دلگرم
امروز: جمعه, ۰۹ خرداد ۱۳۹۹ برابر با ۰۶ شوّال ۱۴۴۱ قمری و ۲۹ مه ۲۰۲۰ میلادی
آیا مهاجرات مزدک میرزایی به انگلیس صحت دارد ؟

مزدک میرزایی به شبکه اینترنشنال رفت ؟!

آیا مهاجرات مزدک میرزایی به انگلیس صحت دارد ؟
3
2,111
سه شنبه, ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۳۸
روزنامه ورزشی گل با انتشار خبری در مورد مهاجرت مزدک میرزایی و پیوستن او به شبکه اینترنشنال به ماجرایی شبیه مهاجرت عادل فردوسی پور دامن زد...

مهاجرت مزدک میرزایی شایعه یا واقعیت ؟

دلگرم : خبر مهاجرت مزدک میرزایی و یا پیوستن او به شبکه مهاجرت مزدک میرزاییدر رسانه ها و فضای مجازی در حال انتشار است.

روزنامه ورزشی گل نوشته: مزدک میرزایی به شبکه تلویزیونی ایران اینترنشنال پیوسته است

هیوا یوسفی از خبرنگاران ورزشی درباره این خبر نوشته: یکی از دوستان ⁧ مزدک میرزایی ⁩ می گوید چند روز پیش گفته می‌خواهد برود ترکیه سفر تفریحی. قرار بوده آخر همین هفته هم برگردد.

ظاهرا مدیران صدا و سیما هم دنبالش هستند که شایعه رفتنش به تلویزیون ایران اینترنشنال را تکذیب کنند.

خبرگزاری خبرآنلاین نیز در این باره نوشت :
امروز اخبار عجیبی در خصوص مشغول شدن مزدک میرزایی در یکی از شبکه‌های خارجی منتشر شد.

مزدک میرزایی به شبکه اینترنشنال رفت ؟!

این خبرگزاری ادامه داد : امروز اخبار عجیبی در این خصوص مطرح شد که مزدک میرزایی از این پس دیگر برای تلویزیون ایران کار نخواهد کرد و در یکی از شبکه های خارجی مشغول فعالیت خواهد شد.

شبکه ای که اتفاقا چند روز پیش بحث حضور عادل فردوسی پور هم در آن مطرح شده بود. بحثی که البته خیلی زود پوچ و شایعه از آب درآمد. حالا به نظر وضعیت برای مزدک این طور نیست

میرزایی که بدون شک یکی از خوب های نسل جدید گزارشگری در تلویزیون ایران است، در حال حاضر همراه با خانواده اش خارج از ایران حضور دارد. طبق اعلام دوستان نزدیک میرزایی، او هنوز هم همراه با خانواده برای انجام یکسری امور کاری در کشور ترکیه حضور دارد.

حالا نزدیکانش می گویند او واقعا رفته اما خودش چیزی را تائید نکرده است و جواب تلفن هایش را حتی به رفقای نزدیک رسانه ای نمی دهد.

چند وقت پیش بعد از اینکه پیمان یوسفی به دلیل یک اشتباه، یک ماه محروم شد، چنین شایعاتی در خصوص او شنیده می شد.

البته که بعدها در جریان یکی از برنامه های تلویزیونی، محبور شدند و با یوسفی ارتباط زنده برقرار کردند تا کذب بودن خبر پناهنده شدن او به یکی از شبکه های خارجی اثبات شود. دقیقا شبیه به همان چیزی که الان برای مزدک اتفاق افتاده را آنها می خواستند برای مزدک تکرار کنند اما این مجری و گزارشگر پاسخگوی شان نیست تا شایعات جدی تر از قبل شود.

همچنین شب گذشته خبرگزاری ایلنا خبر مهاجرت مزدک میرزایی به شبکه اینترنشنال را تایید کرد
به گزارش خبرنگار ایلنا، مزدک میرزایی، گزارشگر باسابقه ورزشی که در امر تهیه کنندگی نیز فعالیت می‌کرد بعد از قبول پیشنهاد حضور و همکاری در یکی از شبکه‌های فارسی زبان از ایران کوچ کرد و برای همیشه ایران را ترک کرد.

مزدک میرزایی که از چندی پیش با اختلافاتی در صدا و سیما مواجه شده بود و فعالیتی در گزارش‌‌ها و برنامه‌های ورزشی نداشت، در اقدامی عجیب این پیشنهاد را پذیرفت تا بعد از سال‌ها مجبور به ترک ایران شود


دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits