مدیرعامل استقلال استعفا داد !؟

استعفای امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال
۱,۳۶۵
۰
۰
سه شنبه, ۰۹ مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۵۶
استقلال تهران که این روزها در حال تحمل فشارهای همه جانبه است و در بازی های اخیر خود با وجود مربی جدید دچار ناکامی شده است شاید با شوک دیگری مواجه شده است...
استعفای امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال

استعفای مدیرعامل استقلال شایعه یا واقعیت ؟

دلگرم: شب گذشته پیش خبری در فضای مجازی منتشر شد که حاکی از استعفای مدیر عامل باشگاه استقلال از سمت خود بود

در حالی که پس از برد استقلال برابر گل ریحان در فضای مجازی خبر استعفای امیر حسین فتحی منتشر شده، پیگیری های فوتبالی نشان می دهد تا این لحظه فتحی به صورت رسمی استعفا نداده است.

هر چند برخی خبرها نشان می دهد که فتحی با توجه به شرایط سخت استقلال از هر نظر، بی تمایل نیست استعفا دهد اما هنوز این کار را انجام نداده و به نظر می رسد که این خبر فقط یک شایعه است و فتحی از سمت خود استعفا نداده باشد.

تیرماه سال جاری بود که امیر حسن فتحی فوق لیسانس حقوق قضایی از دانشگاه تهران با تصمیم مجمع عمومی باشگاه استقلال جایگزین دکتر قریب عضو مستعفی هیات مدیره این باشگاه گردید.

از سوابق کاری امیر حسن فتحی میتوان به ریاست کمیته انضباطی، کمیته حل اختلاف و کمیته استیناف فدراسیون فوتبال، مدیر عاملی باشگاههای فرهنگی – ورزشی بهمن و عقاب و ریاست هیات مدیره باشگاه برق تهران، عضو هیات مدیره، قائم مقام و معاونت اداری و مالی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی، دبیر کمیته فنی فدراسیون فوتبال و معاونت حقوقی و بین الملل اتحادیه فوتبال باشگاههای ایران اشاره کرد.

separator line

بیشتر بخوانید

حواشی و خلاصه بازی پرسپولیس و استقلال دربی 98


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
  • برچسب ها:
  • مدیرعامل استقلال استعفا
  • استعفای فتحی استقلال
  • استعفای مدیر عامل استقلال

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter