چرا استعفای مهدی تاج در سایت فدراسیون فوتبال منتشر نشد ؟

۱,۲۳۳
۱
۰
یکشنبه, ۰۸ دی ۱۳۹۸ ۲۱:۱۴
درحالی سخنگوی فدراسیون فوتبال در خبری کوتاه در کانال تلگرامی فدراسیون از کناره گیری مهدی تاج از ادامه کار خبر داده این خبر تاکنون در سایت رسمی فدراسیون فوتبال منتشر نشده است.
چرا استعفای مهدی تاج در سایت فدراسیون فوتبال منتشر نشد ؟

چرا استعفای مهدی تاج در سایت فدراسیون فوتبال منتشر نشد ؟

کانال تلگرامی ارتباطات رسانه ایی فدراسیون فوتبال در ساعت ۱۵:۱۰ دقیقه روز یک شنبه ۸ دی ماه در خبری به نقل از سختگوی فدراسیون فوتبال اعلام کرد که

« متاسفانه پس از حمله قلبی صورت گرفته قبلی در ترکیه و معالجات صورت گرفته در این کشور، در روز چهارشنبه گذشته دومین حمله قلبی برای ریاست فدراسیون صورت گرفت که با توجه به مشکلات به وجود آمده و توصیه پزشکان مبنی بر دوری از استرس و فعالیت سنگین، ایشان تصمیم گرفتتد ضمن انصراف از ادامه حضور، مطابق اساسنامه فعالیت های آتی توسط نایب رییس محترم انجام شود»‌.

این خبر در حالی بصورت مبهم و غیرمستقیم در کانال تلگرامی فدراسیون منتشر شد که تاکنون این خبر در سایت رسمی فدراسیون فوتبال هیچ بازتابی نداشته است.

عدم انتشار این خبر مهم و سرنوشت ساز در سایت رسمی فدراسیون فوتبال بنوعی رسمیت این خبر تاثیرگذار را زیر سوال می برد، موضوعی که می تواند به دلیل تفسیرهای مختلف از آن، تاثیرات ناخوشایندی بر مشکلات پیش روی فوتبال همیشه گرفتار ایران بگذارد.

ضمن آرزوی سلامتی برای رییس مستعفی فوتبال، امید است که هیات رئیسه و مسوولان فدراسیون فوتبال به گونه ای عمل کنند که این موضوع بر مشکلات این روزهای فوتبال نیفزاید.

بیشتر بخوانید:

واکنش و ابراز ناراحتی وزیر ورزش به استعفای مهدی تاج

مهدی تاج از ریاست فدراسیون فوتبال استعفا داد


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)  

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم