آخرین وضعیت بیرانوند از زبان پزشک پرسپولیس

آسیب دیدگی بیرانوند
۱,۲۳۱
۰
۰
دوشنبه, ۲۵ آذر ۱۳۹۸ ۱۰:۱۲
پزشک تیم فوتبال پرسپولیس آخرین وضعیت بیرانوند پس از مصدومیت اخیرش از ناحیه پا را تشریح کرد و گفت که ناحیه مصدوم او جزء اسرار پزشکی است...
آسیب دیدگی بیرانوند

مصدومیت بیرانوند چیست ؟

مصدومیت بیرانوند از کدام ناحیه است ؟

دلگرم: پزشک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: شرایط بیرانوند برای ادامه کار نیازمند بررسی‌های بیشتر است.

علیرضا حقیقت درباره مصدومیت بیرانوند گفت: بیرانوند مصدومیتی از ناحیه پا داشت که با تصمیی کادر فنی قرار شد در این بازی به میدان نرود و کار‌های درمانی را پیگیری کند.

وی در ادامه گفت : علیرضا بیرانوند به صورت مستقیم زیرنظر من کار می‌کند و بهتر از هر کسی از مصدومیت‌ها و دردهایی که این بازیکن دارد آگاهی دارم.

روند درمانی‌ بیرانوند را در دو سه روز آینده ادامه می‌دهیم. او روز گذشته هم در بازی دوستانه به میدان رفته و طی روزهای آینده تست‌هایی از این بازیکن می‌گیریم تا اگر مشکلی نبود به صورت کامل به ترکیب تیم اضافه شود.

تاکید می‌کنم که بیرانوند مصدوم است اما ناحیه مصدوم او جزء اسرار پزشکی است!

وی ادامه داد: تلاش می‌کنیم در کوتاه‌ترین زمان ممکن او به تمرینات برگردد. طی ۳-۴ روز آینده ارزیابی نهایی را انجام خواهیم داد تا مشخص شود که آیا می‌تواند در تمرینات شرکت کند و در بازی‌های آینده حضور داشته باشند یا نه.

پزشک تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: حسینی، امیری، خلیل‌زاده و .. نیز مصدومیت‌هایی دارند اما کادر پزشکی تلاش می‌کند بتوانند در بازی‌های آینده تیم را همراهی کنند.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم