دلگرم
امروز: دوشنبه, ۱۳ آذر ۱۴۰۲ برابر با ۱۹ جمادى الأول ۱۴۴۵ قمری و ۰۴ دسامبر ۲۰۲۳ میلادی
رکودهای نفرات برتر بزرگترین ماراتن کشور در کیش (زنان و مردان)
0
نفرات برتر ماراتن کیش ۱۴۰۲ بزرگترین ماراتن کشور معرفی و رکوردهایشان ثبت شد.

نفرات برتر ماراتن کیش ۱۴۰۲

دلگرم به نقل از ایرنا: معاون ورزش و تفریحات سالم منطقه آزاد کیش با بیان اینکه این تورنمنت در ۲ بخش آقایان و بانوان برگزار شد، اظهار کرد: شرکت کنندگان در ۲ بخش ۴۲ کیلومتر دور جزیره و ۱۵ کیلومتر به رقابت پرداختند.

«عزیزاله فرضی پور» با بیان اینکه در بخش ۴۲ کیلومتر آقایان «علی اکبر بذری» با ثبت رکورد ۲ ساعت و ۲۸ دقیقه مقام نخست را به دست آورد، افزود: «محمد حقیقی» با ۲ ساعت و ۳۴ دقیقه و «رونو کیپروچ» با ثبت ۲ ساعت و ۴۸ دقیقه در این بخش به ترتیب دوم و سوم شدند.

نفرات برتر ماراتن کیش ۱۴۰۲

معاون ورزش و تفریحات سالم منطقه آزاد کیش ادامه داد: در بخش ۱۵ کیلومتر آقایان نیز «محمد حسین طیبی» با ۴۸ دقیقه و ۲۲ ثانیه اول شد، «مرتضی بیرانوند» با ۴۸ دقیقه و ۲۷ ثانیه و «امیر حسین کیوان لو» با ۴۹ دقیقه و ۳۹ ثانیه دوم و سوم شدند.

وی در رابطه با بخش بانوان نیز بیان کرد: در بخش ۴۲ کیلومتر دور جزیره بانوان، «دنیا سمیعی» با ثبت رکورد سه ساعت و ۲۱ ثانیه اول شد؛ همچنین در این بخش «بهاره موتوف» با چهار ساعت و ۲ دقیقه و «سحر مصیب زاده» با چهار ساعت و پنج دقیقه توانستند رتبه‌های دوم و سوم این تورنمنت را کسب کنند.

معاون ورزش و تفریحات سالم منطقه آزاد کیش اضافه کرد: در بخش ۱۵ کیلومتر بانوان نیز «پریسا عرب» با ۵۶ دقیقه و ۵۴ ثانیه، «شادی رضایی» با یک ساعت و ۶ دقیقه و «آوا نصیریان» با یک ساعت و هفت دقیقه به ترتیب اول تا سوم شدند.

وی در خصوص ظرفیت های جزیره کیش در میزبانی از رویدادهای بین المللی دو ماراتن گفت: مسیر ۴۲ کیلومتری دور این جزیره، یک ظرفیت بی نظیر در میزبانی از مسابقات بین المللی در این رشته ورزشی است.

«فرضی پور» از رسانه‌ها خواست تا برای شناساندن ظرفیت‌های گردشگری ورزشی کیش تلاش کنند.این مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits