مصطفی دنیزلی از تراکتور اخراج شد

علت اخراج دنیزلی از تراکتور
۱,۳۴۳
۰
۰
شنبه, ۱۶ آذر ۱۳۹۸ ۱۴:۱۸
مصطفی دنیزلی سرمربی ترک تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز از این تیم اخراج شد و احد شیخ لازی به عنوان مربی موقت جای این مربی ترک تبار را گرفت...
علت اخراج دنیزلی از تراکتور

اخراج دنیزلی از تراکتور

بیماری دنیزلی چیست ؟

دلگرم: سرمربی ترک‌ تبار تیم فوتباتل تراکتور از این تیم جدا شد و براساس تصمیم مالک باشگاه، احد شیخ لاری مسئولیت فنی تیم را برعهده گرفت.

مصطفی دنیزلی پس از توافق با مالک و مدیرعامل باشگاه تراکتور از این تیم جدا شد.

بر اساس شنیده‌ها دنیزلی از یک بیماری مزمن رنج می‌برد که روی حافظه و زندگی روزمره او اثر منفی گذاشته و ظاهرا بیماری‌اش در حال پیشرفت است و اثری از بهبود دیده نمی‌شود و استرس و فشارهای روحی روانی ناشی از حرفه مربی‌گری هم وضعیت‌اش را وخیم‌تر می‌کند.

گویا دنیزلی در مدتی که هدایت تراکتور را بر عهده داشته بارها برای معاینه و انجام آزمایشات پزشکی به کشورش مراجعه کرده و چند روزی هم بستری بوده است. با این وضعیت عملا امکان ادامه همکاری وجود نداشته و دنیزلی چندی پیش خواستار قطع همکاری شده بود که به تازگی با آن موافقت شد و پرونده مصطفی پاشا در فوتبال ایران بسته شد.

اواخر خرداد ماه امسال، مصطفی دنیزلی هدایت تیم فوتبال تراکتور را برعهده گرفته بود که این سرمربی توانست تا پایان هفته سیزدهم ۱۸ امتیاز کسب کند. احد شیخ لازی به عنوان مربی موقت جای این مربی ترک تبار را گرفت.

براساس اعلام باشگاه تراکتور، باتوجه به فشردگی مسابقات، در حال حاضر تا زمان انتخاب سرمربی جدید، هدایت فنی تراکتور به احد شیخ لاری سرپرست تیم تراکتور سپرده شده است.

دنیزلی چندی پیش نیز به دلایل مسائل شخصی درخواست جدایی از تراکتور را داده بود.

گفتنی است، احد شیخ لاری دارای مدارک مربیگری لیسانس جامع بین‌المللی مربیگری حرفه‌ای از فدارسیون فوتبال انگلستان، گواهی نامه بین‌المللی مربیگری حرفه‌ای از فیفا تحت نظر فیلیپ ردون و لیسانس A بین‌المللی مربیگری حرفه‌ای از کنفدراسیون فوتبال آسیا و اروپا هست و طی سال‌های ۷۹ تا ۸۲ به عنوان دستیار و در فصل ۸۶ – ۸۷ نیز به عنوان سرمربی هدایت تراکتور را برعهده داشت.

همچنین شیخ لاری از ابتدای فصل جاری به عنوان سرپرست در کنار تراکتور حضور دارد.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم