alexametrics
دلگرم
امروز: دوشنبه, ۱۰ آذر ۱۳۹۹ برابر با ۱۵ ربيع الآخر ۱۴۴۲ قمری و ۳۰ نوامبر ۲۰۲۰ میلادی
واکنش علی پروین به شکست بدموقع ایران مقابل عراق
0
شنبه, ۲۵ آبان ۱۳۹۸ ۰۸:۵۱
پنجشنبه شب گذشته تیم فوتیال ایران در مقابل عراق شکست تلخی را تجربه کرد . در این بین واکنش علی پروین بازیکن پیشکسوت فوتبال کشور خواندنی است...

واکنش علی پروین به باخت ایران مقابل عراق

دلگرم: علی پروین، اسطوره فوتبال ایران بعد از شکست پنجشنبه شب گذشته تیم ملی مقابل عراق در مقدماتی جام جهانی در خصوص این بازی صحبت کرد و اعتقاد داشت تیم ملی شب گذشته نمایش خسته ای از خودش ارائه کرد.

تیم ملی ایران در دیدار مقابل عراق شکستی بدموقع را تجربه کرد. بعد از این مسابقه صحبت های زیادی در خصوص نحوه بازی تیم ملی و این شکست مطرح شد. یکی از کسانی که درباره این بازی صحبت کرد علی پروین بود.

پروین در واکنش به شکست شب گذشته ایران گفت: اگر قرار است انتقادی شود باید انتقاد درستی باشد. ما نمی گوییم مربی تیم ملی بد است بلکه می گوییم که تیم خسته است، اما اینکه دلیل آن چیست باید مشخص شود. آن انگیزه و شادابی که باید در تیم ملی وجود داشت را بین بازیکنان ندیدیم و دنبال توپ نمی دویدند. سردار آزمون در جلوی زمین تک و تنها بود و تنهایی که نمی توان گل زد.

او صحبت های خود را اینطور ادامه داد: به نظر من تیم ملی خسته بازی کرد. بچه های تیم ملی سرحال نبودند اما نمی دانم دلیل این مسئله چیست و باید از سرمربی تیم ملی این مسأله را بپرسید. هیچ موقع ما مقابل عراق اینقدر ذلیل بازی نکردیم. اما باز هم من فکر می کنم از این مرحله صعود می کنیم و سایر رقبا را شکست می دهیم.

پروین همچنین در خصوص انتقادها از کاپیتان ایران، مسعود شجاعی گفت:وقتی مربی می بیند که اعصاب شجاعی خراب است و یک کارت زرد هم دارد به نظر من باید او را تعویض می کرد. او این کار را نکرد تا شجاعی اخراج شد و این ایراد مربی است. وقتی مربی می بیند که یک بازیکن عصبانی است و یک اخطار دارد باید او را تعویض کند.

separator line

بیشتر بخوانید

فیلم | گل اول ایران به عراق دقیقه 25 - انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر

فیلم | گل اول عراق به ایران دقیقه 11 - انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطراین مطلب چقدر مفید بود ؟
 
  • منبع
  • tnews.ir
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits