سفر رئیس فیفا به ایران برای بررسی ورود زنان به ورزشگاه ها

اینفانتینو در ورزشگاه آزادی
۱,۴۶۹
۰
۰
پنج شنبه, ۱۶ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۲۳
رئیس فدراسیون جهانی فوتبال برای بررسی مسئله ی ورود زنان ایرانی به ورزشگاه ها به ایران سفر خواهد کرد تا این ماجرا را از نزدیک دنبال کند...
اینفانتینو در ورزشگاه آزادی

سفر رئیس فیفا به ایران

دلگرم: اینفانتینو، رئیس فیفا احتمالا در روزهای آینده به ایران سفر کند.

یک رسانه فرانسوی به نقل از سایت فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) نوشت اینفانتینو رئیس فدراسیون جهانی فوتبال به فدراسیون فوتبال ایران نامه‌ای نوشته و اعلام کرده که قصد دارد به ایران بیاید و از نزدیک شاهد حضور بانوان برای یک دیدار فوتبال باشد.

ایسنا نوشت: گفته می‌شود که رییس فیفا قصد دارد تا به زودی به تهران سفر کند و روند ورود زنان به ورزشگاه‌های ایران را مورد بررسی قرار دهد.

فدراسیون فوتبال ایران بعد از توافقی که با فیفا داشت به این نتیجه رسید که در بازی های ملی زمینه را برای حضور زنان در ورزشگاه مهیا کند.

حالا یک منبع نزدیک به فیفا اعلام کرده که اینفانتینو رئیس فیفا در نامه‌ای که به فدراسیون فوتبال ایران زده، اعلام کرده که به زودی راهی تهران می‌شود تا وضعیت حضور زنان را در ورزشگاه‌ها از نزدیک پیگیری کند.

سفر رئیس فیفا به ایران برای بررسی ورود زنان به ورزشگاه ها

زمان ورود رئیس فیفا به ایران

این منبع تاکید کرد که هنوز زمان دقیق سفر اینفانتینو مشخص نیست اما دلیل اصلی این سفر بررسی وضعیت حضور زنان در ورزشگاه است تا جایی که رئیس فیفا اعلام کرده که دوست دارد خودش در ورزشگاه در نزدیکی زنان بنشیند.

این منبع همچنین گفته که فیفا به دنبال این است که علاوه بر بازی‌های ملی در بازی های لیگ برتر ایران هم به زنان این اجازه داده شود که راهی ورزشگاه شوند.

گفته شده احتمالا پیش از سفر اینفانتینو به ایران یک هیئت از فیفا زودتر به تهران می‌آیند تا مقدمات سفر او را فراهم کنند.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم