دلگرم
امروز: دوشنبه, ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ برابر با ۱۰ شوّال ۱۴۴۱ قمری و ۰۱ ژوئن ۲۰۲۰ میلادی
مزدک میرزایی بخشی از آرشیو صدا و سیما را هم با خود برد
3
1,857
چهارشنبه, ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۶:۰۶
مزدک میرزایی مجری با سابقه ورزشی که گفته شده در انگلیس و در شبکه ماهواره ای ایران اینترنشنال به اجرا خواهد پرداخت بر اساس آخرین خبرها بخشی از آرشیو صدا و سیما را همراه خود برده است...

جزئیاتی جدید از مهاجرت مزدک میرزایی

دلگرم: مزدک میرزایی بخش بزرگی از آرشیو صدا و سیما را هم با خودش از ایران خارج کرده و با استفاده از این آرشیوها به برنامه سازی بپردازد.

ماجرای خروج مزدک میرزایی از ایران و پیوستنش به شبکه ایران اینترنشنال در سکوت خبری اتفاق افتاد و به گفته برخی افراد نزدیک به این مجری تلویزیون، او درباره پیشنهاد این شبکه ماهواره‌ای هیچ صحبتی با دوستانش نکرد.

مزدک بعد از خروج از ایران هم پاسخ تماس دوستانش از جمله عادل فردوسی‌پور را نمی‌دهد و تلاش دارد در سکوت خبری به کارش ادامه دهد. شنیده‌ها حکایت از آن دارد که تمام مراحل حضور این مجری تلویزیون در کشور انگلیس به پایان رسیده و تنها نکته باقی‌مانده صدور اجازه کار مزدک میرزایی است.

اولین برنامه مزدک میرزایی در شبکه اینترنشنال

شنیده‌ها حاکی است، اولین برنامه مزدک میرزایی در ماه جاری، یعنی مردادماه، روی آنتن شبکه ایران اینترنشنال خواهد رفت. مزدک میرزایی بخش بزرگی از آرشیو صداوسیما را هم با خودش از ایران خارج کرده و با استفاده از این آرشیوها به برنامه سازی بپردازد.


دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits