alexametrics
دلگرم
امروز: سه شنبه, ۰۴ آذر ۱۳۹۹ برابر با ۰۹ ربيع الآخر ۱۴۴۲ قمری و ۲۴ نوامبر ۲۰۲۰ میلادی
قیمت بلیط دربی 89

قیمت بلیط دربی 98 مشخص شد

قیمت بلیط دربی 89
60
11K
شنبه, ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۳:۰۲
با توجه به نزدیک شدن بازی دربی رفت استقلال و پرسپولیس در سال 98 ، مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی در مورد افزایش قیمت بلیط ها توضیحاتی ارائه داد...

قیمت بلیط دربی 98

دلگرم: مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی با بیان اینکه در قیمت بلیت داربی هیچ تغییری انجام نخواهد شد، گفت: قیمت بلیط دربی بر مبنای قیمت قبل خواهد بود و بعد از این بازی قیمت بلیت‌های لیگ برتر افزایش پیدا خواهد کرد.

 • جایگاه پرسپولیس: ۲۵۰۰۰ تومان
 • روبه‌روی جایگاه پرسپولیس: ۲۰۰۰۰ تومان
 • پشت دروازه پرسپولیس: ۱۵۰۰۰ تومان
 • طبقه دوم پرسپولیس: ۱۰۰۰۰ تومان
 • جایگاه استقلال: ۲۵۰۰۰ تومان
 • روبه‌روی جایگاه استقلال: ۲۰۰۰۰ تومان
 • پشت دروازه استقلال: ۱۵۰۰۰ تومان
 • طبقه دوم استقلال: ۱۰۰۰۰ تومان

بیشتر بخوانید
عکس | لباس بازیکنان پرسپولیس و استقلال در دربی 98

تاریخ و ساعت دربی 98

مسابقه دربی 98 که پیش از این قرار بود در ساعت 18:45 روز سی و یکم شهریور ماه برگزار شود، ساعت برگزاری این مسابقه تغییر کرد و قرار بر این است که بازی بین تیم های پرسپولیس و استقلال در ساعت 16 برگزار شود.

حسن کریمی درباره تغییر قیمت بلیت داربی که به میزبانی استقلال برگزار خواهد شد، اظهار کرد: بازی داربی بر اساس قیمت قبلی فروخته خواهد شد و هیچ تغییری در قیمت بلیت‌ها ایجاد نخواهد شد. البته بعد از بازی داربی بر اساس اینکه کدام باشگاه میزبان خواهد بود، قیمت‌ها تغییر خواهد کرد و هر قیمتی که میزبان پیشنهاد کند، سازمان لیگ آن را تایید و اجرا خواهد کرد اما برای بازی داربی هیچ افزایش قیمتی برای بلیت‌فروشی نخواهیم داشت.

وی پیرامون این پرسش که آیا اشکالاتی که گیت‌های ورزشی داشت مرتفع شده است یا خیر، گفت: گیت‌های ورزشگاه آزادی هیچ مشکلی نداشته‌اند و ما به خاطر تجمع هواداران پشت گیت‌ها متاسفانه همیشه دچار مشکلات سخت‌افزاری بودیم. با اتصال داربست‌های فلزی قبل از گیت‌ها سعی کردیم کنترل بهتری بر روی بلیت‌ها و کد ملی هواداران داشته باشیم تا هیچ هواداری بدون بلیت از گیت‌ها عبور نکند. در حال حاضر نیز گیت‌ها هیچ مشکلی ندارند و آماده برای بازی داربی هستند.

مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی پیرامون این پرسش که با توجه به این‌که قرار است بلیت‌فروشی به صورت ۹۰ - ۱۰ فروخته شود تصور نمی‌کند این مساله باز هم برای فروش بلیت برای هواداران این دو باشگاه مشکل درست کند؟ خاطرنشان کرد: قرار است برای فروش بلیت از سامانه هواداران دو باشگاه استفاده کنیم تا مشکلی در فروش بلیت نداشته باشیم. هر کسی که در سامانه فروش استقلال است دیگر در بازی برگشت نمی‌تواند ادعا کند که از سهمیه پرسپولیس می‌تواند اقدام به تهیه بلیت کند. ما با استفاده از این سامانه دیگر مشکلاتی برای ثبت نام و فروش بلیت در بازی برگشت داربی نخواهیم داشت. به هر صورت تمام مسائل برای فروش بلیت بررسی شده و مشکلی در این زمینه نخواهیم داشت.

بیشتر بخوانیداین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.0 از 5 (60 رای)  
 • منبع
 • akharinkhabar.ir
  دیدگاه ها

  شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید  کد امنیتی کد جدید
  hits