرش آنتونلا، دوران پر تلاطمی را در زندگی مشترک خود سپری می‌کنند و به نظر می‌رسد در آستانه جدایی هستند.

در دنیای فوتبال، مسی و همسرش آنتونلا نماد یک زوج همیشه همراه و جدانشدنی محسوب می‌شدند. این ۲ زمانی که 9 ساله بودند با یکدیگر آشنا شدند و در نهایت دوستی به ازدواج منجر شد و از آن زمان این زوج یکی از بهترین زوج‌های فوتبالی محسوب می‌شدند. با این حال بعد از گذشت 15 سال و داشتن ۳ فرزند، گفته شده این زوج در زندگی مشترک خود با مشکل رو به رو شده‌اند. گونسالو واسکس اولین خبرنگاری بود که درباره شرایط پیچیده حاکم بر زندگی مشترک این زوج سخن گفت و پس از آن رسانه‌های دیگر این موضوع را تکرار کردند.

دلخوری و جدایی لیونل مسی از همسرش همه را متحیر کرد!

طلاق لیونل مسی از همسرش در راه است ؟

یکی از روانشناسان در حوزه زبان بدن، عنوان کرده در جدیدترین ویدئویی که مسی به همراه همسرش در تیک تاک به اشتراک گذاشته، فاصله بین این ۲ کاملا مشهود است. همچنین در مراسم توپ طلا در یک صحنه آنتونلا قصد داشت مسی را ببوسد اما مسی اجازه این کار را به او نداد. پس از دریافت جایزه از آنتونلا خواسته شد به همراه بچه‌ها بر روی صحنه برود اما او به روی صحنه نرفت و فقط بچه‌ها در کنار مسی روی صحنه حاضر شدند. از نظر این کارشناس زبان بدن، فاصله بین مسی و همسرش در عکس‌های بعد با وجود تلاش این ۲ برای نزدیک شدن به یکدیگر کاملا مشهود بود.

بیش از یک هفته پیش هم آنتونلا عکسی به همراه همسرش در اینستاگرام قرارداد اما با واکنش یا کامنتی از سوی مسی همراه نشد و این موضوع در نوع خود عجیب به نظر می‌رسید.

دلخوری و جدایی لیونل مسی از همسرش همه را متحیر کرد!

دیگر موضوع، تغییر عکس اینستاگرام مسی است. او همیشه مرد خانواده بود و عکس اینستاگرام او یک عکس خانوادگی با همسر و فرزندانش بود اما اخیرا عکس خود را به تنهایی همراه با همشتین توپ طلایش به عنوان عکس شناسه اینستاگرام قرار داده است. طبق گفته واسکس، این شایعات توسط مسی تایید یا تکذیب نشده‌اند و توسط رسانه‌ها عنوان شده‌اند.

آنتونلا روکوزو متولد 26 فوریه سال 1988 ( 1367) در شهر روزاریو آرژانتین است . آنتونلا روکوزو یک بیزینس وومن و مدل آرژانتینی است.

جدایی مسی و همسرش

ماجرای عشق و عاشقی و ازدواج

لیونل مسی در سال 1992 وقتی 5 ساله بود از طریق یکی از دوستان مشترکش با آنتونلا روکوزو که همسایه شان بود آشنا شد .

لیو در 9 سالگی نامه ی عاشقانه ای به آنتونلا نوشت در آن زمان آنتونلا 8 ساله بود و در نامه اش نوشت: « من و تو یک روز دوست پسر و دوست دختر خواهیم شد».

وقتی لیونل مسی به علت بیماری کمبود رشد هورمون و پیوستن به بارسلونا ، ناچارا آرژانتین را به همراه خانواده اش به مقصد اسپانیا ترک کرد، لئو و آنتونلا از یکدیگر جدا شدند . آنتونلا که دیگر امیدی به دیدن لئو نداشت با پسر دیگری وارد رابطه شد .

اما لیونل مسی در سال 2007 پس از 7 سال دوباره با آنتونلا برای از سرگیری رابطه شان تماس گرفت . آنتونلا رابطه اش را با فرد جدید قطه کرد و دوباره با مسی وارد رابطه شد .

لیونل مسی سال 2009 در کاروان شادی بعد داربی بارسا و اسپانیول رابطه اش را با آنتونلا علنی کرد و سال بعد هم با هم نامزد کردند.

بالاخره این زوج پس از سال ها زندگی در کنار هم در سال 2017 در هتل مجللی به نام سیتی سنتر در روازریو با حدود 260 نفر میهمان رسما ازدواج کردند .

طلاق مسی و همسرش

آنها اکنون صاحب سه فرزند هستند در سال 2012 اولین پسرشان « تیاگو» متولد شد ، دومین پسرش «متئو» هم در سال2015 و آخرین فرزندشان که پسری به نام « کیوو» است در سال 2018 به دنیا آمد .این مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (1 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits