دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۰۶ مهر ۱۴۰۱ برابر با ۰۱ ربيع الأول ۱۴۴۴ قمری و ۲۸ سپتامبر ۲۰۲۲ میلادی
ساعت بازی‌ های تیم ملی ایران، انتخابی جام جهانی مشخص شد
0
زمان بازی های ایران ، مقدماتی جام جهانی توسط سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام شد.

زمان بازی های تیم ملی ایران در مقدماتی جام جهانی

ساعت بازی‌های تیم ملی فوتبال ایران در گروه سوم انتخابی جام جهانی و جام ملت‌های آسیا در حالی اعلام شد که بحرین به عنوان میزبان بهترین زمان‌ها را برای خود انتخاب کرده است!

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا ساعت بازی‌های گروه سوم رقابت‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و انتخابی جام ملت‌های ۲۰۲۳ آسیا را تعیین کرد. بازی‌های این گروه با حضور ایران، عراق، بحرین، هنگ کنگ و کامبوج در کشور بحرین برگزار خواهد شد.

طبق اعلام سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا بازی های گروه سوم در ساعت های 19 و 21 به وقت محلی( ساعت های 17:30 و 19:30 به وقت تهران) برگزار خواهد شد.

محل و ساعت برگزاری بازی‌های تیم ملی فوتبال به این ترتیب است:

۳ ژوئن

  • ایران - هنگ کنگ؛ استادیوم المحرق - ساعت ۱۹ (۱۷:۳۰ به وقت ایران)
  • بحرین - کامبوج؛ استادیوم ملی بحرین - ساعت ۲۱ (ساعت ۱۹:۳۰ به وقت ایران)

۷ ژوئن

  • عراق - کامبوج؛ استادیوم المحرق - ساعت ۱۹
  • ایران - بحرین؛ استادیوم ملی بحرین - ساعت ۲۱

۱۱ ژوئن

  • کامبوج - ایران؛ استایوم خلیفه - ساعت ۱۹
  • هنگ کنگ - عراق؛ استادیوم المحرق - ساعت ۲۱

۱۵ ژوئن

  • بحرین - هنگ کنگ؛ استادیوم ملی بحرین - ساعت ۲۱
  • ایران - عراق؛ استادیوم خلیفه - ساعت ۲۱

زمان بازی‌های تیم‌های حاضر در مرحله مقدماتی در حالی اعلام شده که نیم ملی ایران باید در ساعات گرم دو شهر ریفا و محرق به مصاف حریفان برود. با توجه به گرمای هوا در خردادماه در کشور بحرین، هرچه مسابقات دیرتر برگزار شود به سود بازیکنان و تیم‌ها خواهد بود. اما آنطور که در وبسایت کنفدراسیون فوتبال آسیا آمده، برای گروه ایران بازی‌ها در دو ساعت ۱۷:۳۰ و ۱۹:۳۰ برگزار می‌شود. یعنی زمان‌هایی قبل از غروب آفتاب که گرمای شدیدی در بحرین حکم فرماست.

مدت زمان برگزاری مسابقات ۱۷ روز تعیین شده است.

طی هفته های اخیر فدارسیون فوتبال ایران تلاش زیادی برای تغییر میزبانی کشور بحرین داشت ولی درنهایت این درخواست از سوی AFC مورد قبول واقع نشد تا با این وصف ملی پوشان ایرانی که در سه دیدار مرحله رفت برابر هنگ کنگ، بحرین و عراق میهمان بودند، در مرحله برگشت نیز در منامه و کشور بحرین مقابل رقبا صف آرایی کنند.

بازی های مقدماتی جام جهانی

زمان بازی با هنگ کنگ 13 خرداد 1400

این دیدار طبق برنامه اعلام شده از ساعت 19 در استادیوم شیخ علی بن محمد (المحرق) بحرین برگزار خواهد شد. دیگر مسابقه روز اول از ساعت 21 میان بحرین و کامبوج انجام می شود.

زمان بازی با بحرین 17 خرداد 1400

این مسابقه در استادیوم ملی بحرین برنامه ریزی شده و از ساعت 21 به وقت ایران آغاز خواهد شد. در دیگر دیدار هفته دوم مسابقات مرحله برگشت، تیم ملی عراق از ساعت 19 مقابل کامبوج صف آرایی خواهد کرد.

زمان بازی با کامبوج 21 ام خردادماه 1400

بازی با کامبوج از ساعت 19 روز 21 خردادماه 1400 در ورزشگاه خلیفه بحرین آغاز می شود. هنگ کنگ و عراق دیگر بازی این روز خواهند بود که در ساعت 21 برنامه ریزی شده است.

زمان بازی با عراق 25 ام خردادماه 1400

آخرین مسابقه تیم ملی ایران در استادیوم خلیفه بحرین برنامه ریزی شده و از 21 آغاز می شد.

*نکته جالب توجه در مورد برنامه ریزی مسابقات اینکه، تیم فوتبال بحرین در روز آخر (25 ام خردادماه) به صورت همزمان با مصاف تیم ملی ایران و عراق به مصاف هنک کنگ می رود.این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است