گزارشگر دربی ۹۰ کیست ؟

گزارشگر دربی 98
۱,۸۶۸
۱
۰
شنبه, ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۵:۳۸
گزارشگری دربی شاید برای هر گزارشگر فوتبالی نقطه عطفی در کارنامه کاری باشد . دربی 90 که فردا عصر برگزار خواهد شد به گزارشگری چه کسی خواهد بود ؟
گزارشگر دربی 98

گزارشگر دربی 90 کیست ؟

دلگرم: انتخاب گزارشگر دربی پایتخت چند روزی است که مورد بحث قرار گرفته است.

در شرایطی که اکثر گزارشگران مطرح فوتبال در چند ماه اخیر درگیر مسائل خاصی بوده و از جمع گزارشگران صدا و سیما کنار رفته‌اند، در آستانه دربی 90 پایتخت این که چه کسی گزارش این دیدار را بر عهده می‌گیرد در چند روز اخیر مورد بحث بوده است.

عادل فردوسی‌پور پس از پایان برنامه نود دیگر در هیچ گزارش فوتبالی حاضر نشده است و فعالیت او در این روزها به تولید برنامه فوتبال 120 و نهایتاً حضورش در برخی از آیتم‌های این برنامه خلاصه می‌شود.

مزدک میرزایی، دیگر گزارشگر مطرح تلویزیون بود که او هم چندی است از ایران مهاجرت کرده و برای گزارش این دیدار حساس حضور ندارد.

گزینه دیگری که می‌شد در این شرایط رویش حساب کرد، علیرضا علیفر، گزارشگر قدیمی تلویزیون است که اشتباه فاحشی که چند هفته قبل داشت و حضور سیدجلال حسینی در ترکیب لوانته را اعلام کرده بود باعث شده تا اطلاع ثانوی از گزارش محروم شود و روی این گزینه هم نشود حساب کرد.

در این میان چند گزینه باقی مانده برای گزارش این بازی محمدرضا احمدی، پیمان یوسفی و جواد خیابانی هستند که هرکدام مخالفانی در میان مخاطبین فوتبال دارند و اقبال عمومی نسبت به آنها به اندازه عادل فردوسی‌پور و مزدک میرزایی نیست.

در این شرایط که انتخاب گزارشگر دربی یک علامت سوال بزرگ در ذهن مخاطبان فوتبال است شنیده می‌شود صدا و سیما قصد دارد در تصمیمی عجیب گزارش این بازی را به عباس قانع بسپارد.

عباس قانع گزارشگر دربی 98 ؟

گزارشگر دربی ۹۰ کیست ؟

قانع از سال قبل با گزارش‌هایش در شبکه‌های اینترنتی حسابی سر زبان‌ها افتاد و پس از آن به عنوان یکی از گزارشگرهای لیگ برتر به کنداکتور تلویزیون اضافه شد و حالا ممکن است برای اولین بار دربی پایتخت را تجربه کند. او در صفحه شخصی خود پستی منتشر کرد که این شایعه را قوت بخشید. البته گفته می‌شود منظور قانع از این پست دربی میلان باشد نه دربی تهران ولی باید تا مشخص شدن دقیق این موضوع صبر کرد.

گزارشگر دربی 90 کیست ؟

separator line

بیشتر بخوانید

قیمت بلیط دربی 98 اعلام شد + لیست


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)  

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید



کد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم