alexametrics
دلگرم
امروز: یکشنبه, ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ برابر با ۲۳ رجب ۱۴۴۲ قمری و ۰۷ مارس ۲۰۲۱ میلادی
اطلاعیه جدید استقلال در مورد استراماچونی
0
چهارشنبه, ۲۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۸:۴۲
حدود دو هفته است که استراماچونی قراردادش با استقلال را فسخ کرده و از ایران خارج شده است . مسئولین باشگاه استقلال در صدد بازگرداندن وی هستند ...

استرا بر می گردد ؟

ماجرای استراماچونی به کجا رسید ؟

دلگرم: باشگاه استقلال بعد از تلاش‌های گسترده در یک هفته گذشته توسط اسماعیل خلیل‌زاده، سرپرست باشگاه استقلال و پیگیری‌ها و هماهنگی‌های موثر وزارت ورزش و جوانان و وزارت امور خارجه، پرداخت مطالبات آندره‌آ استراماچونی سرمربی تیم از طریق مجاری قانونی و طی چک صادر شده توسط بانک مرکزی ایتالیا (عکس) انجام شد.

  1. پیرو ترک تیم استقلال توسط استراماچونی و بازگشت به ایتالیا، در اولین اقدام با دعوت ایشان به سفارت ایران در رم و برگزاری جلسه‌ای با معاون سفارت به سرمربی ایتالیایی اطمینان داده شد که برای یافتن راه حل قانونی جهت پرداخت مطالباتش مساعدت لازم صورت خواهد گرفت.
  2. طی روزهای اخیر تلاش‌هایی در جهت پرداخت مطالبات استراماچونی از طریق مکانیسم‌های بانکی انجام شد. در این رابطه با تلاش‌های سفارت جمهوری اسلامی ایران در رم و همکاری بانک سپه شعبه رم پس از آنکه شماره حساب ایشان به صورت رسمی از جانب وکیل‌شان در عصر روزجمعه اعلام شد، اقدامات لازم جهت فرایند بانکی با توجه به تعطیلات آخر هفته به روز دوشنبه (دیروز) موکول شد.
  3. صبح روز دوشنبه مطالبات ایشان طی یک فقره چک ( بانک مرکزی ایتالیا) در وجه سرمربی تیم استقلال صادر و به شخص استراماچونی اعلام شد تا برای دریافت چک به شعبه بانک و یا محل سفارت مراجعه نماید.
  4. صدور این چک که کلیه مراحل قانونی را طی نموده، سریع‌ترین راه ممکن در شرایط کنونی برای پرداخت مطالبات ایشان از طریق مکانیسم بانکی است.
  5. این اقدام در جهت اعلام حسن نیت برای حل و فصل مشکل سرمربی محترم استقلال از طرق قانونی انجام شد، اکنون انتظار می‌رود ایشان با مراجعه به بانک، چک مطالبات خود را دریافت و امروز (سه‌شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۸) با بازگشت به ایران هدایت تیم استقلال را در دست بگیرند.
اطلاعیه جدید استقلال در مورد استراماچونی

separator line

آخرین مصاحبه استراماچونی در مورد بازگشتش

استرا در آخرین مصاحبه ی خود گفت :
قراردامان را ۱۰ روز پیش فسخ کردم؛
استراماچونی: متاسفانه و متاسفانه به دلیل قوانین اتحادیه اروپا قادر نیستم چک استقلال را نقد کنم
می خواهم یک قرارداد جدید با استقلال داشته باشیم اما مشکلاتی هست که وکلای من دارند روی آن کار می کنند
قرارداد آماده بود و ما آماده بودیم پرواز کنیم اما با بحث جدید چک مواجه شدیم .ظاهرا آنها نمی دانند در ایتالیا نقد کردن این چک برای افراد حقیقی بسیار دشوار است.این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
  • منبع
  • rasadvarzeshi.com
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits