alexametrics
دلگرم
امروز: جمعه, ۰۷ آذر ۱۳۹۹ برابر با ۱۲ ربيع الآخر ۱۴۴۲ قمری و ۲۷ نوامبر ۲۰۲۰ میلادی
جواد خیابانی سفیر ستاد مبارزه با کرونا شد
0
شنبه, ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۰۸
جواد خیابانی در ستاد مبارزه با کرونا سمت جدید گرفت جواد خیابانی در ستاد مبارزه با کرونا یک حکم انتصابی دریافت کرد

جواد خیابانی در ستاد مبارزه با کرونا

جواد خیابانی در ستاد مبارزه با کرونا یک حکم انتصابی دریافت کرد

جواد خیابانی کارشناس و گزارشگر فوتبال به عنوان سفیر سلامت در ستاد مبارزه با کرونا در فدراسیون پزشکی ورزشی منصوب شد.

سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی طی حکمی جواد خیابانی کارشناس و گزارشگر فوتبال و فعال اجتماعی را به عنوان سفیر سلامت این فدراسیون منصوب کرد.

در حکم مهرزاد خلیلیان خطاب به جواد خیابانی آمده است: «خدمت به ملت بزرگ ایران اسلامی در هر عرصه‌ای افتخاری بزرگ و شایسته تکریم است، اینک که کشور عزیزمان مثل بسیاری از کشور‌های دنیا با بیماری کرونا ویروس دست به گریبان شده، نقش فعالان اجتماعی و عاشقان این مرز و بوم در جهت فرهنگسازی فوق العاده حائز اهمیت است.

در این میان شما همچون عرصه امدادرسانی به مردم زلزله زده غرب کشور، این بار نیز کاملا متواضعانه و داوطلبانه در جهت فرهنگسازی حوزه بهداشت فردی و اجتماعی پیش قدم شدید و لذا به موجب این ابلاغ جنابعالی را به عنوان سفیر سلامت فدراسیون پزشکی ورزشی منصوب می‌نمایم.

امید است پویش این فدراسیون برای مقابله با کرونا با عنوان «در خانه می‌مانیم و ورزش می‌کنیم» که نقطه آغاز آن با حضرت عالی شکل گرفته است، بتواند در جهت قطع زنجیره انتقال کرونا در جامعه موثر واقع شود.بدیهی است تمام بخش‌های این فدراسیون که مرتبط با این پویش هستند ملزم به اهتمام دو چندان برای تحقق کامل اهداف از پیش تعیین شده هستند. سلامتی و بهروزی ملت بزرگ ایران عزیز را از پروردگار مهربان مسالت دارم.»

منبع : آخرین خبراین مطلب چقدر مفید بود ؟
 
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits