ازدواج مهدی قائدی علنی شد + فیلم

ازدواج مهدی قائدی
۳,۱۸۵
۲
۰
شنبه, ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۲۴
مهدی قائدی بازیکن بسیار جوان و حاشیه ساز استقلالی خبر ازدواجش را علنی کرد . او پس از بازی استقلال و گل گهر سیرجان شادی گلش را به همسر و مادرش تقدیم کرد...
ازدواج مهدی قائدی

ازدواج مهدی قائدی

دلگرم: مهاجم جوان و 21 ساله استقلال گلش را به همسر و مادرش تقدیم کرد.

مهدی قائدی بعد از پیروزی استقلال مقابل گل‌گهر سیرجان، درباره خوشحالی بعد از گلش گفت: این برد را به همسرم و مادرم تقدیم می کنم. به تازگی ازدواج کرده‌ام.


او درباره اینکه گل دوم استقلال سالم بود یا نه تاکید کرد: گل دوم استقلال خطا نبود. دروازه‌بان به بازیکن ما خورد.

مهاجم استقلال درباره اعلام پنالتی به سود گل‌گهر در این دیدار نیز گفت: کارشناسان درباره پنالتی گل‌گهر پاسخ می‌دهند. با این حال خوشحالم که بازی را بردیم.

separator line

ماجرای تصادف مهدی قائدی

از جمله حواشی مهدی قائدی تصادف سال 96 او در بوشهر بود که منجر به کشته شدن یک نفر شد و اردیبهشت امسال بود که مهدی قائدی به قتل غیر عمد محکوم شد

مهدی قائدی سال گذشته در سانحه تصادف در بوشهر یکی از نزدیک ترین دوستانش را از دست داد و پس از تحقیق و تفحص مراجع ذیصلاح او به عنوان راننده بدون گواهینامه شناخته شد و با صدور قرار مجرمیت روز گذشته پرونده اش به دادگاه ارسال شد.

فوتبالیست ۱۸ ساله ایرانی ازدواج کرد

قتل غیر عمد مهدی قائدی

دادستان بوشهر گفت: دادگاه بوشهر، مهدی قائدی را به اتهام بی‌احتیاطی در رانندگی منجر به قتل غیرعمد محکوم به پرداخت دیه و ارائه خدمات کرده است.

علی حسن پور در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: بر اساس رأی دادگاه کیفری دو بوشهر، مهدی قائدی بازیکن تیم استقلال تهران به اتهام بی‌احتیاطی در رانندگی منجر به قتل غیرعمد مرحوم احمدرضا شاکر محکوم شده است.

وی با اشاره به اینکه قائدی محکوم به پرداخت در حق اولیای دم مرحوم شاکر محکوم شده است، افزود: این جوان همچنین محکوم به پرداخت دیه صدمات دیگر شاکیان این پروانه و پرداخت جزای نقدی بدل از یک سال حبس تعزیری است.

دادستان بوشهر از محکومیت مهدی قائدی به ارائه خدمات عمومی رایگان شامل ۲۰۰ ساعت ارائه آموزش به نوجوانان در مدارس فوتبال خبر داد.

وی افزود: حکم صادره برای مهدی قائدی غیر قطعی و قابل اعتراض در دادگاه تجدید نظر است.

بهمن‌ماه سال ۹۶، بر اثر حادثه واژگونی یک دستگاه خودرو سواری در بلوار امام علی (ع) شهر بوشهر یک نفر جان باخته بود.

مهدی قائدی واکنش جالبی در این رابطه نشان داد . او با قراردادن یک استوری از تفریحاتش ، بی تفاوتیش به این ماجرا را نشان داد.

فوتبالیست ۱۸ ساله ایرانی ازدواج کرد

او در حال استراحت روی قایق در جزیره کیش به نوعی بی تفاوتی خود را نسبت به این اتفاق بروز داده است که در نوع خود جالب توجه است.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(2 امتیاز , میانگین: 1.5 از 5)  

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم