alexametrics
دلگرم
امروز: شنبه, ۰۹ اسفند ۱۳۹۹ برابر با ۱۵ رجب ۱۴۴۲ قمری و ۲۷ فوریه ۲۰۲۱ میلادی
باشگاه استقلال بند ۱۱ شروط استراماچونی را نپذیرفت!
1
سه شنبه, ۰۳ دی ۱۳۹۸ ۰۰:۳۶
باشگاه استقلال اعلام کرد با تمامی شروط استراماچونی موافق است به جز بند 11 که دریافت کل دستمزد او پیش از قرارداد می باشد.


آیا همکاری باشگاه استقلال و استراماچونی به پایان رسیده؟

علی فتح الله زاده در گفت و گو با برنامه فوتبال برتر در خصوص درخواست های استراماچونی از استقلال اظهار داشت:قول و قرار ما با استراماچونی این بود که این 160 هزار یورو را پرداخت کنند من فردای آن روز به تهران خواهم آمد، آقای خلیل زاده با وجود بیماری همسرش راهی ایتالیا شد و با چک رمزدار پول این مربی را پرداخت کرد.

وی افزود: در این شرایط بی پولی 160 هزار یوروی ما به این شکل خرج شد. من شبی که به استقلال آمدم از آقای خلیل زاده خواهش کردم که این پول را پرداخت کند که ساعت 12 ظهر فردا خلیل زاده این کار را انجام داد. در این شرایط بی پولی ما یک 160 هزار یورو به صورت تضمین هم برای این مربی به بانک دادیم که در واقع روی هوا است و نمی دانیم چگونه این پول را برگردانیم.

فتح الله زاده تصریح کرد: شب گذشته او خواسته هایی داشت که واقعا هر چه گفت پذیرفتیم. دوستان مسائلی را بولد می کنند ولی اصل ماجرا را نمی گویند.

وی در خصوص اینکه استراماچونی در خواسته های خود تاکید کرده کل مبلغ قراردادش را می خواهد گفت: این خوب نیست که یک مربی بگوید پول را پرداخت کنید و حق اظهار نظر ندارید. در کجای دنیا یک مربی می گوید تمام پول را بدهید و من بعدا می آیم؟ ما می گوییم هیچ کجای دنیا چنین اتفاقی نمی افتد. آن آقایانی که می گویند ما استراماچونی را نمی خواهیم بی تقوایی می کنند. خود من با تمام وجود منتظر هستیم او برگردد.

عضو هیات مدیره استقلال ادامه داد: ما ماهانه پول این مربی را می دهیم، من در تلویزیون تضمین می دهم من حقوق شما را یک ماه جلوتر می دهم. وقتی استراماچونی چنین درخواست هایی دارد یعنی نمی خواهم بیایم. ما صبح امروز تشکیل جلسه دادیم و پاسخ دادیم. آیا این حرف منطقی است که تمام پول وی را بدهیم؟ فرض کنید این پول را بدهیم و او نیاید، آنوقت تکلیف چیست؟ ما نباید از احساس پاک هوادارانمان سوء استفاده کنیم.

فتح الله زاده در ادامه در خصوص اینکه به نظر می رسد استراماچونی در این باشگاه نمی ماند گفت: ما همه بندها را قبول کردیم ولی بندی که 470 هزار یورو پرداخت کنیم غیر منطقی است. به نظر من این ها بهانه از آن طرف است نه این طرف. ما مشتاقانه دوست داریم این مربی برگردد ولی باید درخواست او منطقی باشد. ما به عهدمان وفا کردیم، او 160 هزار یورو به او پرداخت کردیم. خلیل زاده ممکن بود برایش مشکل امنیتی به وجود بیاید ولی این کار را کرد. ما به خاطر آن کودکی که از استراماچونی قول قهرمانی گرفته این پول را دادیم ولی درخواست او در حال حاضر منطقی نیست. من از طرف خودم قول می دهم یک ماه زودتر حقوقش را جلوتر پرداخت می کنم در حالی که در هیچ کجای دنیا چنین مسائلی نیست.

وی در ادامه گفت گفت: باشگاه استقلال باشگاهی بزرگ است و ارزش بالایی دارد و هواداران قابل احترامی دارد اما نباید با شخصیت آنها بازی شود. من امیدوارم این مربی برگردد.

فتح الله زاده در پایان گفت: سلطانی مشاور سرپرست مدیرعاملی استقلال است ولی پست های او سوء تفاهمی هم به وجود آورد که باعث شد هواداران به من حملاتی انجام بدهند ولی من دست تک تک آنها را می بوسم.

separator lineاین مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (1 رای)  
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits