دلگرم
امروز: دوشنبه, ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ برابر با ۰۴ صفر ۱۴۴۲ قمری و ۲۱ سپتامبر ۲۰۲۰ میلادی
شجاع خلیل زاده به تیم ملی دعوت نشد

واکنش شجاع خلیل زاده به دعوت نشدن به تیم ملی

شجاع خلیل زاده به تیم ملی دعوت نشد
2
سه شنبه, ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۲۶
شجاع خلیل زاده مدافع پر قدرت و آماده پرسپولیسی است که به تیم ملی دعوت نشده است . واکنش او را در این رابطه در ادامه مشاهده خواهید کرد...

واکنش شجاع خلیل زاده به دعوت نشدن به تیم ملی

دلگرم: لیست ۲۳ نفره مارک ویلموتس برای بازی‌های تیم ملی ایران برابر کامبوج و بحرین در حالی اعلام شد که اسم شجاع خلیل زاده باز هم در میان مدعوین نبود. این در حالی است که به گواه کارشناسان فوتبال، شجاع خلیل زاده در حال حاضر آماده‌ترین مدافع پرسپولیس محسوب می‌شود و به نظر می‌رسد این دعوت نشدن (با احترام به نظر مارک ویلموتس) فنی نباشد!

شجاع خلیل زاده مدافع سرزن که در زمان کارلوس کی‌روش و به خاطر یک مصاحبه مورد غضب سرمربی پرتغالی تیم ملی بود و دعوت نمی‌شد امیدوار بود با حضور مارک ویلموتس دوباره به پیراهن تیم ایران برسد اما…

مصاحبه شجاع خلیل زاده

به گفته ی گزارشگر دیروز در حالی با شجاع خلیل زاده تماس گرفتیم که خیلی حال و حوصله مصاحبه نداشت!

لابد می‌دانی برای چه با تو تماس گرفتیم؟

بله، می‌دانم؛ باخت دقایق آخر مقابل شهرخودرو یا تیم ملی که واقعاً حال و حوصله اش را ندارم!

حال و حوصله مصاحبه را نداری؟

چه بگویم؟!

به هر حال تو جزو مدافعان آماده و سرحال لیگ برتر هستی که مدت هاست به تیم ملی دعوت نمی‌شوی.

سالهاست به تیم ملی دعوت نمی‌شوم؟ هیچ حرفی ندارم!

این حرف از سر بی‌تفاوتی است یا ناراحتی؟

تفسیرش با خودت ولی داداش نمی‌خواهم درباره دعوت نشدن به تیم ملی حرفی بزنم. فایده‌ای هم ندارد. می‌توانم تا صبح با خودت درددل کنم، اما مصاحبه در این رابطه دیگر جالب نیست.

فکر می‌کنی کسی یا کسانی به مارک ویلموتس خط می‌دهند که تو را به تیم ملی دعوت نکند؟

گفتم که علاقه‌ای ندارم در این رابطه حرف بزنم.

بسیارخوب، حداقل بگو چرا با گل دقیقه ۹۳ باختید؟

بالاخره فوتبال همین است. هفته قبل دقیقه ۱۰۰ به ماشین‌سازی گل زدیم و به مرحله بعدی جام‌حذفی صعود کردیم و این بار دقیقه ۹۳ گل خوردیم و باختیم.

ولی کل فصل گذشته فقط یک باخت داشتید و قهرمان شدید در حالی که ۳ باخت در ۶ هفته این فصل داشتید. این آمار واقعاً برای تیم مدعی قهرمانی ناامید‌کننده نیست؟

بله، امیدوارم بازیکنان ما پس از این باخت به شهرخودرو به خودشان بیایند. ما پارسال فقط یک باخت اتفاقی به فولاد خوزستان داشتیم ولی امسال ۳ شکست را تجربه کردیم. این خوب نیست و خودمان هم واقعاً ناراحت هستیم.

قرار است این باخت‌ها تا چه زمانی ادامه داشته باشد؟ به هر حال هوادار پرسپولیس هم حق دارد نگران باشد.

بله، حق با هواداران پرسپولیس است. ما بافرهنگ‌ترین طرفداران را داریم. عزیزانی که بعد از باخت هم پرسپولیس را تشویق می‌کنند و همین موضوع بیشتر ما را اذیت می‌کند. دوست داریم مثل سه سال گذشته آن‌ها را خوشحال کنیم، اما یک‌سری مسائل وجود دارد که سبب ایجاد مشکلاتی برای ما شده است. من نمی‌خواهم در کار داوری دخالت کنم و برای همه داوران شریف و زحمتکش کشور هم احترام قائل هستم، اما همه می‌گویند اشتباهات داوری به ضرر پرسپولیس است. من بر اساس نظر کارشناسان داوری حرف می‌زنم.

مثال مصداقی هم داری؟

بله، اغلب کارشناسان داوری گفته‌اند فرشاد فرجی بازیکن شهرخودرو که به ما گل زد باید قبل از گلش اخراج می‌شد. او اخراج نشد تا در دقیقه ۹۳ گل برتری تیمش را بزند. من به آقایحیی به عنوان یک پرسپولیسی تبریک می‌گویم ولی اگر اشتباه داوری نبود ما حداقل با مساوی از مشهد برمی‌گشتیم.

شهرخودرو را چطور دیدی؟

تیم‌های آقایحیی فوتبال بازی می‌کنند و شهرخودرو هم همین‌طور است. آن‌ها اهل ضدفوتبال نیستند و بازی پایاپایی بود که متأسفانه با یک غافلگیری در دقیقه ۹۳ بازی را دادیم.

علیرضا بیرانوند هم خیلی اشک ریخت و گریه کرد؟

به هرحال وقتی در دقیقه ۹۳ گل می‌خوری خیلی تلخ و ناراحت می‌شوی. این گل فدای سر بیرانوند، چون او واقعاً توپ‌هایی برای ما گرفته که هیچ گلری نمی‌توانست بگیرد. اشک‌های او دیدن نداشت و به عنوان یک رفیق و همبازی خیلی ناراحت شدم.این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.5 از 5 (2 رای)  
 • منبع
 • parsfootball.com
  دیدگاه ها

  شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید  کد امنیتی کد جدید
  hits
  statcounter