دلگرم
امروز: شنبه, ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ برابر با ۰۲ صفر ۱۴۴۲ قمری و ۱۹ سپتامبر ۲۰۲۰ میلادی
زمان المپیک 2020 توکیو عقب افتاد
0
چهارشنبه, ۰۶ فروردين ۱۳۹۹ ۱۳:۱۵
زمان برگزاری المپیک ژاپن تغییر کرد. نخست وزیر ژاپن با تعویق یک‌ ساله المپیک 2020 توکیو

المپیک 2020 ژاپن کی برگزار می شود ؟

زمان برگزاری المپیک ژاپن تغییر کرد.

شینزو آبه، نخست وزیر ژاپن با اشاره به تعویق یک‌ ساله المپیک 2020 توکیو گفت: المپیک 2020 در توکیو یک سال به تعویق افتاد و با وجود این، سال آینده تاریخ دقیق المپیک ژاپن با همین عنوان یعنی توکیو 2020 برگزار خواهد شد.

وی افزود: ما پیش از این گفته بودیم که لغو کامل المپیک 2020 امکان‌ پذیر نیست و اعلام کردیم ورزشکاران باید به بهترین شکل به توکیو بیایند و تماشاگران نیز از ایمنی لازم برخوردار باشند؛

بر همین اساس با بررسی شرایط فعلی ضروری دانستیم در تماس با IOC خواستار تعویق یک‌ساله این بازی‌ها شویم که توماس باخ، رئیس کمیته بین‌المللی المپیک نیز به‌طور صددرصد با پیشنهاد ما موافقت کرد تا رقابت‌های المپیک و پارالمپیک 2020 تابستان سال آینده (2021) برگزار شوند. تعویق این رقابت‌ها بهترین اتفاق برای ورزشکاران و تماشاگران در شرایط کنونی است.

نخست‌وزیر ژاپن ادامه داد: در مذاکره با کمیته بین‌المللی المپیک برای برگزاری المپیک و پارالمپیک 2020 در سال 2021 به توافق رسیدیم. ما همچنین توافق کردیم تا پس از پیروزی جامعه جهانی بر ویروس کرونا همکاری بسیار نزدیکی برای برگزاری کامل المپیک و پارالمپیک 2020 به‌نشانه پیروزی داشته باشیم.این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits
statcounter