مدیرعامل پرسپولیس رسما استعفا کرد

استعفای ایرج عرب مدیرعامل پرسپولیس
۱,۵۷۲
۰
۰
سه شنبه, ۰۵ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۴۶
وزیر ورزش و جوانان از اعلام استعفای مدیرعامل باشگاه پرسپولیس خبر داد و تاکید کرد بزودی جانشین وی انتخاب و معرفی خواهد شد. چندی پیش هم خبر استعفای ایرج عرب منتشر و پس از آن تکذیب شد...
استعفای ایرج عرب مدیرعامل پرسپولیس

علت استعفای ایرج عرب

دلگرم: ایرج عرب مدیرعامل باشگاه پرسپولیس که طی روزهای گذشته خبرهایی در مورد استعفایش مطرح اما از سوی خودش تکذیب شده بود، با اعلام وزیر ورزش بزودی جایش را به فرد دیگری خواهد داد.

هنوز علت استعفای ایرج عرب مشخص نیست اما مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان صبح امروز استعفای ایرج عرب را رسما اعلام و تایید کرد

سلطانی فر در این خصوص گفت: پرسپولیس الان مدیرعامل دارد ولی اگر قرار باشد تغییراتی انجام شود، توسط هیات مدیره انجام خواهد شد. هیات مدیره وظیفه دارد مدیرعامل را تعیین کند.

وزیر ورزش و جوانان در تکمیل صحبت های خود گفت: از آنجایی که آقای عرب استعفا کرده اند، هیات مدیره باشگاه ظرف یکی دو روز آینده تصمیم لازم را اتخاذ خواهد کرد.

استعفای مدیر عامل پرسپولیس

در تاریخ ۲۰ آذر ۱۳۹۷ طی حکمی از سوی وزارت ورزش و جوانان که با دستور مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش صادر شده بود؛ ایرج عرب به عنوان سرپرست باشگاه پرسپولیس منصوب شد. عرب تا قبل از این انتصاب به عنوان معاون مالی اداری در باشگاه پرسپولیس مشغول به فعالیت بود.

تا قبل از این انتصاب حمیدرضا گرشاسبی سمت مدیر عامل پرسپولیس را به عهده داشت که به دلیل قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان از تاریخ ۱۵ آذر ۱۳۹۷ امکان ادامه فعالیت در این سمت را نداشت و از این سمت برکنار شده بود.

ایرج عرب از ۲۰ آذر ۱۳۹۷ به عنوان سرپرست باشگاه پرسپولیس به فعالیت خود ادامه داد تا اینکه در روز ۱ اسفند ۱۳۹۷ با اعلام رسمی مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان و رئیس مجمع باشگاه پرسپولیس در حاشیه جلسه هیئت دولت سمت او از سرپرست به مدیر عامل تغییر کرد.

اخیرا نیز خبر استعفای ایرج عرب از پرسپولیس منتشر شده بود که توسط وی تکذیب شد.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
  • برچسب ها:
  • ایرج عرب
  • استعفای مدیر عامل پرسپولیس
  • استعفای ایرج عرب
  • علت استعفای عرب

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter