دلگرم
امروز: شنبه, ۲۱ تیر ۱۳۹۹ برابر با ۲۱ ذو القعدة ۱۴۴۱ قمری و ۱۱ ژوئیه ۲۰۲۰ میلادی
سردار آزمون به والنسیا می رود ؟
0
پنج شنبه, ۰۵ تیر ۱۳۹۹ ۱۱:۰۲
احتمال حضور سردار آزمون و مهدی طارمی در تیم مطرح والنسیا اسپانیا قوت گرفته است ...

مهدی طارمی و سردار آزمون به والنسیا می روند ؟

درخشش فوق العاده سردار ازمون و مهدی طارمی در ماه‌های اخیر در اروپا باعث بروز شایعات فراوانی در مورد احتمال انتقال این دو مهاجم گلزن در فصل بعد یه یکی از تیم‌های مهم اروپایی شده و حالا یکی از منابع نزدیک به باشگاه والنسیا اعلام کرد والنسیا نیز ممکن است به زودی به جمع مشتریان سردار و طارمی اضافه شود.

این منبع مدعی شد باشگاه والنسیا در حال تحقیق در مورد مسائلی مانند بازاریابی و حق پخش شبکه بین اسپورت است و در واقع آن‌ها قصد داشتند از احتمال درآمدزایی از بین هواداران ایرانی در صورت خرید این دو بازیکن برای فصل بعد اطلاعاتی کسب کنند.

او همچنین اضافه کرد باشگاه اسپانیایی قصد دارد تمام جنبه‌های خرید بازیکنان ایرانی را بررسی کرده و دریابد چقدر در صورت انجام این کار، خرید بازیکنان ایرانی در سطح بازاریابی برای آن‌ها چقدر جذاب خواهد بود.

مهدی طارمی در والنسیا ؟

مهدی طارمی نیز در هفته‌های اخیر در ریوآوه عملکرد فوق العاده‌ای داشته و بار‌ها با گلزنی و پنالتی گرفتن‌های مکرر به تیتر یک اخبار بدل شده است. ستاره گلزن ایرانی در فصل زمستانی نیز مورد توجه تیم هایی، چون اسپورتینگ، پورتو و بوردوی فرانسه قرار داشت، اما در نهایت در ریوآوه ماندنی شد.

اما بعید به نظر می‌رسد این باشگاه فصل بعد هم قادر به حفظ مهدی طارمی باشد و با این عملکرد درخشان، او احتمالا راهی باشگاه مطرح تری خواهد شد. تا به حال هرگز شاهد حضور یک بازیکن ایرانی در والنسیا و استادیوم مستایا نبوده ایم، اما یک دهه قبل مسعود شجاعی و جوان نکونام روز‌های شیرینی در ترکیب اوساسونا رقم زدند و حالا ممکن است این اتفاق برای طارمی و سردار تکرار شود.


دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
تبلیغات مشاغل
Ad · www.delgarm.com

قیمت روز کولر گازی

Ad · www.newslaw.net

اخبار حقوقی

Ad · www.delgarm.com

تعبیر خواب

Ad · www.samamoshaver.ir

ثبت شرکت در اصفهان

Ad · www.sokhansarayan.com

آموزشگاه زبان اصفهان

Ad · www.delgarm.com

تست عشق

Ad · www.soorban.com

سالن عقد

hits
statcounter