alexametrics
دلگرم
امروز: جمعه, ۰۷ آذر ۱۳۹۹ برابر با ۱۲ ربيع الآخر ۱۴۴۲ قمری و ۲۷ نوامبر ۲۰۲۰ میلادی
اختلاف استیلی و مجیدی
0
سه شنبه, ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۱۲
فرهاد مجیدی که از سمت سرمربیگری تیم ملی فوتبال کشورمان استعفا داد در مورد حمید استیلی مدیر فنی تیم که در حال حاضر جایگزین فرهاد مجیدی نیز شده است دست به افشاگری زد...

استیلی و مجیدی در تیم امید جنجالی شدند

دلگرم: فرهاد مجیدی سرمربی پیشین و کوتاه مدت تیم ملی امید ایران که ساعاتی قبل از رای کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال به عدم کفایتش از حضور در این تیم استعفا داد، حالا جزئیاتی از دخالت‌های خارج از عرف حمید استیلی در کارش را افشا کرده است.

فرهاد مجیدی گفت: کجای دنیا مدیر فنی ( حمید استیلی ) وسط زمین به بازیکن نکته می گوید یا جلسه آنالیز برگزار می کند؟

حمید استیلی اکنون جایگزین فرهاد مجیدی در تیم ملی امید است.


واکنش حمید استیلی به افشاگری فرهاد مجیدی

حمید استیلی که اکنون سرمربی تیم ملی فوتبال امید است نسبت به افشاگری های فرهاد مجیدی واکنش نشان داد.

حمید استیلی گفت که بیاین از بازیکنان تیم ملی تحقیق کنید و من به خواسته ی خود فرهاد مجیدی در مسائل ورود میکردم و من هرگز به بازیکنان مستقیم راهکار نداده ام و من اصلا در ارائه لیست بازیکنان دخالتی نداشتم چون شناختی نداشتمواکنش علی دایی به سرمربیگری فرهاد مجیدی

سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال معتقد است اگر فرهاد مجیدی سرمربی تیم ملی امید باقی می‌ماند و تیمش نتیجه نمی‌گرفت، پرونده مربی‌گری‌اش بسته می‌شد.

علی دایی در گفت‌وگو با ایسنا درباره حواشی تیم ملی امید و حضور حمید استیلی در راس کار کادر فنی این تیم گفت:‌ خیلی به طور ریز مسائل تیم ملی امید را دنبال نمی‌کنم؛ اما تیم ملی امید ما باید بهترین کارد فنی را در اختیار داشته باشد تا بعد از این همه سال به المپیک صعود کند.

ماجرای درگیری فرهاد مجیدی و حمید استیلی در تیم ملی فوتبال امید

خوشبختانه تیم ملی بزرگسالان ۲ دوره پیاپی به جام جهانی رفته است اما تیم ملی امید ما احتیاج به بررسی بیش‌تری دارد. متاسفانه ما زمان را از دست دادیم و از این شاخه به آن شاخه پریده‌ایم و تا به حال نتوانسته‌ایم تصمیم درست و حسابی بگیریم

. ما درباره تیم ملی امید مسیر را اشتباه رفتیم اما امیدواریم این تیم موفق شود. ما به غیر از «ان‌شاءالله» گفتن کار دیگری از دست ما بر نمی‌آید اما ان‌شاءالله بتوانند موفق باشند و تیم ملی امید را به المپیک ببرند. همه ما آرزو داریم تیم ملی امید خوب شکل بگیرد و به المپیک صعود کند. من برای آقای استیلی آرزوی موفقیت می‌کنم تا در تیم ملی امید که راه پرخطری در پیش دارد موفق باشد.

او در پاسخ به این سوال که آیا بهتر نبود فرهاد مجیدی به کارش در تیم ملی امید ادامه می‌داد؟ گفت: من در کم و کیف کارهای فرهاد مجیدی نیستم اما او اگر می‌ماند و تیم ملی به المپیک صعود نمی‌کرد، پرونده مربی‌گری‌اش بسته می‌شد.

به نظر من تیم ملی امید نیاز به یک فرد باتجربه‌تر دارد که کارنامه و دوران مربی‌گری خوبی داشته باشد. مربی تیم ملی امید باید بتواند همه استعدادها را به خوبی شناسایی کند.

دایی تصریح کرد: فرهاد مجیدی دوست و رفیق من است و زمانی که نامش به عنوان گزینه سرمربی‌گری تیم ملی امید مطرح شد، دوست نداشتم این پیشنهاد را قبول کند. فرهاد مجیدی می‌تواند مربی بزرگی شود چون توانایی و استعداد لازم را دارد. او در تیم‌های بزرگ تجارب زیادی به دست آورده است.

به نظر من فرهاد مجیدی از همان ابتدا نباید این مسوولیت را قبول می‌کرد همان‌طور که گفتم او می‌تواند در آینده یکی از مربیان بزرگ فوتبال ایران شود و به فوتبال ایران خدمت کند. نباید کاری کنیم که فرهاد مجیدی را از دست دهیم تا او بتواند مربی‌گری را به درستی شروع کند و در آینده موفق شود.این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
  • منبع
  • mashreghnews.ir
  • khabaronline.ir
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits