دلگرم
امروز: جمعه, ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ برابر با ۱۳ محرّم ۱۴۴۴ قمری و ۱۲ اوت ۲۰۲۲ میلادی
واکنش عجیب و غریب امیر قلعه نویی در مورد محسن فروزان | واقعا حقش بود؟!
3
سه شنبه, ۰۲ آذر ۱۴۰۰ ۲۰:۴۴
تصمیم عجیب قلعه‌نویی برای دیدار با استقلال/ محسن فروزان کنار گذاشته شد / ظاهراً پس از بازی گل گهر مقابل صنعت نفت آبادان اتفاقاتی رخ داد که امیر قلعه نویی نسبت به آن واکنش نشان داده است.

کاروان گل گهر روز یکشنبه برای تداوم تمرینات خود جهت رویارویی با استقلال وارد سیرجان شد ولی فروزان همراه تیم نیامد و در تهران ماندگار شده است؛ یکی از باانگیزه‌ترین بازیکنان گل گهر سیرجان برای تقابل با استقلال تهران از مسابقه کنار گذاشت .

ظاهراً پس از بازی گل گهر مقابل صنعت نفت آبادان اتفاقاتی رخ داد که امیر قلعه نویی نسبت به آن واکنش نشان داد و محسن فروزان را به صورت موقت از جمع نفرات خود کنار گذاشت. کاروان گل گهر روز یکشنبه برای تداوم تمرینات خود جهت رویارویی با استقلال وارد سیرجان شد ولی فروزان همراه تیم نیامد و در تهران ماندگار شده است. این بازیکن همراه با مهران گلزاری، مرتضی تبریزی و شایان مصلح موظف به ماندن در پایتخت و انجام تمرینات اختصاصی شده‌اند.

به این ترتیب محسن فروزان که خودش سابقه قرار گرفتن درون دروازه استقلال را داشته و بدون شک همواره انگیزه فوق‌العاده زیادی جهت رویارویی با این تیم دارد، حالا باید مسابقه را از طریق تلویزیون تماشا کند. این‌طور که عوامل باشگاه گل گهر می‌گویند، پس از بازی با استقلال پیرامون فروزان تصمیم‌گیری خواهد شد ولی احتمال اینکه تنبیه سنگینی برایش در نظر گرفته شود چندان زیاد نیست.این مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (3 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است